Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Kultura

Dovoz divadel z Prahy

Tak jsem vyrazil, konec konců jako každý měsíc, do Masarykova kulturního domu na importované divadlo. Tentokrát http://www.mekuc.cz/cs/akce/dioptrie-ruzovych-bryli/.

Jestli tam bylo 30 lidí, tak je to mnoho. Ta hra není tak experimentální, aby ji ani taková osada na kopci, jakou je mé milované rodné město, neunesla.

Kultura 24 komentáře | » číst dál

vinobrani

http://melnicky.denik.cz/zpravy_region/kolotoce-a-stanky-vinaru-budou-na-vinobrani-v-neplacene-zone-20130128.html    co rikate? me se to zda ze to ctirad prekombinoval

Kultura 3 komentáře | » číst dál

Rezervační systém MKD

Rezervační systém na vstupenky do Masarykova kulturního domu je k nalezení proklikáním se po webu www.mekuc.cz, nebo přímo tady.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Hledám nadšence pro moderní country

Zpěvák, kytarista hledá country nadšence k hraní. Mělnicko.

Zdeněk 605295722

Kultura Napsat komentář | » číst dál

Vstupenky na Vinobraní

Jaký budou tento rok vsutpenky? Odkud lidi berou vstupenky (třeba i zdarma) před vinobraním?

Kultura 3 komentáře | » číst dál

Mišík, Merta, Koubek

 

Tak se nám ta kultura na Mělníku konečně rozhýbala, konečně se něco děje, konečně nemusíme říkat, že na Mělníku "chcíp pes".

Jelikož na mekuc.cz  ani na stránkách města není veřejná diskuse, (alespoň jsem nenašel) chtěl bych tímto organizátorům poděkovat za tři nádherné večery na náměstí s Mišíkem, Mertou a Koubkem.

Kultura Napsat komentář | » číst dál

vstup zámek

nevíte, kolik chtějí za vstup na zámek Mělník?

Kultura 1 komentář | » číst dál

možnost konání výstavy

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli zde někdo neví, kde jinde kromě KD by se dalo vystavovat. Maluji soukromě ale i přes to bych ráda uspořádala vlastní výstavu a pozvala Vás na ni.

Předem děkuji za Vaše odpovědi...

kontakt na: [email protected]

Kultura 21 komentáře | » číst dál

Léto v Evropě - červen 2012

Tematické pobyty plné volnočasových aktivit, nových zážitků a neformálního vzdělávání, které pro mladé lidi nejen z Mělníka připravil Tmelník o.s. na toto léto, jsou otevřeny skutečně všem!  Přihlašovat se můžete již nyní, místa se obsazují průběžně. Předpokladem k účasti je věk do 30 let, alespoň základní znalost AJ a především zájem o dané téma. Tyto akce plné zábavy a poznávání jsou spolufinancovány EU v rámci programu „Mládež v akci”.

Zažij hry bez hranic za hranicemi ČR, které posunou hranice tvých schopností! To jsou mezinárodní pobytové akce pro všechny mladé lidi od 13 do 30 let.
Čeká tě zábava, workshopy, exkurze do okolí a mnoho dalšího… Zažij něco nového, poznej nové lidi i kulturní tradice okolních zemí a vzdělávej se v příjemné neformální atmosféře!  Více informací a přihlášky na www.tmelnik.cz či na tel. 777 277 310.
Kultura Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha