Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Činnost dealera ukončili kriminalistéKriminalisté z územního odboru Policie ČR Mělník odhalili dvaadvacetiletého muže z Mělnicka, který v době od června do července letošního roku distribuoval dalším osobám, v místě svého přechodného bydliště, v Kralupech nad Vltavou, marihuanu. Jednalo se celkem o šest případů. Svou činností si dle zjištění detektivů „ vydělal“ 1 200,- Kč.

Dne 22. listopadu 2011 bylo kriminalisty zahájeno trestní stíhání podezřelého pro trestný čin nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za který je v tomto případě možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od jednoho roku do pěti let. Trestní řízení je nadále vedeno a svobodě.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele 603

1 . . veelikeej dealer ..


 . . .tak jsem si trochu myslel, že to šílenství zatýkání těch, kdož v malém kruhu nabídnou léčivou rostlinu,k povznesení  a radosti vypěstovanou,že už to polevilo, zvlášť s ohledem na současný stav,kdy nadšence čeká tento víkend veletrh Cannafest a konopnou mast si domů kupuje nebo dělá sám skoro každý. . zajímalo by mne zda je ten hoch jinak pracovitý a slušný,či opravdu odsouzeníhodný . . .jestli třeba někomu na zahrádce kytku uříz a pak ještě prodal-buu.. .

1.1 Poslední dobou se


Poslední dobou se policisté z Mělníka zabývají opravdu důležitými kauzami, jeden dal kamarádům zelený, druhý sdílel hudbu... Jo tohle se vyšetřuje jedna báseň, lepší než se pachtit s chytáním zlodějů. Ani se nedivím znechucení řadových policistů když vidí tuhle přebujelou administrativu řešící prkotiny za stolem a oni mají řešit závažnou činnost v terénu za poloviční plat.