Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Kradlo se i o svátcíchZlodějům svátky klidu a míru vůbec nic neříkají. I během uplynulých vánočních svátcích došlo k několik krádežím na majetku.

Dne 26. prosince 2011, krátce po poledni, došlo k vykradení osobního vozidla Fiat Puto na Mělníku, na parkovišti u hřbitova. Zde majitel vozidla během chvilky přišel o mobilní telefon, peněženku s finanční hotovostí 2.100,- Kč, osobní doklady a další věci. Škoda ve vyšplhala až na částku 3.500,- Kč.

Na štědrý den se neznámý pachatel vloupal do garáže v obci zlosyň, která náleží místnímu obecnímu úřadu a na této pachatel poškodil zámek. Z ní odcizil nářadí, pracovní materiál a další věci. Škoda obecnímu úřadu vznikla ve výši cca 150.000,- Kč.

Dne 23. prosince 2011 neznámý pachatel vnikl do areálu jedné z firem v obci Vojkovice, kde pachatel odcizil nákladní vozidlo IVECO, které zde stálo zaparkované a dále ještě 6 kusů kol, které patřili k zde odstavenému návěsu. Poté pachatel odjel neuzamčenou bránou areálu pryč. Společnosti tak vznikla škoda ve výši cca 590.000,- Kč.Zpravodajství