Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Vlastní nepozorností přišel o věciTřicetiletý muž z Mělnicka, byl okraden neznámým pachatelem včerejšího dne, tj. 20. prosince 2011, krátce před osmou hodinou večerní. Muž cestoval vlakem z Prahy a u sebe měl batoh s osobními věcmi, doklady a finanční hotovostí. Při přestupování z jednoho vozového spoje na druhý, si zapomněl ve vlaku svůj batoh, čehož využil neznámý pachatel a tento odcizil. I přes opětovné pátrání i ze strany zaměstnanců drah, nebyl batoh již nalezen. Muž tak přišel o své věci a vznikla mu škoda ve výši 11.000,- Kč.

Policisté z obvodního oddělení případ šetří jako podezření z trestného činu krádeže, za který lze dle zákona uložit trest odnětí svobody až na dva roky.

Osobní věci jako kabelky, batohy, bundy, tašky kufříky – to vše občas občané zapomínají v dopravních prostředcích. A nejsou to pouze vlaky, jedná se i o autobusy, taxíky, tramvaje, atd. Policisté stále připomínají občanům, aby pokud cestují na delší vzdálenost, si tyto osobní věci nechávali u sebe a co možná nejvíc na očích. Krátký spánek přiláká nenechavce stejně, jako opodál odložená kabelka, které nevěnuje občan svou pozornost.Zpravodajství