Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Ostatní

hledám pronájem od hodných lidí

hledám pronájem na Mělníku pro 6členou rodinu ,nejlepe domeček k dlouhodobym pronájmem do 11000kč i s poplatky volat na mob;721488474 kdykoliv za nabýtky děkuji 

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Vánoce na Mělníku

Závěr roku by měl vždy přimět člověka zpomalit a rozjímat. Svátky narození Ježíše Krista však příliš klidu do života občanů nepřinesly.

Hektické nakupování dárků, stromečků a poživatin nevedlo lidi k vzájemné lásce a respektu. Opravdu si musíme dokazovat vájemnou lásku dary a společným přejídáním? Marně jsem se snažil vánočnímu shonu utécti. Vybraný stromek mi dáma s agresivním výrazem doslova vzala z rukou, na šupináče jsem vystál frontu za nervózním kouřícím mladíkem nerespektujícím mou prosbu, aby ve frontě nekouřil. V obchodě jsem utrpěl nekolik nájezdů přeplněných nákupních vozíků na mé nemocné kotníky. Ani berle, které mi pomáhají v pohybu u regálu s máslem ohleduplnost mých drahých spoluobčanů nepřivodily.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Nelegální noční klub? Co na to zastupitelé?

Tak se klub Pravda přesunul do prostor vinárny Modré hvězdy v centru. Jen nechápu, jak je možné provozovat noční klub v bytovém domě? Nájemníci měli asi pěkné vánoce, od 23.12. jede každou noc až do rána. Kdo tohle povolil?

Ostatní 15 komentáře | » číst dál

Silvestr v Mělníku?

Blíží se konec roku a nezaznamenal jsem nějakou nabídku /například zde/ některé z mělnických restaurací na možnost strávit silvestrovský večer třeba i s hudbou a tancem. V letošním roce zrušeno i p. Podařilem na Chloumku a  po něčem podobném zatím pátrám bezvýsledně. Kde nic tu nic!  G.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Kam se poděla cukrárna?

Kam se poděla cukrárna na spodním náměstí? Za chvíli to bude samá banka a operátor. Náměstí je zase o něco hnusnější.

Ostatní 23 komentáře | » číst dál

Doprava na vinobraní

Chci se zeptat,neví někdo jak budou jezdit o vinobraní autobusy na Mělník a jestli budou stavět třeba kulturáku nebo někde poblíž.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Zemský ráj to na pohled...

Dobrý den. Dovoluji si zveřejnit několik fotografií. Takto lidský dobytek zkrášluje okolí Baraby ...

Ostatní 3 komentáře | » číst dál | 9 přílohy

Hřiště

Tak slibovali nové hřiště 10x10m do parku v Mlazicích.Hřiště tam je,ale podstatně menší.Další nedostatek je jedna lavička,pokud přijde více rodičů s dětmi nemají si kam sednout a poslední věc-houpačky,ty nejsou pro malé děti,chtělo by to trochu vylepšit.

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Mělnická tlapka

Zveme všechny pejsky, psiska, hafany, psí slečny, štěnda, no prostě všechny ty naše uštěkance s páníčky na již sedmou společnou procházku.

Ta se uskuteční dne 24,září od 14.00.

Sraz je již tradičně u Domu dětí v parku na Polabí, odkud bude následovat tradiční putování k Zahradnické škole, kde se bude společně fotit a pak dále parkem , okolo Vrázovky až k vyhlídce u zámku. Druhé  focení je v parčíku u kostela a tam se jako vždy dohodneme, jestli se půjde společně někam dále, nebo zase zpět k DDM.

Ostatní 1 komentář | » číst dál