Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Velikonoce plné workshopů na Mělníku pro všechny 14 - 17 let

Jak lze vnímat Mělník a jeho okolí ukáže pobytová akce pro mladé od 14 do 17 let pod titulem Vnímej a tvoř! (Perceive & Create!). Ta se na Mělníku koná ve dnech 31. března až 9. dubna 2012 pod hlavičkou Tmelník o.s., místní neziskové organizace (www.tmelnik.cz).

Chceš zažít Velikonoce plné workshopů, kreativního pohybu, divadelní improvizace, výtvarného tvoření, focení a outdoorových aktivit? Přihlaš se i ty a nenechej si ujít tuto jedinečnou příležitost.

Co: tematický pobyt pro mladé financovaný EU v programu „Mládež v akci”.
Kdy: 31. 3. – 9. 4. 2012
Kde: Mělník + okolí.
Pro koho: kdokoli ve věku 14 - 17 let.
Za kolik: 500 Kč.
Info: [email protected] / tel.: 777 277 310.

Jak se přihlásit:
Přihlašuj se IHNED (stále ještě máme volná místa) na emailu [email protected], či si rovnou stáhni a zašli nám vyplněnou tuto jednoduchou přihlášku (vyplň jen žlutá políčka v tabulce).

O čem to celé je?
Zkuste si spolu s námi "vnímat" Mělník a okolí při hrách zaměřených na různé smysly. Společně budeme "tvořit" v rámci workshopů kreativního pohybu divadelní, taneční a výtvarné improvizace. Na závěr pobytu připravíme v galerii a čajovně Ve Věži vlastní prezentaci, na kterou jsou všichni Mělničané srdečně zváni!

Účastníci: 32 mladých lidí ve věku 14-17 let z ČR, Belgie a Estonska.
 
Proč jet: zážitky, noví kamarádi, zkušenosti, procvičení angličtiny, certifikát od Evropské Unie, nové pohybové dovednosti, zábava a porozumění. Poznáš spoustu nových lidí a zažiješ Velikonoce plné akce. Připoj se a uvidíš… Smiling
 
Podmínka účasti:
•  věk 14 – 17 let (drobné výjimky jsou možné),
•  zájem o pohybové aktivity.
Alespoň základní znalost AJ je výhodou, ale nikoli nutnou podmínkou (na akci jsou čeští vedoucí).
 
Ubytování a strava:
Zajištěno ubytování v 2-3 lůžkových pokojích v objektu areálu Camp Mělník (Klášterní 720, Mělník). Zde se budeme taky stravovat (plná penze). Foto viz http://www.campmelnik.cz/
 
Cena:
Účastnický poplatek 500 Kč (ubytování, stravování, proplacení 70% jízdného a zajištění programu kvalifikovanými vedoucími je zajištěno). Projekt je financován grantovým programem EU Mládež v Akci.
 
Další informace:
Vše potřebné se dočteš v info balíčku, který je ke stažení zde. Podívat se můžeš také na plakát k akci.
Pokud tě tato nabídka zaujala a chceš vědět více, kontaktuj nás a my ti k tomu řekneme další informace.
 
Kontaktní osoba:
Bc. Vladimír Škuta
________________
Tmelník o.s.
www.tmelnik.cz
[email protected]
tel.: 777 277 310
 
Prosím dej o této akci vědět i svým známým a kamarádům, ať už na Facebooku či na ulici! Sdílej tuto nabídku na svém Facebooku. Podpoříš tak to, že se Tmelník bude moci zapojit do dalších podobných akcí.
Ostatní předchozí téma | následující téma