Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Ostatní

Trochu nebezpečné chodníky, ne ?

Mám pocit, že pokud se dnes někde rekonsruuje chodník,nebo dělá i tam, kde dříve nebyl (vyasfaltování parkové cesty od kina Sokol k radnici už není novinkou) tak se vůbec nemyslí na náledí, které vzniká při teplotách kolem bodu mrazu a nemusí ani nijak moc pršet. Voda se nemá případně kam ještě vsáknout a chůze po hladkém asfaltu, zvlášť pokud je to ještě trochu s kopce, se stává i s hrubým vzorkem na obuvi dokonalým dobrodružstvím, o čemž se již druhý den přesvědčujeme. Chodníky samozřejmě brzy ráno nikdo neposype, zvlášť na sídlištích, a pak je dobrý každý kousek trávníku, obyčejné prašné pěšinky, nebo i vozovky s hrubším povrchem.

Ostatní 7 komentáře | » číst dál

PKN Orlen prodal Spolanu sám sobě

Polský investor, který vlastní mimo jiné i českou firmu Unipetrol, prodal Spolanu z Unipetrolu do Anwilu, informace na všech zpravodajských serverech, například na http://www.ct24.cz/ekonomika/index_view.php?id=189489, snad si jí před příští povodni odveze do Polska..

Ostatní 6 komentáře | » číst dál

Výluka silničního provozu na Vehlovicích 29-30.10

Zcela uzavřena pro dopravu bude Rumburská ulice v Mělníku. Uzávěra začne 29. října v 7.00 a potrvá do 22.00 následujícího dne, tedy 30. října. Podle pracovníka radnice Jindřicha Maříka se bude vyměňovat přejezdová konstrukce přejezdu a zároveň provádět odvodnění ulice. Objí

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

V Mělníku se mění provozovatel dopravy - aktualizováno

Opsáno z deníku Právo (sic) 

Dosavadní provozovatel městské hromadné dopravy v Mělníku končí. Podle vedení města sám vypověděl smlouvu kvůli personálním potížím. Pro obyvatele Mělníka využívající autobusy hromadné dopravy by to ovšem mělo znamenat jednu jedinou změnu. ..

Ostatní 6 komentáře | » číst dál

Studenti gymnázia si osvojili chlapce z Keni

Opsáno z MF Dnes

Gymnázium Jana Palacha v Mělníku se připojilo k projektu Adopce na dálku. Žáci sekundy se stali společně s rodiči a třídní učitelkou adoptivními rodiči už na přelomu června a července. Osvojili si Harrisona Dume Mgandi z Mombasy v africké Keni.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Omezení chodu pošty v Borku

Pošta ve Velkém Borku bude od 26. září až do 2. října zavřená. Příčinou je omezení dodávek elektrické energie.

Zdroj: Mělnický deník

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Středočeské odpady

Zahájení hlavní části Krajské komunikační a informační kampaně k problematice třídění využitelných odpadů

V měsíci září 2006 byla ve Středočeském kraji zahájena hlavní část Krajské komunikační a informační kampaně k problematice třídění využitelných odpadů. Kampaň je součástí projektu „Intenzifikace odděleného sběru komunálních odpadů a zajištění jejich využití včetně jejich obalové složky“ realizovaného Středočeským krajem ve spolupráci se společností EKO-KOM a.s.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Video Mělníček.cz Racing Team

Pro zájemce sem dávám odkaz na video z posledního závodu v Lipníku nad Bečvou, kde se jelo na rychlých strojích Honda 390. Video jsem točil já, Chloubyck a Míra Ullman, sestříhal ho nikdo jiný než sám božský střihač KáVa. Velikost videa je něco kolem 23MB a určitě stojí za shlédnutí. Ready? 3 - 2 - 1 - Go! Go! Golden boys!

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Možná blbost, ale naštve to..

Možná je blbost, psát o tomhle zrovna na melnicek.cz, ale prostě, nějak mě to dožralo, tak bych chtěla vědět, jestli jsem sama, nebo se to stalo i někomu dalšímu.

Dneska v Tescu jsem kupovala meloun a na té váze která je zavěšená v oddělení OVOCE s cedulkou že tady si můžou milí zákazníci zvážit, kolik si toho nabrali - protože oficiální váha je na pokladně - jsem si ten meloun zvážila, abych věděla, kolik budu platit.

Ostatní 11 komentáře | » číst dál