Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Samson Lenk v Zelcine

Zdravotní pojišťovna VZP x OZP

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat - plánuji změnit zdravotní pojišťovnu z VZP na OZP. Dnes jsem zjistila, že někteří lékaři nebo zdravotní zařízení mají s OZP problém (stejně jako jiní s jinými pojišťovnami). Nemáte někdo pozitivní/negativní zkušenost s OZP a lékaři/nemocnicí na Mělníku?  

Děkuji.

IN

Dotazy předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Pozdě. Dnešním


Pozdě. Dnešním dnem, tedy 1.12.2011 došlo ke změně zákona o zdravotních pojišťovnách. Ten klientům umožnujě přejít ke konkurenci za mnohem přísnějších podmínek. První možnost přestupu bude však nejdříve 1.1.2013. Takže do té doby musíte být tam kde jste. Je to na Parlamentních Listech. Na stránkách pojištoven. Zveřejnilo se to i na některých úřadech.

1.1 Děkuji za reakci - já


Děkuji za reakci - já to právě stihla - odeslala jsem přihlášku k OZP 30.11., ale teď si nejsem jistá, jestli chci převzít dopis se smlouvou (čímž bych smlouvu uzavřela)... proto tento dotaz. No nic - v pondělí obvolám alespoň své lékaře a uvidím.

Pěkný večer,

IN

1.1.1 Já jsem u OZP. U


Já jsem u OZP. U lékařů problém není ale komunikace je děsná. Pobočka jen v Praze takžýe jezdit nebo písemně. Platby komplikujou. Spoustu jich nepřiznaj a pak je musím reklamovat a najednou je najdou. To je moje zkušenost.

 

Jen doplním že jsem OSVČ. Když jsem byl zaměstnaný tak s platbama problém nebyl.