Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Vánoční trhy aneb adventní setkání

Předcházející pořádání tzv.vánočních trhů bylo terčem oprávněné kritiky a projevů nespokojenosti s uspořádáním, sortimentem apod. Nenašel se snad jediný hlas, který s provedením souhlasil, ba právě naopak. Než tuto přehlídku pouťového zboží vyloženého ve stáncích různého a vesměs nevhodného provedení, tak raději nic!

Mělník s historickou kulisou náměstí Míru si však doslova žádal v tomto případě o změnu, a to velmi podstatnou. Čas zbývající do letošních Vánoc nahrával onomu nic, ale bylo rozhodnuto, jdeme do toho! Výsledek práce součinnosti pracovníků MKDM, městského úřadu a rady města vám bude předložen od 11.12. od 13:00 hod a zhruba bude mít následující scénář.

Zcela nově se na náměstí Míru objeví 10 nových dřevěných prodejních stánků. Na nákup stánků schválilo již minulé zastupitelstvo prostředky z výnosu vinobraní. Stánky, které po výběru z několika nabídek vyrobí mělnická firma Egr, budou používány pro všechny další akce ve městě, jako vinobraní a jiné s patřičnou výzdobou.Tolik exteriér. Neopakovatelnému kouzlu Vánoc je zcela podřízen nejen výběr nabídky zboží, ale i činností, které tuto atmosféru dokreslují, umělecká řemesla i tradiční občerstvení. Zcela vyloučen  bude sortiment již zmiňovaného pouťového zboží.

Každý den v době od 11.12 do 23.12 bude na podiu kulturní program v době od 15:00 do 16:00 hod. Jeho složení je výsledkem jednání pracovníků Masarykova kulturního domu Mělník a odboru školství MÚ.

Věříme, že tato akce, která dostala pracovní název Adventní setkání, přispěje k dobré pohodě v době, která je hektická, uspěchaná a stresující.

 

Jaromír Kovářík, 1.místostarosta města Mělníka


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

3 Vánoční trhy


Je fakt, že vánoční trhy byly na Mělníku dost ubohý... těším se na ty letošní....

Obrázek uživatele LiPiss

2 no konecne


...nekdo dostal rozum. Jen tak dal...

Obrázek uživatele Travicka

1 slavaaa


No konecne, to mam radost. Ty trhy byly vazne pro ostudu.. Tak jsem zvedava, co z toho bude!