Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Ostatní

Tak to bylo

Hezké náměstí jsme měli ne? Bylo sice trochu prázdné, chyběly lavičky a nějaké doplňky třeba v podobě venkovní výstavy, kterou by si naše město určitě zasloužilo. Dnes máme jen auta a bagry.

 

Tak se podívejte na 3D fotografie a vzpomínejte se mnou Laughing out loud


Ostatní 6 komentáře | » číst dál

Vánoční strom.

Tak všude okolo Mělníka už mají na náměstích vánoční stromy.A nádherné.

A co my???? Sad

Ostatní 10 komentáře | » číst dál

Doprava v centru

Je to pár dnů co jsem zde rozvedl debatu nad dopravou v centru města. Několik lidí měla naprosto nepřístupné reakce na to, že by vjezd byl omezen. Několik lidí bylo naopak touto myšlenkou nadšeno a rozvedla se celkem příjemná debata.  Ta skončila s tím že by se část města uzavřela automobilům úplně a do zbytku by byl pro návštěvníky časově omezený vjezd s tím že by ze záchytných parkovišť v okolí města návštěvníky dopravovala kyvadlová doprava. Je jasné že to je celkem utopie i když na poslech příjemná.  Pokud máte zájem tak vás zvu do další diskuze.
                Že centrum města nikdo nikdy neuzavře je jasné. Z ní to bulvárně ale proč by to na radnici dělaly, když by pak musely chodit pěšky. Strávil jsem pár chvil nad tím jak tento problém vyřešit a i když je to pouze můj tak je celkem reálný.
                Na obrázku který jsem dělal pouze v malování (omluvte kvalitu a zpracování) jsou barvami různě označeny ulice. Žlutá znamená volný vjezd a parkování, modrá rezidenti, zelená  zásobování a černá úplný zákaz vjezdu. V neposlední řadě je naznačeno jak by probíhal průjezd městem. Pro řidiče ve směru od Pšovky po Tyršově by byly dvě možnosti. Buď zahnout na náměstí do Legionářů kde by měly možnost parkovat v Legionářů, městského úřadu a podél obchodů na náměstí míru. Do zbylých prostor by byl umožněn vjezd pouze zásobování a rezidentům na dobu 30 minut. Parkování by jim bylo umožněno na vyhrazených místech na náměstí. Druhá možnost by byla pokračovat po Tyršově směrem k poště a na spodní náměstí.  Zde by bylo zachováno parkování jako dnes. 
 
Ostatní 74 komentáře | » číst dál

Mikuláš


Ostatní 1 komentář | » číst dál

Skate park již brzy

Sk8 v DB

Ostatní 2 komentáře | » číst dál | 3 přílohy

Mělník v Google Street View! Najdete se? :)

Google spustil StreetView i pro Cesko, a bijme se do hrudi, Melnik je jednim z mala mest, kteremu se dostalo cti byt v prvni varce... vice viz: Google spustil českou verzi služby Street View

Ostatní 13 komentáře | » číst dál

Dalších 1 936 000 Kč pro Czech Radar ?

Z usneseni ze zasedání Zastupitelstva města Mělníka, konaného dne: 8.9. 2009...

Ostatní 4 komentáře | » číst dál

angličtina na Mělníku

Hledám někoho, kdo by na Mělníku slušně vyučoval kurzy angličtiny pro střední úroveň.

Ostatní 1 komentář | » číst dál