Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Muzeum M

Sport

Plavecké kurzy 2017/2018

Plavecké kurzy 2017/2018

Otevíráme přihlášky pro nové členy do plaveckých kurzů od září 2017. Kurzy jsou určeny pro děti od 4 let, pro začátečníky, i pro pokročilé plavce.

Kapacita kurzu je omezena.

Bližší informace a přihlášky na mailu: [email protected] nebo na tel. 724035256.

Sport Napsat komentář | » číst dál

DÁMSKÝ BĚH II. SKUPINA

Spolek Run the World společně se skupinou Běžci Mělník otvírá novou běžeckou skupinu pro dámy začátečnice (účast možná i pro pány).

Z HISTORIE

Loni touto dobou jsme ve skupině Běžci Mělník na Facebooku vyhlásili pořádání dámských běžeckých tréninků pro začátečnice. Dnes můžeme říci že

Sport 2 komentáře | » číst dál

Chceš sportovat?

Máš-li zájem zahrát si nohejbal, tak se dostav vždy v sobotu v 9.30 hod. na parkoviště u ZŠ Jindřich Matiegky. Hrajeme v tělocvičně školy od 9.30 do 11.30 h.

Sport Napsat komentář | » číst dál

Pokračování tréninků Freedivingu na mělnickém bazénu

Hledáme dva zájemce o doplnění skupinky freedivingových nadšenců, kteří se pravidelně účastní tréninků freedivingu na mělnickém bazénu.

Tréninky se konají každý čtvrtek; sraz je ve vestibulu mělnického bazénu v 19:15 (30 minut máme pro převlečení a rozcvičení, čistou hodinu strávíme v bazénu a zbylých 15 minut máme na opuštění bazénu). V jedné dráze plave maximálně pět plavců.

Sport Napsat komentář | » číst dál

jóga

​Od září nové  pravidelné lekce v INSPIRACI - jóga, taiči, powerjóga, orientální tance, meditace. Dále rehabilitační cvičení, sobotní  pohybové semináře a mnoho dalšího...přijďte vyzkoušet!

Sport Napsat komentář | » číst dál

ZÁPIS DO PLAVECKÝCH KURZŮ

​​Od nového školního roku opět otevíráme kurzy plavání pro děti. Kurzy jsou určeny pro děti od 4 let, pro začátečníky, i pro pokročilé plavce.

 

Přihlášky a více info na mailu: [email protected]

 

http://pkmelnik.proweb.cz/

 

http://www.facebook.com/detsky.plavecky.klub.melnik/

 

Sport Napsat komentář | » číst dál

Tréninky freedivingu na mělnickém bazénu

Dávám dohromady skupinku freedivingových nadšenců, kteří by se od začátku října 2016 pravidelně účastnili tréninků freedivingu na mělnickém bazénu.

Předsjednané je vyhrazení dvou drah každý čtvrtek mezi 20.-21. hodinou, s možností vstupu do areálu v 19:30 (pro převlečení/rozcvičení/strečink). V jedné dráze budou maximálně čtyři plavci.

Sport 3 komentáře | » číst dál

Běhání, rekreační výběhy ve skupině

Přátelé (a možná i nepřátelé, co já vím),

možná někteří z Vás běhají. Možná by někteří z Vás rádi vyběhli, ale němají přes den čas, večer se nedokopou, je tma, dámy mají obavy atd. atd.

Rád bych tu oznámil, že parta mladých a perspektivních mělnických běhavců dala hlavy dohromady, a pořádá pravidelné volné výběhy. Bylo mi ctí, že mne staříka vzali mezi sebe, a tak se podělím o pár informací.

Sport 15 komentáře | » číst dál

Plavecké kurzy Mělník

V pokračujícím kurzu plavání máme ještě 2 volná místa ve skupince pro mírně pokročilé plavce od cca 6-ti let výše.

Tréninky budou probíhat v pondělí od 17.30 (suchá příprava v tělocvičně) a ve čtvrtek od 17.45 (plavecký trénink).

Sport Napsat komentář | » číst dál