Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Napadla muže s nožem v rucePadesátiletá žena, z Chomutovska, dne 22. února 2012, v odpoledních hodinách, nejprve po předchozí slovní rozepři, ke které došlo v domě, v Horních Počaplech, bodla svého dvaatřicetiletého bývalého přítele šroubovákem, do dlaně levé ruky. Poté v intervalu cca jeden a půl hodiny, přišla asi ve čtyřech případech do pokoje muže, s nožem v ruce. Tím před svou obětí „šermovala“ a volnou rukou, sevřenou v pěst, poškozeného bila do oblasti hlavy, dále muže kopala a škrábala. Následovaly výhrůžky zabitím a nakonec žena bodla muže nožem do břicha, přičemž mu způsobila těžké zranění.

Policisté, z místního obvodního oddělení, kteří dorazili na místo, poté, co byli o případu informováni lékařskou záchrannou službou, ženu zadrželi. Během prvotních úkonů se zadržená podrobila orientační dechové zkoušce, která skončila naměřenou pozitivní hodnotou 1,34 promile alkoholu v dechu. Žena byla umístěna do policejní cely.

Dne 23. února 2012, zahájil policejní vyšetřovatel, trestní stíhání zadržené, pro trestný čin těžké ublížení na zdraví, za který je možno v tomto případě uložit trest odnětí svobody v rozpětí od tří do deseti let. V nejbližší době bude rozhodnuto o případném umístění obviněné do vazební věznice.Zpravodajství