Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Fresh bar na Mělníku

Co si myslíte o fresh baru?

 

Mohl by se na Mělníku chytit a měli byste o něj Vy samotní zájem?

Šli byste okolo a řekli "jo mám chuť na fresh z banánu a malin"?

A jako byste byli ochotní dát cenu za 0.5l freshe?

 

Poraďte prosím Smiling

Nápady na vylepšení následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

4 Prostory


Dobrý den,

nápad velice dobrý. Měla bych pro Vás i nabídku volných prostor v centru města. Víc na mailu [email protected]

3 :-)


Fresh bar není vůbec laciná záležitost. A zkuste se zeptat Romana Trnky, jak si naběhl, když zkusil udělat Vinný Dvůr jako maličko lepší restauraci. Zavedl perfektní obsluhu, krásné čisté prostředí, obsáhlý a kvalitní vinný lístek a opravdu kvalitní jídlo. Mělnická maloměstská honorace, která se masíruje po městě v Mercedesech ale usoudila, že 600,-Kč za večeři pro dva s láhví vína je drahota. Co se týká mě, já mám fresh věci moc rád. Nechci Vás zrazovat od tohoto prima nápadu, ale obávám se, že 80,-Kč za 0,5l freshe Vám v naší milé vesnici dá málokdo.

3.1 Je to sporný, ale myslím


Je to sporný, ale myslím si, že v každý době se najde člověk, který je ochoten si za služby zaplatit. Teď jde jenom o to, aby Vám těch pár lidí co jsou ochotni u vás koupit, Vás i vaše podnikání uživilo.

Ale zase když to nezkusíte tak nevíte. Smiling

3.1.1 :-)


To beru a občas se Vás pokusím svým nákupem podpořit. Přeju Vám úspěch Eye-wink

Obrázek uživatele Honza Čé

2 jsem pro,


Pracuju ve městě - zašel bych na jujce určitě občas místo oběda - snad i víc než občas, bylo-li by mi to opravdu sympaticky podáno - třeba jako jeden či víc dní v týdnu malého půstu.. za ceny třeba od 40 do 80 korun za běžné druhy opravdu fresh pití z dobrých surovin. Po práci a s kamarády nevim.... mám potíž někoho vytáhnout byť jen do čajovny... záleželo by na prostředí a příp. ostatním sortimentu. A jestli se tu udrží.... v centru... 20tis. nájem? Musel by člověk být připravený i na "vstupní" investici do min. jednoho roku prodělku a když to udělá opravdu šikovně a bude dost akční ... Mělník je "obtížnej"

Jinak mě tu dost chybí nějaká indická či a`la krišnácká "pozitivní, pohodová" kuchyně... vegetariánská. I když veg. nejsem, vím, jak mi to dělalo dobře dávat si pravidelně (tehdy v Praze) takové obědy. Kdyby tak byl fresh-bar spojený rovnou s něčím takovým!

2.1 Tak pro tuto variantu bych


Tak pro tuto variantu bych hlasovala také. Dobrý nápad!

1 Já bych spíš byla


Já bych spíš byla pro dobrou kavárnu. Kuřáckou kavárnu. Dobrá káva, dobré místo (aby mi nikdo nekoukal do "talíře" a ucho neměl nalepené na mně a také dobrá obsluha, která ví - to je také rozhodně podstatné. Otvíračka by měla být od 8.00 aspoň do 22.00. Zatím se dá jít do restaurace, kde spíš obtěžujete, dáte-li si jen nápoje anebo si nezapálíte, nebo když máte čas vyrazit na kávu, už se na Mělníku zavírá atd. Žádný podnik na Mělníku (v centru) snad nesplňuje vše výše zmíněné. Fresh nápoje by mohl být dobrý doplňkový sortiment. Samotný fresh bar nevím, zda mohu za sebe říci, že by se takový druh podniku u nás udržel...

1.2 Rozhodne souhlasim...


Rozhodne souhlasim... Chybi zde dobra kavarna kde se smi kourit a otviraci doba je spis pro zakazniky vyhovujici, nez pro personal Smiling Pak dost zalezi na cenach... Priznam se, ze bych si juice za 80 kč nekoupila... to si radsi skaknu do Tesca pro pomerance a mam to same a stohji me to nejmene o polovinu mene. O tom soukromi... naprosto souhlasim. Libi se mi treba styl kvarny v Letnanech- kofi heaven ( ted nevim jak se to pise Smiling ) Kresilka, dobra kavicka, nejaky ten dezertik a pripojeni wifi... dco vic si prat Smiling

1.1 Děkuju moc za názor, to


Děkuju moc za názor, to jsem potřebovala vědět Smiling