Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Ostatní

Doprava na vinobraní

Chci se zeptat,neví někdo jak budou jezdit o vinobraní autobusy na Mělník a jestli budou stavět třeba kulturáku nebo někde poblíž.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Zemský ráj to na pohled...

Dobrý den. Dovoluji si zveřejnit několik fotografií. Takto lidský dobytek zkrášluje okolí Baraby ...

Ostatní 3 komentáře | » číst dál | 9 přílohy

Hřiště

Tak slibovali nové hřiště 10x10m do parku v Mlazicích.Hřiště tam je,ale podstatně menší.Další nedostatek je jedna lavička,pokud přijde více rodičů s dětmi nemají si kam sednout a poslední věc-houpačky,ty nejsou pro malé děti,chtělo by to trochu vylepšit.

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Mělnická tlapka

Zveme všechny pejsky, psiska, hafany, psí slečny, štěnda, no prostě všechny ty naše uštěkance s páníčky na již sedmou společnou procházku.

Ta se uskuteční dne 24,září od 14.00.

Sraz je již tradičně u Domu dětí v parku na Polabí, odkud bude následovat tradiční putování k Zahradnické škole, kde se bude společně fotit a pak dále parkem , okolo Vrázovky až k vyhlídce u zámku. Druhé  focení je v parčíku u kostela a tam se jako vždy dohodneme, jestli se půjde společně někam dále, nebo zase zpět k DDM.

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Pojišťovna

Stále slyším z různých zdrojů různé informace o dalším využití budovy bývalé pojišťovny na Mělníku. Nevíte někdo opravdu seriozní informaci ? Děkuji, Michala

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Semafor u Benziny

Dnešní zážitek z kolony na příjezdu od Prahy, respektive od Kel, stál opravdu zato. Kolona měla rychlost kolemjdoucího chodce (pán asi kolem 55 let) a hlavně délka šňůry vozidel předčila veškeré odhady. Na mělnický semafor jsem si "stoupl" do fronty v kelské zatáčce u autobusové zastávky. Po příjezdu jsem to změřil na mapě a pražským směrem se stálo 2300m, zatím co na Pražské ulici byla fronta cca 520m, a to ještě jezdí dost aut na Mladou Boleslav. Proto si myslím, že by intervaly semaforu měly být nastaveny jinak.

Ostatní 4 komentáře | » číst dál

stavba u Tesca

Ahoj,nevíte někdo,co se staví u velkého Tesca,co tam bude??Díky..

Ostatní 7 komentáře | » číst dál

Úděsný stav silnic

Neví náhodou někdo, jestli se nechystají opravy silnice z Mělníka směr Mšeno a vůbec v okolí? Už se tudy skoro nedá jezdit, celou cestu auto nadskakuje a všechno v něm klepe a bouchá, že se asi brzo rozpadne. A to není ani moc staré. Místo silnice člověk jede v podstatě po koberci záplat, je to hrbolaté a ďolíkaté jak prase, a teď po zimě ještě přibyl slalom mezi dírami. Už kolik let silničáři leda záplatují to nejhorší a fakt už je to na hranici. Zvlášť kolem Nebužel je to na pováženou, navíc potmě se dírám ani moc vyhýbat nedá. Alternativní trasou přes Vrutici si člověk taky nepomůže, a kdybych to vzala přes Kokořínský důl, kde je silnice celkem dobrá, tak o to víc pak auto zničím cestou od Kroužku nahoru. Pracuje se vždycky jen na devítce a šestnáctce, protože jsou to hlavní tahy, a na ostatní silnice se zvysoka kašle. Přitom ať jedu do jakéhokoli jiného kraje, jsou tam silnice celkově mnohem lepší, třeba v jižních Čechách mají krásné asfaltky i na malých nevytížených silnicích. Zato bohatý středočeský kraj je jak tankodrom.

Ostatní 35 komentáře | » číst dál

POMALÝ INTERNET OD O2

Zdravím všechny spoluobčany. Máte pomalý ADSL internet u O2 v některých oblastech Mělníka ? Máte ve smlouvě napsáno až 20 Mb/s a Vaše rychlost je sotva 5 Mb/s ? A navíc Vás operátor ujišťuje že agregace je 50 ? Nesmysl. Linky a ústředny má tento operátor na Mělníku přetížené a přesto nabírá další a další uživatele, čímž se rychlost ještě sníží a to nemluvím o garantované agregaci 50. Byznys je byznys. Na uživatele ser.. . Co s tím ? Mám radu a zdarma. Přejít k jakémukoliv jinému operátoru. Ostatní sice nabízí to samé za podobné peníze ale linky a ústředny nemají přetížené takže vy poznáte velké zrychlení. Udělal jsem to a jsem spokojen. K O2 už nikdy víc. 

Ostatní 13 komentáře | » číst dál