Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].
Muzeum M

Dopravní nehoda u Nové Vsi


     Dne 11. ledna 2012, krátce po osmnácté hodině, došlo v katastru obce Nová Ves, na Mělnicku, k dopravní nehodě mezi motorovým vozidlem VW Caddy, které řídil čtyřicetiletý muž z Kutnohorska, nákladním automobilem Iveco, které řídil osmačtyřicetiletý muž ze Svitavska a nákladním automobilem DAF s návěsem, za jehož volantem se v době střetu nacházel třiatřicetiletý cizinec.
     K dopravní nehodě došlo tak, že řidič Volkswagenu jel po silnici II. třídy ve směru od Nové Vsi. Na křižovatce s hlavní silnicí I/16 se plně nevěnoval řízení, přehlédl svislé dopravní značení „ Stůj, dej přednost v jízdě“ a vjel s vozem do křižovatky, kde následně došlo ke střetu s automobilem Iveco, který přijížděl po hlavní silnici od Mělníka. Po tomto střetu bylo vozidlo odhozeno na nákladní soupravu, která stála v křižovatce a chystala se odbočit směrem na dálnici D8. Po této srážce Volkswagen pokračoval v jízdě a skončil na travnatém ostrůvku u křižovatky.
    Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob, na vozidlech byla způsobená škoda předběžně odhadnutá na částku cca 300 000,- Kč. Orientační dechová zkouška byla u všech účastníků negativní. Mělničtí dopravní policisté věc vyřešili na místě a řidiči VW Caddy uložili blokovou pokutu ve výši 1 000,- Kč.

Zdroj:
Policie ČR
Krajské ředitelství policie
Středočeského kraje
Preventivně informační skupina
M ě l n í kZpravodajství