Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

Ostatní

Ostudně chátrající vily v centru

V centru města jsou dvě krásné historické vily. Normální by bylo opečovávat je a najít pro ně důstojné využití. Ne tak na Mělníku.

Wenzlova vila v Radniční ulici, bývalá kriminálka: Už asi před 7 lety byla nabízena k prodeji za takřka 10 mil. Kč. Cena na Mělník přemrštěná, ať si kdo chce co chce říká. Do dnešního dne neprodaná, jen ta cena ještě o milion stoupla. Asi podle logiky majitelů cena stoupá úměrně se stavem zchátrání. Majitelé, významní to podnikatelé Sádlo a Stibůrek, evidentně pořídili vilu na kšeft a podle toho s ní zacházejí.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

volby 2018

Volby 2018,

Naivně jsem očekávala, že tradiční demokratické strany (ODS, ČSSD) postaví kandidátky z nových nadějných, neokoukaných či nezprofanovaných kandidátů.
Obě jmenované strany nám nabízí stále dokola jedny a ty samé opakovaně neúspěšné v krajských, senátních i poslaneckých. To se vážně domnívají, že je voliči zvolí z prostého zoufalství, aby nemuseli volit současné vedení radnice kandidující již ani není patrno za koho. To jste to dopracovali ODS a CSSD, aby vám ANO nevypálilo rybník, tak jako ve volbách do PS.

Ostatní 41 komentáře | » číst dál

Srovnávače

PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN REDAKCÍ, PROTOŽE SE JEDNALO O KOMERČNÍ REKLAMU!

V případě zájmu o placenou inzerci nás kontaktujte na [email protected]

Více na
http://melnicek.cz/podminky-pouziti-sluzeb

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Dětský plavecký klub Mělník - otevření přihlášek na rok 2018/2019

Otevíráme nové plavecké družstvo a uvolňujeme tak pár volných míst v plaveckých kurzech na školní rok 2018/2019. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na mailu: [email protected] nebo na mobilu: 724 035 256. 

Ostatní Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Mělnická tlapka 2018

 Opět je tu čas, kdy se sejdeme na procházce s pejsky - deváté mělnické tlapce.

9.ročník se uskuteční dne 22.9 tradičně od 13.00

Trasa je tradiční :

start ve 13.00 u DDM, parkem na Polabí k Zahradnické škole a Vzpomínkovému místu na psí kamarády,

dále parkem až nahoru k zámecké vyhlídce a k zadnímu vchodu do kostela Sv.Petra a Pavla. A pak podle dohody a počasí zase zpět, nebo někam dál, tak jako vždy.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

retro - pro pamětníky

Vážení, dnes díky jednomu z nás (já to nejsem), máme možnost zavzpomínat na původní podobu samoosluhy ve starých Rousovicích. Obchod tehdy spadal do správy "Pramenu", který jej provozoval pod stejným názvem. Větší část byla klasická sámoška tehdejší doby a podstatně menší bylo řeznictví. Pokud si pamatuji, otevíralo se to cca v roce 1978-9  a bylo to postaveno v akci "Z".

Vím, jsou to jen dva obrázky, možná si někdo řekne "a co jako?", mne to vrátilo okamžitě do krásného a bezstarostného dětsví, které jsem tam v Rousovicích prožil...

Pro mladší a neznalé:
Akce "Z" znamenalo ZDARMA. Jinými slovy řečeno, postavte si to sami ve svém volnu (občané) ať to máte, ale nic za práci nedostanete...

 

Ostatní 4 komentáře | » číst dál | 2 přílohy

Dotaz ...

Nevíte někdo co se plánuje naproti Evě ? Myslím bývalý stavební dvůr , neboť v poslední době se tam nějak moc podezřele  " uklízelo " ...

Ostatní 2 komentáře | » číst dál

Jaký je Váš názor?

Dnes jsem po zoufalém telefonátu navštívila svou starší příbuznou. V pondělí se zúčastnila schůze vlastníků bytových jednotek ul. Revoluční.
V jejich domě má od nepaměti byt rodina Rybářů a ona pamatuje jejich chlapce jako malé děti. O to vice byla ohromena arogancí a pohrdáním mladého Rybáře na schůzi vlastníků. Schůze byla svolána z důvodu porušení stanov… Rybářovi byt pronajímají sociálně slabým, kteří se v něm střídají a není tedy divu, že se zde objevil   hmyz  (štěnice).  Reakce „pana“ Rybáře mladšího  na schůzi  „nájemníky mi dodává realitka mám v pořadníku i cizince (Syřany), kteří žijí nočním způsobem života…“. Jinými slovy já jsem ten co rozhoduje o vašem klidném bydlení a nic než prachy mě nezajímá.
Při jednání schůze si jen hrál s telefonem vysmíval se diskutujícím vesměs starším lidem a s tím také odešel.
My mladí a zdraví  by jme měli mít na paměti, že v naší blízkosti jsou staří a nemocní lidé  u nichž  metody „podnikatelského“ dna vyvolávají obavy z budoucnosti a stres. Zde platí,  i my budeme dáli Bůh staří.  Jaký je Váš názor?
 

Ostatní 4 komentáře | » číst dál