Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Vážná dopravní nehoda u Mělnického Vtelna



     Dne 14. listopadu 2011, v ranních hodinách, došlo na silnici I. třídy, v katastru obce Mělnické Vtelno k dopravní nehodě mezi osobním automobilem Peugeot Bipper, který řídil pětapadesátiletý muž, společně s ním ve vozidle cestoval o tři roky mladší spolujezdec a osobním vozidlem Škoda Octavia, které řídil třicetiletý muž.

     K nehodě došlo tak, že řidič peugeotu jel po vedlejší komunikaci od obce Řepín, ke křižovatce se silnicí I. třídy. Při vjezdu na hlavní silnici pravděpodobně podcenil povětrnostní podmínky           ( hustá mlha) a dostatečně se nepřesvědčil o tom, zda po silnici nepřijíždí další vozidlo. Přitom nedal přednost řidiči škodovky, který jel po hlavní směrem na Mladou Boleslav. Následoval střet mezi přední částí octavie a pravým bokem bipperu. Po střetu byl peugeot odhozen mimo vozovku, na listnatý strom a poté se převrátil na střechu.

     Následkem střetu utrpěl spolujezdec v peugeotu, který dle zjištění policistů, nebyl v době střetu řádně připoután těžké zranění na horní polovině těla, se kterým byl převezen do nemocnice k dalšímu ošetření. Další účastníci vyvázli bez zranění. Škoda na vozidlech byla předběžně odhadnuta na 200 000,- Kč. Alkohol byl u řidičů vyloučen orientační dechovou zkouškou.

     Věc nadále šetří policisté z územního odboru Policie ČR Mělník.



Zpravodajství