https://www.traditionrolex.com/7

 Kondolence k úmrtí Václava Havla | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Kondolence k úmrtí Václava Havla

Zastupitelé města Mělníka vyjádřili na svém včerejším zasedání minutou ticha a podpisem kondolenční listiny svou hlubokou soustrast nad úmrtím pana Václava Havla. I občané města Mělníka mohou během dneška a zítřka podepsat kondolenční listiny na podatelnách městského úřadu. Ve čtvrtek budou odeslány do Prahy.
 
 
Mgr.Helena Vavřinová
tisková mluvčí
Městský úřad Mělník
náměstí Míru 1
276 01 Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

4 Uctění památky


 A máte to,páni radní.Alespoň.kdybyste se vzali za nos.   Slepička Olinka

3 Zvony


Na 12.00hod. byla vyhlášena minuta ticha a měly zvonit zvony,houkat sirény a pod.Nad Mělníkem se rozprostřelo ticho,leč nikoli minuta ticha pro uctění památky.Kondolenční knihu nabídlo TESCO a o knize na úřadu jsem se dozvěděla až dnes.Svíčky jsme zapalovali také,kde koho napadlo. Inu,Mělník,tradičnbě,jako velká konzerva.V r.1968-9 se proflákl zrovna tak.Asi na radnici nikoho nezajímá,co občané cítí.Tam se cítí nějak jinak.

3.1 Slepičko Olinko


Slepičko Olinko, zvony zněly ještě déle, než trvala oficiální minuta ticha. Podle těchto informací ani nešlo o "automatický pohon", ale lidskou účast. Forma kondolenčního papíru mi taky vadila, ale vaše zopakované poznámky o nedostatečné pietě mi připomínají paní domácí, která panu Svěrákovi vyčítala, že ještě nevyvěsil vlaječky do oken. 

3.1.1 Poznámka o Svěrákovi


Poznámka o Svěrákovi a paní domácí mě pobavila a plně s ní souhlasím, také to na mě tak působilo.

2 :-(((((


Toto považuji za dokonalou ukázku toho, jak funguje vedení tohoto města. Upatlaná ubohost, nízkost a naprostý nedostatek reflexe. Věnovat vzpomínku takovému člověku by mělo být samozřejmostí. Ale taky by mělo být samozřejmostí udělat to alespoň s nějakým pokusem o pietu a úctu k němu. Jedinou útěchou autorům tohoto trapasu může být to, že on by to přešel s úsměvem...

1 Kondolenční listiny


Také jsem chtěla vyjádřit smutek ze ztráty člověka takového významu, soustrast a svou účast. A nesmírně jsem ocenila, že tuto možnost mám přímo v Mělníku. Ale teď po podpisu "kondolenčních listin" mám nevyhnutelnou potřebu vyjádřit své rozhořčení nad formou, kterou tomu MÚ Mělník dal. Myslím, že osobnost, jakou Václav Havel byl a kterou zůstává i po své smrti, by si zasloužila důstojnější podobu než 2 listy A4 volně pohozené na desce podatelny. Musím říct, že i v malém Tesco projevili větší snahu. Přesto děkuji všem, které to neodradilo.

1.1 Listiny


Právě jsem chtěl napsat to samé.


https://www.traditionrolex.com/7