Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Dealer skončil ve vazbě


     Mělničtí kriminalisté zadrželi čtrnáctého února, letošního roku, sedmačtyřicetiletého muže z Mělnicka. Jedná se o osobu, která dle zjištění detektivů v době od července 2011 do okamžiku svého zadržení, distribuovala v Neratovicích nejméně šesti známým osobám a dalším zatím nezjištěným odběratelům, pervitin. Tuto látku sám nakupoval v Praze a okolí, za účelem jejího prodeje.
     V okamžiku zadržení měl u sebe dealer třiadvacet sáčků s bílou krystalickou látkou, další dva sáčky zajistili kriminalisté u jednoho z odběratelů, neboť k zadržení muže došlo několik okamžiků po uskutečněném obchodu s drogou.  Na místě byl proveden orientační test zajištěné látky, při kterém byly zjištěny stopy metamfetaminu. Materiál dále poputuje, v rámci vyšetřování, na odbornou expertizu.
    Zadržený dealer skončil v policejní cele. Policejní vyšetřovatel zahájil jeho trestní stíhání, pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za který je možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od jednoho do pěti let nebo peněžitý trest.

    Dne 15. února 2012 byl obviněný na základě rozhodnutí soudu eskortován do vazební věznice

Zdroj:
Policie ČR
Krajské ředitelství policie
Středočeského kraje
Preventivně informační skupina
M ě l n í kZpravodajství