https://www.traditionrolex.com/7

 Komisař autoškoly | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Komisař autoškoly

Ahoj. Tak už i já, odpoůrce automobilů se pomalu stávám řidičem. Za pár dnů mě čeká komisař. Jaký snima máte vy zkušenosti na Mělníku? Je něco na co si dát extra bacha? Díky za rady.

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

5 Tak vám zkušeným


Tak vám zkušeným už to asi moc nepomůže, ale třeba někdo bude v budoucnu řešit stejný problém jako já.

Takže napíšete v pohodě testy. Odpovíte na technické otázky. Já odpověděl raději jednoduše abych se v tom zbytečně nezamotal. Komisař hned i poradil něco do budoucna. Vše pohodovou formou že z vás naprosto spadne stres.

Samotné jízdy pohoda. vysvětlí co požaduje, co kontroluje a jak to probíhá. Projede si s váma město. Já dostal jedno upozornění a to že neřídím obouma rukama ale jednu nechávám na páce. Ale doplnil že chápe že jsme ve městě. Upozornil jaká rizika s tím hrozí při vyší rychlosti což jsem ostatně věděl. Koukání do zrcátek je v pohodě. Když si je správně nastavíte tak ho v nich i krásně sledujete a to je také dobré. Přeci jen je fajn vědět kam se kouká a jak se tváří. Nechal mě dvakrát zaparkovat. Absolutně do toho nemluvil. Místo je na vás. Najet si také můžete jak chcete. Žádné chytáky nedělá. Krásně a včas navádí a měl jsem i štěstí že jsem se vyhnul Vodárenské, kterou ale dávám v pohodě.  Prostě vše v klidu a absolutně bez nervů.

 

Takže kdo tam půjde po mě, nebojte se. Já jezdil s panem Kučerou, ale i Dvořák vypadal v pohodě když se ukázal u testů.

No pak jen fotku a padesátku. Pár dnů si počkáte a je to. Díky všem za rady které jsem tu dostal.

 

A jedna žádost pro vás všechny. Někdy jste taky byli v tom autě s L na střeše. Také jste byli často nervozní a dělali chyby. Respektujte to L. Pro některé to je jak červený hadr pro býka. Pokud se budete lepit na prdel, nebezpečně předjíždět a snažit se vyškolit tak ničemu nepomůžete. Pokud ta autoškola jede 50km/h tak to zkuste respektovat a neblbnout. To jen takový poznatek na konec.

Mějte se.

4 klid


Machrovat na Mělníčku dovede každý .........Řízení auta se musí umět a mít zkoušky.

Nezoufat i medvěd se naučí jezdit v manéži na motorce.

3 Na co si dát extra bacha


Na co si dát extra bacha asi bych poradil jenom to koukat po značkách může se ti stát, že se pan komisař zeptá na značkukterá tam byla. Když nejsou značky tak dávat přednost zprava hlavně na parkovištích pak pozor na jednosměrky a na správné najždění v nich při odbočování. Když budeš parkovat určitě si dej pozor na to aby všichni mohly otevřít dveře a vystoupit. Pak bych ještě upozornil na vlečky a na 30km/h... Jinak zkoušek se vůbec neboj jeď v pohodě a v klidu a hlavně nikdy se nehádej s panem komisařem když ti něco řekne proti tobě nepřidá ti to a ubere ti to takže přiznat chybu a sklopit hlavu. Přeju hodně štěstí

3.1 Dopodrobna napsané


Přesně jak to napsal Mkaja, to úplně sedí....

 

Jinak mě Dvořák taky vyhodil, udělala jsem to až na podruhé. Pan Dvořák mě vyhnal kruháčem u Tesca do toho šíleného krpálu, na přechodu nahoře už začal problém - chodci, a já se prostě nerozjela. Pak rychle doleva a pak k VZP... no lahůdka Smiling. Ale na podruhý jsem si řekla, že mě takový pán nemůže rozházet a nerozházel.

3.1.1 Jo  tak tý se děsím


Jo  tak tý se děsím jak čert kříže. Nejhorší je že na to místo stejně pak už v životě nepojedu. Sem ho  za 25 let šel snad dvakrát pěšky. No ale tam si mě vychutná Smiling

Jen by mě tak zajímalo kolik komisaři z těch zkoušek mají. První pokus skoro litr, druhej skoro pět set. Proč nechat projít. Ale to sem nepatří.  

