https://www.traditionrolex.com/7

 Pozor na nový retardér v Mělnické Vrutici | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Pozor na nový retardér v Mělnické Vrutici

V Mělnické Vrutici vyrostl během tohoto týdne uprostřed vesnice dosti vysoký asfaltový retardér (schod), který je nebezpečný a neoznačený!!! Sice je značena práce na silnici a nerovnost vozovky (značka nerovnosti je pár centimetrů před retardérem), rychlost ovšem snížena není a ani značka o zpomalovacím práhu nikde. Barevně splývá se silnicí a zejména po tmě není vůbec vidět. Pozor na to. V 50 km/h se přejet nedá, aniž byste si nepoškodili auto. Silnice je již silně poškrábaná nejspíše od "přeskakujících" aut a místní mládež se tím baví. Na zastávce bylo dnes večer plno a všichni přítomní nedočkavě vyhlíželi přijíždějící auta.

Přišlo by mi logické, aby v místě byla svislá dopravní značka omezující rychlost + značka Pozor, zpomalovací práh a nájezd na zpomalovací práh by byl zároveň zvýrazněn bílým vodorovným značením. Rád bych viděl toho, kdo umožnil tuto nedokončenou stavbu otevřít běžnému provozu v takovém stavu.

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

4 Tak včera bylo dopravní


Tak včera bylo dopravní značení doplněno o snížení rychlosti na 30km/h. Byly také upraveny nájezdy na příčný práh.

Obrázek uživatele Alena

3 Retardér


Tonení retardér ale skokanský můstek.Výmysl obecního úřadu a práce stavební firmy Neumann.Opravdu jezděte opatrně!!!!!!

2 Dík za upozornění.


Dík za upozornění. Takovéhle hovadiny na silnici fakt miluju... A že tam jezdím dost často, ale že by se tam vyskytovali při silnici nějací lidé? Málokdy...

1 Asi mě tu dost lidí


Asi mě tu dost lidí ukamenuje ale spousta lidí tam jezdí mnohem více než těch 50. Nemluvě o tom že když je v obci povolena padesátka, tak tolik musíš jet. Hned v těch místech je přechod (minimálně byl) a na něj by si 50 najíždět neměl. Na něj máš jet tak aby si v případě neočekávaného vstupu chodce byl schopen zastavit. Takže dejme tomu 40km/h maximálně? Za třetí. Za tím místem je  zatáčka do které není moc vidět. Takže do ní jet pade je také ne moc chytré.

jediné čeho se dopustil někdo blbě je ta značka. Pokud se na tom pracuje a ještě to není zvýrazněno. Měla být značka o práci na vozovce pár desítek metrů před tím místem.

A že se mládež baví? No a? Celý roky jim tam lidi lítaj jak prasata. Nikdo neřeší hriště, vlak, bus a podobně. Tak se hold baví tím jak tam lidi skáčou. Vy by jste jako dítě byl jinej?

1.1 Jeď se tam podívat


Jeď se tam podívat. Ten schod se dá přejet bezpečně tak ve dvaceti až třiceti km/h. I ve čtyřicítce si pořádně natlučeš. V tom místě se ještě nedávno padesát jet dalo a smělo, brzdíš až před zúžením (pokud samozřejmě nezpomaluješ dřív kvůli chodcům, cyklistům, psům...). Navíc tam není takový provoz pěších, abych se musel bát, že bude někdo přecházet na přechodu, který tam možná někdy v minulosti byl, ale dnes již není. Myslím, že bude vyznačen na tom příčném prahu, pokud na něj budou peníze.

Nemyslel jsem to nijak špatně, ale vidím to z pohledu řidiče, který byl poprvé docela překvapen něčím, s čím nepočítal a nebyl ani dostatečně informován dopravním značením. Auto jsem si nerozbil, protože když jezdím, tak přemýšlím. Jen mě zaskočilo to nedostatečné značení. Kolikrát je někde snižena rychlost u práce na silnici, na které se nic neděje. Tady by určitě snížení být mělo z důvodu bezpečnosti. Řidičů i chodců!

1.1.1 Jasně já to taky


Jasně já to taky nemyslel zle. Jen je dobře že to tam bude. Sám asi uznáš že moc lidí tam jede víc jak pade. Prostě je chyba že někdo odflákl značku.

Na druhou stranu, pade je prostě maximálka. Nedávno někdo v této rychlosti přejel člověka co ležel ožralej na silnici. má na dva roky podmínku. Ano chodec nemá co ležet na vozovce ale řidič měl prý předvídat Laughing out loud

Jestli přechod už není je to škoda. Na tom místě těch lidí běhá celkem dost. Tak hlavně všichni dobře dojedte. Mrzne, klouže to a lidi blbnou před Vánocema Smiling

1.1.1.1 Jen k té rychlosti.


Běžně se mi stává, že se snažím jet přes vesnice 50 a stále mě v nich někdo předjíždí. Dokud nebudou policejní kontroly nemilosrdně vybírat za překročení rychlosti v obcích, tak je veškerá diskuse na téma bezpečnost o ničem. Asi nejsou lidi.


https://www.traditionrolex.com/7