Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
Muzeum M

Postřehy z věže o věži

Využívám této možnosti a jak z nadpisu vyplívá,budu se snažit-seč mi síly stačí- podávat info o galerii. Na začátek jen pro upřesnění,galerie je přímo návazna na čajovnu a naopak. Jedna část nefunguje bez té druhé.

Články 1 komentář | » číst dál

ŽELVÍ knihovnička - díl půltý

Na tohle jsem si vzpomněla, když jsem se minulý pátek plánovaně vrátila brzo z Liďáku. Hned po neuvěřitelných Monty Pythonech totiž od nového roku dávají znovu Červeného trpaslíka. (btw - debilnější čas než páteční půlnoc si Česká televize nemohla vymyslet... Vlastně mohla! Red Dwarfa totiž opakují v sobotu v půl čtvrté ráno...) Došlo mi, že v seriálu na počátku vůbec není uveden důvod, proč vlastně Lister, rozený farmář a chovatel zvířat, sedí ve kosmické lodi a není na Fidži... A tak jsem hned v sobotu ráno v krámě nahledala první díl čtyřdílného cyklu angličanů Granta a Naylora.

Články 8 komentáře | » číst dál

Co chystá MKD na poslední lednové dny

Pondělí 23. ledna v 18.00 hodin – MKD vyhlášení výsledků AMATÉRSKÉ FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE PŘÍRODNÍ KRÁSY A ZAJÍMAVOSTI MĚLNÍKA
Výstava soutěžních fotografií 17 amatérských fotografů potrvá od 24. ledna do 31. března a je přístupna při akcích MKD. V případě dalšího zájmu lze sjednat zpřístupnění výstavy v kanceláři MKD.

Středa 25. ledna v 15.30 hodin - MKD PŘÍVORANKA
Pod vedením kapelníka Miloše Valenty hraje v pořadu pro dříve narozené mělnickému publiku k tanci i poslechu dechovka Přívoranka.
Vstupné 80,-Kč

Články Napsat komentář | » číst dál

Děvčata se vlnila v objetí tónů

Proti proudu      Na parketu se vlnily půvabné slečny a kapelám se nechtělo dolů z pódia. Tak by vypadala telegrafická zpráva z Rockfestu za vodou v Music Clubu Roxbury v Kozlech.
    Prostorný a příjemný klubík poskytl vhodné prostředí pro hudební dovádění pěti kapel – poprockových Lykke til, kteří ten gejzír tónů odšpuntovali, podobně rockpopových Proti proudu, jimž se parádně vydařily především ovocné kousky od Cranberries a kteří za shod mnoha okolností (zdraví, chuť, další dobré nápady, konstelace hvězd apod.) v budoucnu jistě zazáří...

Články 2 komentáře | » číst dál

ŽELVÍ knihovnička - díl nultý

Nacpu se prostě všude. O knihách, které čtete, nečtete, chcete číst, nechcete číst, budete číst, nebudete číst... se DOČTETE tady. Když vás aspoň některá z mých upoutávek zaujme, budu ráda. Říká se, že dnes lidi nečtou, ale když jste to přečetli až sem, tak asi písmenka znáte... Tak proč si pro změnu nepřečíst taky nějakou papírovou knížku. Co třeba v lednu...

Články Napsat komentář | » číst dál

Příprava mělnického průvodce

Napadlo nás, že by server Mělníček.cz měl obsahovat průvodce po mělnických
restauračních zařízeních, barech a ostatních zábavních podnicích.
Proto jsme se dnes v odpoledních hodinách s Raistem vydali na  mrazivou výpravu
po centru Mělníka... .

Články 4 komentáře | » číst dál

Program kina Sokol na měsíc leden

Tak zde máme program do kina Sokol, počínaje dneškem do konce ledna Smiling Název filmu funguje zároveň jako odkaz na IMDB.com (filmová datadáze filmů), kde si můžete najít podrobné info o daném snímku...

Články Napsat komentář | » číst dál

17. března bude v Borku ZEROVOL3

Music club ve Velkém Borku opět přivítá pražskou punkrockovou kapelu Jaksi Taksi, která sem před rokem přilákala přes 300 návštěvníků a vytvořila tak výbornou atmosféru.

Články 14 komentáře | » číst dál

Mělníček.cz: mise

Vážený návštěvníku/návštěvnice,

dorazil/la jste na stránky ambiciózního, dlouho připravovaného a stejnou měrou odkládaného projektu. Tento si původně vytyčil - jako svou cílovou metu - obsahovat informace o dění na Mělníku a v jeho okolí. Postupem času se pak ze serveru Mělníček.cz stal vyhledávaný a respektovaný zdroj informací, ve kterém lze nalézt kromě zpravodajství či zajímavých článků s regionální tématikou i např. kalendář kulturních akcí, inzerci, nabídku práce a mnoho dalšího.

V současné se schyluje k dalšímu významnému kroku v "životě" Mělníčku, a to k přechodu pod správu neziskové organizace. Důvody tohoto kroku a více informací naleznete zde.

 

Co Mělníček.cz přináší?

 • vizi komunitního webu pro Mělnicko a okolí
 • svobodné publikování textů, fotografií, videozáznamů, kulturních a zájmových akcí, prezentací, inzerce apod.
 • možnost umístění osobních stránek na http://domena.melnicek.cz/
 • e-mailovou adresu jmeno@melnicek.cz ZDARMA!
 • prostor pro komerční reklamu Vaší společnosti
 • možnost stát se redaktorem (přispěvatelem) pro každého

Co je a není Mělníček.cz:

 

 • Portál Mělníček.cz rozhodně není veřejnoprávní médium a nemá žádnou přímou spojitost se státními organizacemi a tím ani se zákonnými povinnostmi, které z takové pozice plynou.
 • Mělníček.cz nemá jakoukoliv přímou spojitost s žádným podnikatelským subjektem a s jeho zájmy (a to ani s těmi, kdo zde případně inzerují). Zveřejněné články a příspěvky do diskuzí vždy vyjadřují soukromé názory pisatelů.
 • Mělníček.cz je v současné době spravován výhradně dobrovolníky (redaktory, grafiky a techniky) a registrovanými uživateli (přispěvateli a diskutéry), kteří tak činí bez jakéhokoliv nároku na materiální odměnu.

Jak můžete přispět k rozvoji vašeho regionální portálu i vy:

 

 

 • Zaregistrujte se a staňte se redaktorem/přispěvatelem. Čím víc kvalitního obsahu na portálu bude, tím lépe.
 • Podpořte nás sponzorským darem nebo placenou (komerční) inzercí či reklamou.
 • Propagujte portál Mělníček.cz. Možností je mnoho - samolepky, trička, internetové bannery, odkazy...

Přejeme Vám, ať je čas strávený na serveru Mělníček.cz pro Vás co nejvíce přínosný!

 

 

 

Realizační team portálu Mělníček.cz

 

 

 

UPOZORNĚNÍ!!! Před prvním použitím služeb se důkladně seznamte s Podmínkami použití služeb portálu Mělníček.cz!