https://www.traditionrolex.com/7

 Ostatní | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Ostatní

Nefunkční nebo nedostupné chytré záchody za 750 000,-Kč vedle hřbitova

Nefunkční chytré záchody za 750 000,-K4 na Mělníku vedle hřbitova.
Musím se s Vámi podělit o zkušenost. Navštívil jsem v době Dušiček hřbitov v Mělníku a cestou jsem míjel moderní toalety, které byly zavřené a nefunkční.

Nyní připomínám prohlášení , které zaznělo na https://m.melnik.cz/ 18.5.2020
Kde je uvedeno  proč město přistoupilo k pořízení Chytré toalety, než k opravě starých veřejných WC?
Plánovaná Chytrá toaleta bude umístěna před hřbitovem na Pražské ulici poblíž vchodu na hřbitov. Jedná se o dvojbuňku, tedy dvě toalety - pro muže a pro ženy.
Prý oprava hřbitovních toalet by vyšla na 3 000 000,-Kč.

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Mělnická tlapka 2010

Zveme  všechny psiska, hafany, psí slečny ale i jejich paničky a páníčky na již 11. mělnickou tlapku

setkání pejsků a jejich majitelů.

Kdy : 26.září ve 14. hodin

kde : u Domu dětí a mládeže v parku na Polabí

Společně vyrazíme parkem ke Vzpomínkovému místu u Zahradnické školy.

Zde se vždy společně vyfotíme před další cestou.

Půjdeme parkem až nahoru k zámku a kostelu Sv.Petra a Pavla, kde u zadního traktu naše cesta končí. A pak se rozejdeme, nebo vydáme společně zpět.

Prostě taková pohodová procházka co zvládne každý, kdo bude chtít.

 

Těšíme se na společné lumpárny a poštěkáníčko.

 

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Autobusy- Mělník - Praha 369 a 349 v ranní špičce

Po zlikvidování pracovních příležitostí na Mělníku je úděl velké části pracující h lidí jezdit do Prahy autobusem za prací. I když zde vzniknul slavný systém PID a jiné výhody bohužel v Mělníku chybí konkurenční dopravce. Ten byl úspěšně vypuzen (Nerabus) a přesto že jezdí autobusy s větší kapacitou tyto dojíždí ráno ve špičce na autobusové nádraží Mělník OBSAZENÉ a tak cestující nastupující na autobusovém nádraží Mělník jedou hodinu stylem drž se s moc nedýchej. Vyzývám město a ČSAD Mělník aby v souběhu s rekonstrukcí aut. nádraží Mělník zavedlo ve špičce ráno spoje které vyjíždějí z autobusového nádraží jak tomu bylo vždy už za Gustava Husáka. Pokud se toto nezmění , jezdím já a mnoho jiných z tohoto důvodu do Prahy autem.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Billa v Mělníku

Tak už tu konečně máme další supermarket, jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí Antone Pavloviči, není sedm supermarketů pro necelých 20 000 obyvatel málo???

Ostatní 15 komentáře | » číst dál

Vánoční stromky z Chloumku

Máte někdo zkušenost s vánočními stromky, co se prodávají na Chloumku? V lese, u vysílače. Je tam centrum přívěsů podle cedule... Jak to tam vypadá, jestli mají hodně nařezaných stromků na výběr a dá se v klidu vybírat, aniž by vám někdo chodil za zadkem. Nebo jestli se chodí někam do lesa. Odkud stromky jsou, jak jsou čerstvé. Jaké druhy. Jestli jsou hezké. Kolik stojí. Jaká je obsluha. Jestli oříznou kmen dole a strom zabalí (to snad jo). A tak prostě. Vlastně ani nevím, jestli letos prodávají, ale v minulých letech bývala vždy cedule. 

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Ostudně chátrající vily v centru

V centru města jsou dvě krásné historické vily. Normální by bylo opečovávat je a najít pro ně důstojné využití. Ne tak na Mělníku.

Wenzlova vila v Radniční ulici, bývalá kriminálka: Už asi před 7 lety byla nabízena k prodeji za takřka 10 mil. Kč. Cena na Mělník přemrštěná, ať si kdo chce co chce říká. Do dnešního dne neprodaná, jen ta cena ještě o milion stoupla. Asi podle logiky majitelů cena stoupá úměrně se stavem zchátrání. Majitelé, významní to podnikatelé Sádlo a Stibůrek, evidentně pořídili vilu na kšeft a podle toho s ní zacházejí.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

volby 2018

Volby 2018,

Naivně jsem očekávala, že tradiční demokratické strany (ODS, ČSSD) postaví kandidátky z nových nadějných, neokoukaných či nezprofanovaných kandidátů.
Obě jmenované strany nám nabízí stále dokola jedny a ty samé opakovaně neúspěšné v krajských, senátních i poslaneckých. To se vážně domnívají, že je voliči zvolí z prostého zoufalství, aby nemuseli volit současné vedení radnice kandidující již ani není patrno za koho. To jste to dopracovali ODS a CSSD, aby vám ANO nevypálilo rybník, tak jako ve volbách do PS.

Ostatní 41 komentáře | » číst dál

Srovnávače

PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN REDAKCÍ, PROTOŽE SE JEDNALO O KOMERČNÍ REKLAMU!

V případě zájmu o placenou inzerci nás kontaktujte na komerce@melnicek.cz.

Více na
http://melnicek.cz/podminky-pouziti-sluzeb

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7