https://www.traditionrolex.com/7

 Ostatní | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Ostatní

Pojišťovna

Stále slyším z různých zdrojů různé informace o dalším využití budovy bývalé pojišťovny na Mělníku. Nevíte někdo opravdu seriozní informaci ? Děkuji, Michala

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Semafor u Benziny

Dnešní zážitek z kolony na příjezdu od Prahy, respektive od Kel, stál opravdu zato. Kolona měla rychlost kolemjdoucího chodce (pán asi kolem 55 let) a hlavně délka šňůry vozidel předčila veškeré odhady. Na mělnický semafor jsem si "stoupl" do fronty v kelské zatáčce u autobusové zastávky. Po příjezdu jsem to změřil na mapě a pražským směrem se stálo 2300m, zatím co na Pražské ulici byla fronta cca 520m, a to ještě jezdí dost aut na Mladou Boleslav. Proto si myslím, že by intervaly semaforu měly být nastaveny jinak.

Ostatní 4 komentáře | » číst dál

stavba u Tesca

Ahoj,nevíte někdo,co se staví u velkého Tesca,co tam bude??Díky..

Ostatní 7 komentáře | » číst dál

Úděsný stav silnic

Neví náhodou někdo, jestli se nechystají opravy silnice z Mělníka směr Mšeno a vůbec v okolí? Už se tudy skoro nedá jezdit, celou cestu auto nadskakuje a všechno v něm klepe a bouchá, že se asi brzo rozpadne. A to není ani moc staré. Místo silnice člověk jede v podstatě po koberci záplat, je to hrbolaté a ďolíkaté jak prase, a teď po zimě ještě přibyl slalom mezi dírami. Už kolik let silničáři leda záplatují to nejhorší a fakt už je to na hranici. Zvlášť kolem Nebužel je to na pováženou, navíc potmě se dírám ani moc vyhýbat nedá. Alternativní trasou přes Vrutici si člověk taky nepomůže, a kdybych to vzala přes Kokořínský důl, kde je silnice celkem dobrá, tak o to víc pak auto zničím cestou od Kroužku nahoru. Pracuje se vždycky jen na devítce a šestnáctce, protože jsou to hlavní tahy, a na ostatní silnice se zvysoka kašle. Přitom ať jedu do jakéhokoli jiného kraje, jsou tam silnice celkově mnohem lepší, třeba v jižních Čechách mají krásné asfaltky i na malých nevytížených silnicích. Zato bohatý středočeský kraj je jak tankodrom.

Ostatní 35 komentáře | » číst dál

POMALÝ INTERNET OD O2

Zdravím všechny spoluobčany. Máte pomalý ADSL internet u O2 v některých oblastech Mělníka ? Máte ve smlouvě napsáno až 20 Mb/s a Vaše rychlost je sotva 5 Mb/s ? A navíc Vás operátor ujišťuje že agregace je 50 ? Nesmysl. Linky a ústředny má tento operátor na Mělníku přetížené a přesto nabírá další a další uživatele, čímž se rychlost ještě sníží a to nemluvím o garantované agregaci 50. Byznys je byznys. Na uživatele ser.. . Co s tím ? Mám radu a zdarma. Přejít k jakémukoliv jinému operátoru. Ostatní sice nabízí to samé za podobné peníze ale linky a ústředny nemají přetížené takže vy poznáte velké zrychlení. Udělal jsem to a jsem spokojen. K O2 už nikdy víc. 

Ostatní 13 komentáře | » číst dál

Poraďte s dopravní situací

Asi není dobré upozorňovat na vlastní řidičskou neznalost, ale nešť. Není mi jasné parkování v ulici Kněžny Emmy, dole, před napojením na Jiráskovu. Je tam vpravo zákaz zastavení, pod nímž se nachází vjezd do domu, pak prostor označený patníky v obrubníku a pak je další vjezd. Následuje jedno parkovací místo pro konkrétního invalidu, označené svislou značkou i vodorovným značením. A pak je ještě pohodlný prostor na zaparkování jednoho auta, než se vjede do Jiráskovy ulice. A v tomto prostoru vždycky někdo parkuje, což se nedivím, vizuálně tomu nic nebrání. Ale opravdu se tam může stát? Onen zákaz zastavení není ukončen, ani není doplněn žádnou dodatkovou tabulkou, třeba že platí jen 10m nebo kolik je to k tomu invalidovi.

Ostatní 2 komentáře | » číst dál

Vodorovné bílé dopravní značení - Pražská ulice na Mělníku.

Zákazníci pizzerie piranha na Mělníku mají velký problém. Při odbočování do objektu musí přejet plnou dělící střední čáru na vozovce a to ještě těsně před přechodem pro chodce, osázeným zelenobílými sloupky. Někteří řidiči aby se nedopustili dopravního přestupku raději návštěvu odloží nebo pokračují v jízdě na nejbližší možné místo, kde se otáčí aby se do pizzerie dostali z druhé strany. Na ty, kteří se rozhodnou odbočit i přes plnou čáru, ostatní řidiči troubí a tukají si na čelo. Vznesl jsem tedy dotaz na dopravní inspektorát, aby se k problému vyjádřil. Ten velice rychle a ochotně zareagoval s tím, že pokud odbočuji mimo komunikaci, bílou plnou čáru mohu, dle pravidel silničního provozu, přejet. Osobně jsem si myslel, že v tomto konkrétním případě to možné není. Jsem tedy poučen a při odbočování přes plnou bílou střední dělící čáru ignoruji troubení a posunky ostatních řidičů a říkám si, jste blbí vy, protože neznáte předpisy a i přesto se cítím blbě já, protože dobře vím, že toto ví jeden z desti řidičů. A nyní se obracím na vedení města, nebylo by vhodné a účelné pane učiteli, dohodnout se na kompetentních místech a udělat zde 3 metry přerušované bílé dělící čáry ? A co na to říkáte vy, občané Mělníka a návštěvníci pizzerie Piranha ?

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

MHD

Je tady někdo,kdo ví jak bude vypadat MHD na Mělníku?Je pravda,že bude zrušena?Dostanu se ještě autobusem do města?

Ostatní 33 komentáře | » číst dál

Pár fotek pro pamětníky

Vzpomínka na to, jak se bouralo, stavělo, a jak to vypadalo dříve, než se začala stavět první "obluda".

Celé album zde: http://1drv.ms/1ZWYbD1

 

Ostatní 5 komentáře | » číst dál | 3 přílohy

https://www.traditionrolex.com/7