Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Kultura

SOSfest 2006

Zapište si do vašich notýsků, elektronických kalendářů, softwarových reminderů, či vytetujte přítelkyni/příteli/babičce na levou hýždi, že pátý ročník SOSfestu se stane zahájeným 9.9.2006 od 14:00, u Jelínků.

Kultura 3 komentáře | » číst dál

Filmové léto na mělníku

Kinematograf bratří Čadíku opět přijede, v rámci svého projektu filmové léto, na Mělnické náměstí Míru, a můžete se od 18.8. do 20.8. těšit na tyto české filmy :

Kultura Napsat komentář | » číst dál

,, Válka na vlastní kůži." :-)

Už jste se byli někdy podívat ve vojenském leteckém muzeum v Praze - Kbelích ? Pak tady mám jeden típek na opravdické maskované obludy na pásech i velkých kolech. Eye-wink Muzeum patří do katastru obce Lešany a nachází se nedaleko Týnce nad Sázavou. Dostanete se sem třeba z Prahy hlavního nádraží po trati číslo 210, které se říká slangově ,,Posázavský Pacific ". Ta vede samozřejmě krásnou krajinou vodáků, chatařů i turistů, ale můžete i spatřit výletní parník na lince Praha-Slapy.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Restaurace Pojišťovna (po-ne) 7.00-22.00 !!

Není to tak dávno, co jsme zde besedovali na téma restaurace Narcis, pohostinství a vkus. Nyní mám dobrou zprávu pro ty, kterým nebylo z důvodu otvírací doby dopřáno vychutnat posezení v tomto prostředí. Je otevřeno denně až do pozdních hodin. Restaurace na velkém sídlišti a v blízkosti parku i obchodních domů čeká na vaše hodnocení.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Ethno víkend

Zdravím všechny přívržence ethna a world music. V Hradci Královém se uskuteční takový minifestival nazvaný ,,Na jednom břehu,, Jelikož Nás pojede více na tento festiválek a budu mít v předprodeji lístky na tento netradiční festival,nabízím několik míst v autě a samozřejmě levnější vstupenky. Tak kdo máte zájem-se ozvěte a vyrazíme!!! Vstupenky budou od pátku 19.května v předprodeji. Více informací naleznete na www.najednombrehu.cz (termín- 27-28.května)

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Také Vám připadá restaurace Narcis jako podivné zařízení ?

Restaurace Narcis tu je již od začátku 90. let, ale málokomu se podařilo ji někdy navštívit. Důvod je jednoduchý. Tato krásná,denním světlem prosluněná a na současný Mělník i prostorná restaurace je otevřena pouze v pracovní době pracujících z blízkého okolí. Komu se zde podařilo posedět třeba loni v létě za soumraku na terase pod smrkem obsypaným šiškami, kdy zde bylo otevřeno i o víkendech, ten se musí všemu jen podivovat.

Kultura 24 komentáře | » číst dál

Volba královny města se blíží

Město Mělník a Masarykův kulturní dům Mělník

vyhlašují III. ročník soutěže 

KRÁLOVNA VĚNNÉHO MĚSTA MĚLNÍKA

Soutěž o krásné ceny a postup do celostátního kola se bude konat 24. května od 19 hodin.

Pro všechny hezké, šikovné a společenské dívky a ženy od 16 let.

Kultura 4 komentáře | » číst dál

Hudba proti povodním

Opsáno z TEPu regionu

MĚLNÍK (in) – V dohledné době by se měla objevit na CD kompilace nahrávek mělnických kapel. „Chtěli bychom výtěžek z prodeje CD věnovat na povodňové konto. Zatím nám vyšli vstříc všichni oslovení: kapely, muzikanti i producenti,“ řekl Martin Suchánek, jeden z organizátorů projektu. Počet písniček je omezen pouze délkou CD. „Budeme se snažit dostat tam toho, co nejvíce. Mělo by to být zaměřeno na mladé kapelky, které dnes na Mělníku a v jeho okolí fungují,“ dodal druhý z organizátorů – Jan Titěra. Už teď mají k dispozici například nahrávky skupin Colosal, Anyway, 500 900 či Depozit, ale další ještě přibývají.

Kultura 1 komentář | » číst dál