A pak se děsím ty mezery do další zkoušky. Že člověk co se pracně naučil, za ty týdny zase zapomene.

3.1.1.3 Neboj...


Nezapomeneš Smiling já to taky nezapoměla, spíš mi ta pauza bodla, za barákem jsem trénovala s manželm rozjezd do kopce. Na druhé zkoušce mi celý den pršelo, ráno mi to nebraly ani stěrače Smiling. Ale pořád jsem si říkala, že mi prší štěstí Smiling. Držím palce Eye-wink

3.1.1.2 člověk se toho nesmí


člověk se toho nesmí bát jet prostě jak nejlépe umí Smiling Jak se sám vystresuješ začneš dělat chyby úplně zbytečně a to je pak už úplně naprd, protože člověk pak nedokáže ani zaparkovat. Jinak já dělal řidičák na osobák a pak po pár letech i na náklaďák a vždycky na první pokus Smiling A když budeš mít mezeru mezi zkouškama tak řízení se myslím nezapomíná a kámoška když takhle měla mezeru mezi zkouškama tak si zaplatila hodiny v autoškole navíc aby se zlepšila...

3.1.1.1 Jsou daleko horší


Jsou daleko horší situace, než jedna křižovatka na Mělníku Smiling A k tomu zapomínání... No, co budeš říkat třeba za rok? Ti ty pravidla jako úplně z hlavy vyprchají? To snad ne, ne? 

3.1.1.1.1 To ne, člověk pak už


To ne, člověk pak už bude jezdit furt. Třeba kámoš má ted mezi první a druhou zkouškou 5. týdnů volna. Komplet ztratil cit na záběr spojky a podobně. Nemluvě o tom že je ještě víc nervozní. pak když si sedneš do svého a budeš v něm furt už tohle nezapomeneš.

2   No mě Dvořák


 

No mě Dvořák dvakrát vyhodil Laughing out loud ale jinak v pohode Laughing out loud

2.1 To potěší. Bejt


To potěší. Bejt mi 18. tak to asi neřeším. Dneska už jsem z toho trochu nervní Smiling

2.1.2 neboj :)


já dělala zkoušky před 3 lety,bylo mi 42 většina lidí mi říkala,že v tomhle věku to má každý mnohem těžší než v 18 letech,pravda asi byla v tom,že se člověk víc bojí,ale u zkoušek jsem měla pana Dvořáka a moje zkušenost s ním je jen dobrá,byl bezvadný.Zkoušky jsem udělala a jeho rada pro mne zněla být víc odvážná Smiling jela jsem pomalu a opatrně Smiling Takže neboj,držím pěsti,jen si hlídej to parkování co tu už bylo napsané,jo a hlídají oči jestli se díváš do zrdcátek Smiling

2.1.2.1 Děkuju. Je mi sice jen 25


Děkuju. Je mi sice jen 25 ale už si vedle těch 18. letých připadám staře. Oni na to maj od rodičů a moc neřešej jestli to udělaj. Dyžtak dá táta další litr. Já už si na to vydělal a litr na vrch už by nebyl milej. Oni jsou na to v pohodě, potřebujou to jen aby to měli. Já to přeci jen potřebuju aby mě vzali do nové práce. A navíc nejsem člověk co by mu zkoušení nedělalo problémy. Troufám si říct že jezdím dobře, předvídám. I s tou spojkou jsem dobojoval ale jakmile je v autě někdo další tak z toho šťastný nejsem. Kor když si představim že na mě bude čučet a hledat cokoliv aby mě vyhodil.

2.1.1 jj poprvy jsem bulela ale


jj poprvy jsem bulela ale pak pohodicka, co no příště to dam Laughing out loud jen je blby že musíš pořád platit,za každej pokus :-)to zvladnes:-)

1 Držím palce


Držím palce, já dělala řidičák r. 2009 a jezdil jen pan Dvořák.... nechci nijak strašit, ale jak slyším Dvořák tak mi dodnes vstávají chlupy strachem Smiling. Teď už jsou na to dva, nevím jak se druhý pan komisař jmenuje, ale jelikož mám kamaráda učitele v autoškole tak co vyprávěl tak říkal, že je v pohodě Smiling.


https://www.traditionrolex.com/7