Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!
Bowling Ludmila 2017

Ostatní

Dotaz ...

Nevíte někdo co se plánuje naproti Evě ? Myslím bývalý stavební dvůr , neboť v poslední době se tam nějak moc podezřele  " uklízelo " ...

Ostatní 2 komentáře | » číst dál

Jaký je Váš názor?

Dnes jsem po zoufalém telefonátu navštívila svou starší příbuznou. V pondělí se zúčastnila schůze vlastníků bytových jednotek ul. Revoluční.
V jejich domě má od nepaměti byt rodina Rybářů a ona pamatuje jejich chlapce jako malé děti. O to vice byla ohromena arogancí a pohrdáním mladého Rybáře na schůzi vlastníků. Schůze byla svolána z důvodu porušení stanov… Rybářovi byt pronajímají sociálně slabým, kteří se v něm střídají a není tedy divu, že se zde objevil   hmyz  (štěnice).  Reakce „pana“ Rybáře mladšího  na schůzi  „nájemníky mi dodává realitka mám v pořadníku i cizince (Syřany), kteří žijí nočním způsobem života…“. Jinými slovy já jsem ten co rozhoduje o vašem klidném bydlení a nic než prachy mě nezajímá.
Při jednání schůze si jen hrál s telefonem vysmíval se diskutujícím vesměs starším lidem a s tím také odešel.
My mladí a zdraví  by jme měli mít na paměti, že v naší blízkosti jsou staří a nemocní lidé  u nichž  metody „podnikatelského“ dna vyvolávají obavy z budoucnosti a stres. Zde platí,  i my budeme dáli Bůh staří.  Jaký je Váš názor?
 

Ostatní 4 komentáře | » číst dál

Našlo se černé kotě

V ulici kapitána Jaroše v Mělníku u prodejny zdrav potřeb byl nalezen malý černý kocourek - koťátko. Je v dobré kondici, předpokládám, že někomu utekl. Kdo ho postrádá, volejte: 732 355 144

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Mělnická tlapka 2017

Zveme všechny pejsky, psiska, hafany s jejich páníčky na odmou Mělnickou tlapku.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Farmářské trhy

Kde se dočtu,kdy začínají trhy.

Ostatní 1 komentář | » číst dál

hledám pronájem od hodných lidí

hledám pronájem na Mělníku pro 6členou rodinu ,nejlepe domeček k dlouhodobym pronájmem do 11000kč i s poplatky volat na mob;721488474 kdykoliv za nabýtky děkuji 

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Vánoce na Mělníku

Závěr roku by měl vždy přimět člověka zpomalit a rozjímat. Svátky narození Ježíše Krista však příliš klidu do života občanů nepřinesly.

Hektické nakupování dárků, stromečků a poživatin nevedlo lidi k vzájemné lásce a respektu. Opravdu si musíme dokazovat vájemnou lásku dary a společným přejídáním? Marně jsem se snažil vánočnímu shonu utécti. Vybraný stromek mi dáma s agresivním výrazem doslova vzala z rukou, na šupináče jsem vystál frontu za nervózním kouřícím mladíkem nerespektujícím mou prosbu, aby ve frontě nekouřil. V obchodě jsem utrpěl nekolik nájezdů přeplněných nákupních vozíků na mé nemocné kotníky. Ani berle, které mi pomáhají v pohybu u regálu s máslem ohleduplnost mých drahých spoluobčanů nepřivodily.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Nelegální noční klub? Co na to zastupitelé?

Tak se klub Pravda přesunul do prostor vinárny Modré hvězdy v centru. Jen nechápu, jak je možné provozovat noční klub v bytovém domě? Nájemníci měli asi pěkné vánoce, od 23.12. jede každou noc až do rána. Kdo tohle povolil?

Ostatní 15 komentáře | » číst dál

Silvestr v Mělníku?

Blíží se konec roku a nezaznamenal jsem nějakou nabídku /například zde/ některé z mělnických restaurací na možnost strávit silvestrovský večer třeba i s hudbou a tancem. V letošním roce zrušeno i p. Podařilem na Chloumku a  po něčem podobném zatím pátrám bezvýsledně. Kde nic tu nic!  G.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál