Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Ostatní

Billa v Mělníku

Tak už tu konečně máme další supermarket, jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí Antone Pavloviči, není sedm supermarketů pro necelých 20 000 obyvatel málo???

Ostatní 2 komentáře | » číst dál

Vánoční stromky z Chloumku

Máte někdo zkušenost s vánočními stromky, co se prodávají na Chloumku? V lese, u vysílače. Je tam centrum přívěsů podle cedule... Jak to tam vypadá, jestli mají hodně nařezaných stromků na výběr a dá se v klidu vybírat, aniž by vám někdo chodil za zadkem. Nebo jestli se chodí někam do lesa. Odkud stromky jsou, jak jsou čerstvé. Jaké druhy. Jestli jsou hezké. Kolik stojí. Jaká je obsluha. Jestli oříznou kmen dole a strom zabalí (to snad jo). A tak prostě. Vlastně ani nevím, jestli letos prodávají, ale v minulých letech bývala vždy cedule. 

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Ostudně chátrající vily v centru

V centru města jsou dvě krásné historické vily. Normální by bylo opečovávat je a najít pro ně důstojné využití. Ne tak na Mělníku.

Wenzlova vila v Radniční ulici, bývalá kriminálka: Už asi před 7 lety byla nabízena k prodeji za takřka 10 mil. Kč. Cena na Mělník přemrštěná, ať si kdo chce co chce říká. Do dnešního dne neprodaná, jen ta cena ještě o milion stoupla. Asi podle logiky majitelů cena stoupá úměrně se stavem zchátrání. Majitelé, významní to podnikatelé Sádlo a Stibůrek, evidentně pořídili vilu na kšeft a podle toho s ní zacházejí.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

volby 2018

Volby 2018,

Naivně jsem očekávala, že tradiční demokratické strany (ODS, ČSSD) postaví kandidátky z nových nadějných, neokoukaných či nezprofanovaných kandidátů.
Obě jmenované strany nám nabízí stále dokola jedny a ty samé opakovaně neúspěšné v krajských, senátních i poslaneckých. To se vážně domnívají, že je voliči zvolí z prostého zoufalství, aby nemuseli volit současné vedení radnice kandidující již ani není patrno za koho. To jste to dopracovali ODS a CSSD, aby vám ANO nevypálilo rybník, tak jako ve volbách do PS.

Ostatní 41 komentáře | » číst dál

Srovnávače

PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN REDAKCÍ, PROTOŽE SE JEDNALO O KOMERČNÍ REKLAMU!

V případě zájmu o placenou inzerci nás kontaktujte na [email protected]

Více na
http://melnicek.cz/podminky-pouziti-sluzeb

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Dětský plavecký klub Mělník - otevření přihlášek na rok 2018/2019

Otevíráme nové plavecké družstvo a uvolňujeme tak pár volných míst v plaveckých kurzech na školní rok 2018/2019. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na mailu: [email protected] nebo na mobilu: 724 035 256. 

Ostatní Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Mělnická tlapka 2018

 Opět je tu čas, kdy se sejdeme na procházce s pejsky - deváté mělnické tlapce.

9.ročník se uskuteční dne 22.9 tradičně od 13.00

Trasa je tradiční :

start ve 13.00 u DDM, parkem na Polabí k Zahradnické škole a Vzpomínkovému místu na psí kamarády,

dále parkem až nahoru k zámecké vyhlídce a k zadnímu vchodu do kostela Sv.Petra a Pavla. A pak podle dohody a počasí zase zpět, nebo někam dál, tak jako vždy.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál