Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

NATHAN BELL (usa) & ARAN EPOCHAL (cz)

 

8. prosince se v kapli v Liběchově odehraje koncert zvukového mága a mantristy z Baltimore, jménem Nathan Bell. Před ním zahraje Aran Epochal z Prahy, produkující velké věci v minimalistickém balení.

Více info: http://sakraphon.cz/nbae
  
Nathan Scott Bell, kterého můžete znát například z kapely Lungfish, je vizionářský instrumentalista, rezonující vnitřními melodiemi a hledáním vesmírných vibrací. Spíše než na klasické formy písní se zaměřuje na atmosférické polohy a hypnotické kompozice. Při svých vystoupeních používá banjo (na které hraje mimo prstů také smyčcem), trubku, kytaru, bicí.. V kapli bude k vidění ojediněle speciální set, při kterém se obejde (bude totiž muset) bez elektřiny.
  
Aran Epochal, indián mezi pražskými paneláky. Adama můžete znát například z kapely Gnu, české hardcorové legendy. Poslední rok, dva, se ale primárně věnuje svému projektu, kde nyní hraje sám, s podklady, metronomem a akustickou baskytarou. Důraz je kladen na jednoduchost hudebního vyjádření, spolu s osobitou poetikou textů, ze kterých jde občas až mráz po zádech, jak jsou trefný.
 
Koncert je časově přizpůsoben poslednímu vlaku ve 20:56, začne se kolem 18:00 a vstup bude 80 kaček.
 
A jak se do kaple dostat z nádraží? Vlakem dojeďte na zastávku Liběchov, která je na trase Ústí nad Labem - Kolín. Na nádraží se dejte doprava, dojděte do Liběchova a dostaňte se na kopec, kde kaple stojí.
Těšíme se na Vás!

Kultura předchozí téma | následující téma