Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Tyran skončil ve vazběMělničtí kriminalisté dne 13. ledna 2012 se souhlasem státního zástupce zadrželi osmatřicetiletého muže z Mělnicka, následujícího dne zahájili jeho trestní stíhání pro trestné činy omezování osobní svobody a týrání osoby žijící ve společném obydlí, za které je možno v daném případě uložit trest odnětí svobody až na osm let a den poté byl muž, na základě rozhodnutí soudu umístěn do vazební věznice.

Obviněný v době od září 2007 až do svého zadržení dlouhodobě omezoval na osobní svobodě, psychicky a fyzicky týral, v místě jejich bydliště, svou stejně starou manželku. Tohoto jednání se dopouštěl ve všech případech za přítomnosti jejich nezletilé dcery. Muž svou ženu zamykal v jejich domě, schovával od něho klíče, nechtěl poškozenou pouštět ven, dále ženě poskytoval pouze minimální finanční prostředky na vedení domácnosti (500,- Kč na tři měsíce). Nutil poškozenou bezvýhradně přijímat své názory a rozhodnutí, nesnesl odpor. Ničil manželce osobní věci, které vyhazoval ze skříně a šlapal po nich. Vypínal v domě topení, čímž své nejbližší vystavoval zimě, schovával kabel k osobnímu počítači a nabíječku k mobilu, aby ženě znemožnil komunikaci s okolím.

Tyran svou ženu napadal i fyzicky, tahal jí za vlasy, strkal do ní, lil poškozené vodu na hlavu a trýznil jí i dalšími způsoby, zneužívajíc toho, že se žena léčí na nemoc kloubů. Po celou dobu žena ani jednou nevyhledala lékařské ošetření.


 Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 tomu říkám blesková akce


Období od září 2007 do 13. ledna 2012 - to je šílené! Proč ho, sakra, nesebrali dřív???

1.1 třeba


to nikdo nevěděl, policajti nejsou vševědoucí!!!!!

1.1.1 i to je možné...


i to je možné... Pokud se se to dozvěděli až letos, pak nezbývá, než před všemi orgány (PČR, státní zastupiteství, soud) smeknout.