Tip: Nemáte kam kliknout? A co tohle?
Samson Lenk v Zelcine

Ostatní

Webová kamera

Chci se už nějakou dobu zeptat na webovou kameru na Mělníku - kromě statického, momentálně nefunkčního, snímku plavebních komor od Zvoníků, nemá Mělník žádný pohled na dění ve městě. Teď, když se každou chvíli mění dopravní situace, by mě napadla i další místa, například výjezd na Prahu apod., kam by se daly umístit. Máte někdo informace, jak by to šlo udělat, nebo proč to ještě nikdo nerealizoval?

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Dětská hřiště

Dobrý den,
přistěhoval jsem se s rodinou na Slovany.Jsme ale dosti znechuceni místními možnostmi zabavení našich dětí /6,8 let/.
Kam chodíte s dětmi ?
Stav všeho ,co by se dalo hřištěm nazvat ,je katastrofální !
Kde si hrají mělnické děti ?

Děkuji za rady předem

Ostatní 4 komentáře | » číst dál

Vjezd na parkoviště u polikliniky.

Dobrý den.

Se zájmem sleduji rekonstrukci ulice "Pražská" na Mělníku. Nechci za každou cenu kritizovat, to umí každý. Celkově je rekonstrukce velmi zdařilá a věřím, že i ostatní ulice na Mělníku budou vypadat pěkně a hlavně budou lépe sloužit. Chci však upozornit na jednu možná chybu, možná nedokonalost, možné přehlédnutí při kolaudaci. Jde o vjezd na parkoviště pro invalidy před poliklinikou. Nejedná se o parkoviště placené ale o to blíže k nemocničnímu areálu, za autobusovou zastávkou směrem do centra. Když jsem projížděl ulicí Pražskou, všechny výjezdy a vjezdy na a s komunikace jsou v úrovni asfaltu. Jen tento vjez, viz. zmíněný a zachycený na fotce je vysoký 10-15 cm. Není to sice mnoho ale při vjezdu i výjezdu jde o dosti velký problém. Maminka, invalidní důchodkyně při vjezdu na parkoviště si na autě ohnula uchycení zástěrky a nemluvím o velkém drncnutí a opotřebění pneumatik a disků. Myslím si, že se jedná jen o chybu, o který nikdo neví a že tento vjezd bude upraven tak, jako ty ostatní. Jen na tuto situaci upozorňuji. Děkuji za názor. Občan Mělníka.

Ostatní 12 komentáře | » číst dál | 2 přílohy

Příměstský hudební tábor Sluníčko

Příměstský hudební tábor Sluníčko

Sun of Art, o.p.s iiž několikátým rokem pořádá hudební tábor. Termíny: 13.  - 17. 7. 2015, 10. - 14. 8. 2015.              17. -  21.8. 2015

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Výborná oprava Strakova mostu

Městu asi vůdec nevadí ucpané odtoky vody na Strakově mostu. To nemluvím o tom, že nedávno prošel opravou.Mohl by se někdo z radnice zaobírat například i tímto? Vím že nyní při totálním dopravním chaosu toho mají asi moc, ale co kdyby.Vdyť je to na úkor životnosti a i bezpečnosti dopravy.

Ostatní 4 komentáře | » číst dál

Mělnické nešvary

Také Vás dokáží někteří naši spoluobčané rozpálit do běla díky své aroganci k předpisům, zákonům či prostě okolí ?

Co se o zkušenosti podělit ? Třeba se někdo chytí za nos, třeba to někoho zaujme.

Přidám své zkušenosti z nedávné doby.

Ostatní 20 komentáře | » číst dál

reakce na 19431

Zajima to nekoho?

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Kácí se borovicový les na Chloumku

Chtěl bych poděkovat za likvidaci nádhery...kvůli které jsme se zde usadili...borovice na Chloumku potichu mizí...radní pánové si mnou ruce a co je mi naplat, že údajně zde bude školka....může mi někdo zodpovedně říct...proč se muselo přistoupit k tak radikálnímu řešení..když se vracím z města a vidím, jak řídne pozadí Chloumku...chce se mi brečet...

Ostatní 11 komentáře | » číst dál