https://www.traditionrolex.com/7

 Kultura | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Kultura

Pochod na Říp 14.2. 10 hod sraz na parkovišti pod Řípem

Svatý Valentýn je nejen patronem zamilovaných, ale je také patronem rebelů s dobrým srdcem, neboť přes zákaz císaře Claudia II. oddával snoubence podle křesťanského ritu. Poklidným způsobem se tedy dopouštěl občanské neposlušnosti, což se mu stalo v krátkodobém horizontu osudné, přineslo mu to však věčnou slávu v nebi. Proto je symbolické, že konec nouzového stavu připadá právě na jeho svátek. Pochod na Říp u této příležitosti bud bráno jako takové díkůčinění.

Kultura Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Café Evropa v regionech: Nadměrná produkce odpadu - 10/12/2019

Srdečně bych Vás chtěla pozvat na debatu ze série Café Evropa v regionech, která se bude konat 10. prosince 2019 v Mělníku - přijďte v 16.30 do Masarykova kulturního domu a zpříjemněte si podvečer se šálkem kávy a něčím dobrým k snědku. Více informací naleznete ve facebookové událost: https://www.facebook.com/events/2726111780742496/

Kultura 4 komentáře | » číst dál

Přednáška Duševní zdraví ve společnosti a Den otevřených dveří ve Fokusu Praha Centrum Mělník

Srdečně všechny zveme na přednášku Duševní onemocnění ve společnosti v pondělí 11.9.2017 od 18:00 hod. do Tanečního sálu v Mělnickém kulturním centru a na Den otevřených dveří, který se koná ve středu 13.9.2017 mezi 9:00 a 15:00 hod. v Kamenické ulici v Mělníku. Vstup na obě akce zdarma. Akce se konají v rámci Týdnů pro duševní zdraví.

 

Tým Fokusu Praha Centrum Mělník

 

Kultura Napsat komentář | » číst dál | 2 přílohy

pálení čarodějnic

Budou se někde na mělníku pálit čarodějnice?

Kultura 6 komentáře | » číst dál

Rozsvícení stromu

Dobrý den,kdy se uskuteční rozsvícení vánočního stromu,někde je psáno 26.11. a někde 27.11.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Pomoc při vzniku dětského rádia na Mělníku

Dobrý den nebo ahoj, chcete-li. Začínám nový projekt dětského rozhlasového studia na Mělníku. To co mám je chuť a odhodlání vést děti a vytvářet obsah. To co nemám jsou zkušenosti se záznamovou audiotechnikou, prostor a technické vybavení. Pokud by se mezi vámi nebo vašimi známými našel někdo kdo by mně/nám s tím byl ochotný pomoci nebo poradit, byl bych rád.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Dětský den

Pořádá se někde na Mělníku Dětský den,kromě v DDM na Polabí?

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Vinná noc 2016 - videomapping

Třetí mělnický videomapping u příležitosti sobotní Vinné noci: "VINNA_NOC_2016.GIF".
Počasí u řeky nám mírně nepřálo. A tak se podívejte na celou animaci hezky v teple a suchu Smiling

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=DFk2CSP7Pno

 

 

Kultura 1 komentář | » číst dál

Zlý sen s dobrým koncem.

Měl jsem sen o který se musím s vámi podělit:Zdálo se mi,že řídím kamion ze Slaného na Mladou Boleslav.Krásná silnice,žádné Velvary,žádné Mlčechvosty,žádná Spomyšl, a žádná Býkev.Přejedu mělnický most a dám se rovně na novou silnici mezi Mělníkem a Chloumkem,pádím osmdesátkou,žádný Mělník,žádný Skuhrov,žádný Vavřineč,žádné Liblice,žádné Byšice a žádná Vysoká Libeň.Zkrátka cesta rychle ubíhá,okolo samá zeleň,žádní chodci,Zkrátka nuda a hrozí mikrospánek,rychle se oklepu a v myšlence se vracím na mělnický most.Vidím,že rovně žádná nová silnice na Mladou Boleslav není a tak odbočuji do víru okresního města.Dopřávám občanům trochu dopravního ruchu,hluku,prachu a výfukových plynů.Na železničním přejezdu momentálně najede vlak do přístavu,jsou zrušeny radary a tak narážím na první kruhový retardér.Maličkost,břibrzdit,případně zastavit,dát přednost lidem na přechodu a autům na kulatáku,rozjet,zatočit volantem doprava,doleva a znovu doprava,pěkně si nadjet,neškrtnout zadními koly o obrubník a pak už jen přechod za kulaťákem. Protáhnout třicetitunový 14 metrů dlouhý kamion přes kruháč mě určitě neohrozí mikrospánkem.Několikrát si to zopakuji a najednou zjišťuji,že toho adrenalinu už je moc,Opět s najednou oklepu a vracím s na začátek svého snu.Už nejsem kamioňák,sedím v kanceláři na radnici,žádné brzdění,žádná rozjíždění,žádné točení volantem,žádní chodci a auta.Poručím si přinést kávu,později zajdu na oběd a odpoledne padla.Dostaví se mikrospánek a já zjišťuji,že mi vůbec nevadí.......

Kultura 18 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7