Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Viktor Janovsky

Ostatní

Zemský ráj to na pohled...

Dobrý den. Dovoluji si zveřejnit několik fotografií. Takto lidský dobytek zkrášluje okolí Baraby ...

Ostatní 3 komentáře | » číst dál | 9 přílohy

Hřiště

Tak slibovali nové hřiště 10x10m do parku v Mlazicích.Hřiště tam je,ale podstatně menší.Další nedostatek je jedna lavička,pokud přijde více rodičů s dětmi nemají si kam sednout a poslední věc-houpačky,ty nejsou pro malé děti,chtělo by to trochu vylepšit.

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Mělnická tlapka

Zveme všechny pejsky, psiska, hafany, psí slečny, štěnda, no prostě všechny ty naše uštěkance s páníčky na již sedmou společnou procházku.

Ta se uskuteční dne 24,září od 14.00.

Sraz je již tradičně u Domu dětí v parku na Polabí, odkud bude následovat tradiční putování k Zahradnické škole, kde se bude společně fotit a pak dále parkem , okolo Vrázovky až k vyhlídce u zámku. Druhé  focení je v parčíku u kostela a tam se jako vždy dohodneme, jestli se půjde společně někam dále, nebo zase zpět k DDM.

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Pojišťovna

Stále slyším z různých zdrojů různé informace o dalším využití budovy bývalé pojišťovny na Mělníku. Nevíte někdo opravdu seriozní informaci ? Děkuji, Michala

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Semafor u Benziny

Dnešní zážitek z kolony na příjezdu od Prahy, respektive od Kel, stál opravdu zato. Kolona měla rychlost kolemjdoucího chodce (pán asi kolem 55 let) a hlavně délka šňůry vozidel předčila veškeré odhady. Na mělnický semafor jsem si "stoupl" do fronty v kelské zatáčce u autobusové zastávky. Po příjezdu jsem to změřil na mapě a pražským směrem se stálo 2300m, zatím co na Pražské ulici byla fronta cca 520m, a to ještě jezdí dost aut na Mladou Boleslav. Proto si myslím, že by intervaly semaforu měly být nastaveny jinak.

Ostatní 4 komentáře | » číst dál

stavba u Tesca

Ahoj,nevíte někdo,co se staví u velkého Tesca,co tam bude??Díky..

Ostatní 7 komentáře | » číst dál

Úděsný stav silnic

Neví náhodou někdo, jestli se nechystají opravy silnice z Mělníka směr Mšeno a vůbec v okolí? Už se tudy skoro nedá jezdit, celou cestu auto nadskakuje a všechno v něm klepe a bouchá, že se asi brzo rozpadne. A to není ani moc staré. Místo silnice člověk jede v podstatě po koberci záplat, je to hrbolaté a ďolíkaté jak prase, a teď po zimě ještě přibyl slalom mezi dírami. Už kolik let silničáři leda záplatují to nejhorší a fakt už je to na hranici. Zvlášť kolem Nebužel je to na pováženou, navíc potmě se dírám ani moc vyhýbat nedá. Alternativní trasou přes Vrutici si člověk taky nepomůže, a kdybych to vzala přes Kokořínský důl, kde je silnice celkem dobrá, tak o to víc pak auto zničím cestou od Kroužku nahoru. Pracuje se vždycky jen na devítce a šestnáctce, protože jsou to hlavní tahy, a na ostatní silnice se zvysoka kašle. Přitom ať jedu do jakéhokoli jiného kraje, jsou tam silnice celkově mnohem lepší, třeba v jižních Čechách mají krásné asfaltky i na malých nevytížených silnicích. Zato bohatý středočeský kraj je jak tankodrom.

Ostatní 35 komentáře | » číst dál

POMALÝ INTERNET OD O2

Zdravím všechny spoluobčany. Máte pomalý ADSL internet u O2 v některých oblastech Mělníka ? Máte ve smlouvě napsáno až 20 Mb/s a Vaše rychlost je sotva 5 Mb/s ? A navíc Vás operátor ujišťuje že agregace je 50 ? Nesmysl. Linky a ústředny má tento operátor na Mělníku přetížené a přesto nabírá další a další uživatele, čímž se rychlost ještě sníží a to nemluvím o garantované agregaci 50. Byznys je byznys. Na uživatele ser.. . Co s tím ? Mám radu a zdarma. Přejít k jakémukoliv jinému operátoru. Ostatní sice nabízí to samé za podobné peníze ale linky a ústředny nemají přetížené takže vy poznáte velké zrychlení. Udělal jsem to a jsem spokojen. K O2 už nikdy víc. 

Ostatní 13 komentáře | » číst dál

Poraďte s dopravní situací

Asi není dobré upozorňovat na vlastní řidičskou neznalost, ale nešť. Není mi jasné parkování v ulici Kněžny Emmy, dole, před napojením na Jiráskovu. Je tam vpravo zákaz zastavení, pod nímž se nachází vjezd do domu, pak prostor označený patníky v obrubníku a pak je další vjezd. Následuje jedno parkovací místo pro konkrétního invalidu, označené svislou značkou i vodorovným značením. A pak je ještě pohodlný prostor na zaparkování jednoho auta, než se vjede do Jiráskovy ulice. A v tomto prostoru vždycky někdo parkuje, což se nedivím, vizuálně tomu nic nebrání. Ale opravdu se tam může stát? Onen zákaz zastavení není ukončen, ani není doplněn žádnou dodatkovou tabulkou, třeba že platí jen 10m nebo kolik je to k tomu invalidovi.

Ostatní 2 komentáře | » číst dál