https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

14letý si dopřával alkoholu

Dne   10.11.2006  ve   20:30  hodin  bylo telefonicky oznámeno ze supermarketu TESCO, že se před prodejnou nachází  skupinka  mládeže,  která  obtěžuje  svým chováním nakupující občany a na výzvy k uklidnění nereaguje. Muž z ostrahy supermarketu strážníkům oznámil, že chlapci si  zde v prodejně zakoupili alkohol a nyní již odešli směrem do ulice Veslařská. Tam je také strážníci dostihli. Šlo o pět kluků ve věku od 14 do 16 let. Strážníci chlapcům provedli orientační dechovou zkoušku ohledně možné konzumace alkoholu. Při  této  zkoušce bylo zjištěno, že 14letý chlapec z Mělníka požil alkohol, a  to  v  hodnotě 0,1  promile. Při  podání vysvětlení  hlídce sdělil, že doma požil alkoholický nápoj Fernet, a to bez vědomí své matky.Výše uvedená skupinka byla  upozorněna na  nevhodnost svého chování a  celá věc byla vyřešena důraznou domluvou. Chlapce, který požil alkohol, strážníci převezli domů a předali matce. Strážníci budou v dalším šetření zjišťovat, kdo ze supermarketu TESCO alkohol mladíkům prodal.  

 

Agresivní opilec

Dne 10.11.2006 ve 23:58  hodin telefonicky  požádal operační OO PČR  o výjezd hlídky MP do  provozovny  Era v ul.  Fügnerova.  Jak  důvod   bylo  sděleno,  že  se  zde  nachází  host,  který  tropí  výtržnosti a který nechce zaplatit svoji útratu. Strážníci na místě skutečně museli řešit chování muže, který napadal  hosty provozovny  a  vyvolával  fyzické  konflikty.  Muž byl silně pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky, nebyl schopen prokázat svou totožnost a navíc strážníky napadal vulgárními výrazy. Strážníci museli využít hmatů a chvatů, aby muže z provozovny vyvedli. Protože stále nebyl schopen normální komunikace a nebylo možné ujistit jeho totožnost, byl předveden na služebnu OO Policie ČR.  Muž měl drobné zranění v oblasti hlavy a dále  zaschlou  krev na tváři. Ani  na OO  PČR se hlídce nepodařilo  zjistit  totožnost  uvedeného muže. Jelikož si stěžoval na bolesti hlavy,  byla na  místo přivolána  RZS Mělník.  Před příjezdem RZS uvedený  neustále   napadal  obě hlídky, a to  jak verbálně,  tak několikrát také pokusem  o   napadení fyzické. Po příjezdu  výjezdu RZS  byla hlídka MP požádána  o   pomoc při převozu podnapilého muže na vyšetření a následné ošetření do  nemocnice. Této  žádosti bylo  vyhověno a  hlídka po  celou dobu  byla   nápomocna  lékařskému personálu  při ošetření. Několikrát byla  hlídka  nucena použít hmatů a chvatů a dále služebních pout k zabránění ničení   majetku a napadání    personálu.  Při prováděném ošetřování muž  velmi   vulgárně  napadal lékaře  i zdravotní  personál. V  02:30  hodin  bylo  vyšetření a  ošetření ukončeno a muž byl umístěn na samostatný  pokoj,  kde byl  opět za  pomoci hlídky  MP připevněn  k lůžku a zafixován.  V  průběhu uvedeného jednání se hlídce podařilo zjistit, že se jedná o 23letého muže ze Stradonic. Jelikož  muž  dopustil  jednání,  které  naplňuje  skutkovou   podstatu  několika přestupků,  bude  celá  věc  předána  příslušnému orgánu k dořešení..            

 

Krádež v PLUSU

Dne 12.11.2006  v 15:31 hodin oznámili ze supermarketu PLUS, že zde zadrželi pachatele krádeže zboží v  celkové hodnotě 95,70  Kč. Muž z Chomutova dostal za své jednání blokovou pokutu.

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1 alkohol


alkohol dělá z lidí e!e ... (aneb: lidi - nepijte, když se pak neumíte ovládat)

Obrázek uživatele steny

1.1 jojo


přesně tak moje slova XD 

---------------------------------------------------------------------- 

Nikdy nebyl dead !!!PUNK´S NOT DEAD!!! a nikdy nebude dead


https://www.traditionrolex.com/7