Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Výsledky podzimní fotosoutěže

Je tu vyhlášení výsledků podzimní fotosoutěže a galerie všech fotografií. Velmi mile nás překvapil počet účastníků a tedy i fotografií (přes 50 kousků). Děkujeme všem účastníkům za jejich aktivní přístup.
Mockrát děkujeme i odborné porotě, která k některým fotkám připojila krátké slovní hodnocení (najdete ho po najetí na fotku myší).


V hlasování poroty zvítězily tyto fotografie:
1. místo

2. místo

3. místo


Hlasovaním redakce Mělníčku zvítězila tato fotografie:


1. místo: Helena Gajdošíková
Voucher k propagaci na Mělníčku (banner nebo PR článek), tričko, konopná peněženka dle vlastního výběru, cestovní pojištění na týden v hodnotě 1000 Kč, nákup v Želvím doupěti v hodnotě 1000 Kč
2. místo: Jan Jančík
tričko, cestovní pojištění v hodnotě 500 Kč, nákup v Želvím doupěti v hodnotě 500 Kč
3. místo: Radek Čos
cestovní pojištění v hodnotě 500 Kč, nákup v Želvím doupěti v hodnotě 500 Kč
Cena Mělníčku: Zuzana Bendová
tričko, nákup v Želvím doupěti v hodnotě 500 Kč

Ceny do soutěže věnovali: Mělnický antikvariát a kavárna Želví doupě, pojišťovací poradce České pojišťovny Roman Rak, prodejna Konopro a samozřejmě i Mělníček.cz

Předání cen vítězům proběhne v Čajovně a galerii ve Věži, kde také v průběhu týdne vítězné fotografie vystavíme.Všechny fotografie:


Mělníček.cz

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele 603

3 .. .vida, pěkné obrázky!


 . ..to první místo mne překvapilo,dobrý nápad vyfotit takový jev! . . nicméně osobně mám raději ne statické, ale jaksi životaplné záběry.. .paní Gajdošíkové k prvenství gratuluji, doufám , že si brzy přijde vybrat cenu a osobně bych rád ocenil Blanku Satránovou a jejího podzimního kocoura!

Obrázek uživatele 603

3.1 . .čili


 . . zvu vás milé dámy na návštěvu v poslední den tohoto týdne, budu zde s větší nabídkou těch konopných peněženek, kdo vyhrává ,nemusí platit! . ..Aleš 608545198

2 Nádhera.


Osobně jsem fotografiemi velmi nadšený. Je fantastické, jaká nápaditost, smysl pro krásu, či vyjímečnost z nich vyzařuje a prakticky není fotky, kde by se vnímavý autor nepokusil něco vyjádřit. A ty krásné fotky se zrodily tady u nás Eye-wink Díky za tu krásnou kolekci, která možná leckomu otevře oči Smiling.

1 No slušná dávka


No slušná dávka fotek ale ta vítězná. Nevím mě nijak nesedí ale to je kouzlo fotografie. To co jeden neocení druhý ano. Mě osobně nejvíc zaujmula fotka Pavla u autobusáku.

No gratulace vítězům a snad se to bude někdy brzo opakovat. Období sněhu je tu moc krátké ale jaro bývá krásné a dlouhé Smiling