https://www.traditionrolex.com/7

 Krádež pohonných hmot | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Krádež pohonných hmot

Dnes, v 6:00 hod jsem projížděl sídlištěm "Sportovní" a blízko místa "výjezdu" do ulice Pražská (kam kamery MP již "nevidí") stálo celkem nešikovně auto Městské policie. Říkám si, co tu tak blbě stojí a při pomalém objezdu tohoto vozidla jsem si všimnul, že vedle stojící kolmo zaparkované auto má před (a pod) sebou velký flek. Řekl by jsem, že původ tohoto fleku je zapříčiněn "únikem" pohonných hmot z nádrže parkujícího vozidla. Osobně si myslím, že mu někdo propíchl nádrž a pohonné hmoty ukradl. V zimním období je z důvodu lepšího startování, mít plnou nádrž a zloději to určitě dobře vědí a také toho využívají. Nádrže jsou totiž z umělé hmoty, v zimě jsou působením nižších teplot křehčí a dají se lépe propíchnout.

Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Upřesnění - byl to olej


... pro upřesnění musím dodat, že nešlo o pohonné hmoty, ale o olej. Takže spíše nějaká technická závada.

http://www.mpmelnik.cz/aktuality/759

1 to je jako návod?


Pro zloděje aby věděli co mají dělat? Dost dobře nechápu smysl tohoto příspěvku. To si jako mají lidé stoupnout ke svým autům a v noci si je hlídat?

1.1 Proč návod?


Třeba je to upozornění, aby si lidi vybrali jiný místo k zaparkování (někde, kde je auto na očích nebo pod okny). Zrovna ve Sportovní se tohle děje poměrně už dlouho - nám na podzim navrtali nádrž 2x.

1.1.1 Je to jedno


V dnešní značně pokřivený době je to uplně jedno. Auto bylo na očích a pod okny - a rázem nebylo vůbec. Na stejným místě rozříznutá přívodní hadice k palivový nádrži... Na Sportovní.


https://www.traditionrolex.com/7