Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
CEZ distribuce - pracovni pozice

Ostatní

Brigáda

Dobrý večer,chci se s Vámi podělit o zkušenost s inzerátem na těchto stránkánkách,včera tady byl inzerát na brigádu ohledně údržby domu a zahrady,inzerát se tvářil jako by šlo o soukromou osobu,ale ejhle napsal jsem na uvedený email na jediný uvedený kontakt a ozvala se mi asi rádoby firma která nabízí práci po Mělnicku a která se ještě  neumí ani podepsat a nedát ani kontakt na sebe na Mělníčku inzereovali jako CREATIVNATURE podpis L.S. ......možná si firma myslí že je známá a nemá zapotřebí se podepisovat..... tak jen tak dál páni ponikatelé alias Z.....I

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Třicítka na Chloumku

Už to tady sice bylo, ale stejně mi to nedá a ráda bych ponoukla místní, aby přehodnotili omezení rychlosti na 30km/hod. Mám na mysli ulici Lesní a navazující Pod Chloumečkem, jinde je v pořádku. Skoro nikdo to nedodržuje a pokud tam nebudou občas měřit policajti, ani není důvod, aby to někdo dodržoval. Až na mě a pár dalších bláznů, což si troufám tvrdit, že jsme zrovna řidiči, kteří ostatním nebezpeční nejsou.

Ostatní 3 komentáře | » číst dál

Mělnický útulek

Se souhlasem starosty města MVDr. Ctirada Mikeše oznamuji, že Krajský soud v Praze dnešního dne potvrdil v hlavním výroku správnost rozudku Okresního soudu v Mělnku, podle kterého je žalované Mělnické sdružení ochránců zvířat, občanské sdružení, se sídlem Řepínská 2397, 276 01 Mělník, povinno vyklidit a Městu Mělník vyklizený předat soubor nemovitých věcí, tvořící „útulek pro zvířata v nouzi Mělník“, který tvoří

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Krádež nebo ztráta

Musím bohužel oznámit, že jsem pravděpodobně s přičiněním někoho shánčlivého přišel o svou aktovku.

 

Popis: Látková černá Samsonite, relativně velká, řada přihrádek uvnitř.

Obsah: Notebook Acer, USB sluchátka s mikrofonem, diktafon Sony, nějaká lejstra.

Elektronika je asi v bazarech Sad , kdyby nicméně někdo nalezl zbytek, budu rád za doručení na adresu Ve Vinicích 553, Mělník http://www.mapy.cz/s/fSIf.

Ostatní 2 komentáře | » číst dál

Hlasujte pro Rákosníčkovo hřiště od LIDLu na Mělníku

Prosím, hlasujte pro výstavbu dětského hřiště od společnosti Lidl. Každý může denně poslat 2 hlasy:

1x přes facebook: https://www.facebook.com/lidlcesko/app_1555116631371855

a 1x na webových stránkách Lidlu: https://www.lidl-rakosnickova-hriste.cz/hlasovani/stredocesky-kraj/.

Soutež končí 8.brezna 2015.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

tajemník - výběrové řízení

Podle informace starosty bude do 15.1.2015 vypsáno výběrové řízení na pozici vedoucího městského úřadu - tajemníka (snad neprozrazuji nic tajného ...). Koho byste na pozici tajemníka rádi / neradi viděli? Jak dobře vede městský úřad stávající tajemník Ing. Šuk? 

Ostatní 29 komentáře | » číst dál

Semináře o pohybu - znovu na Mělníku

Dne 23. listopadu 2014 jsme na Mělníku uspořádali seminář na téma POHYB (viz odkaz). Fotografie z akce jsou ZDE.

Nyní jsme domluvili další termín pro seminář, a to na den 16. května 2015 (já vím, že to je za dlouho). Děláme si nyní předběžný průzkum, o které semináře – budou ten den dva – byste měli zájem. Chcete tedy

Ostatní 7 komentáře | » číst dál

Kavárna ve věži

Jestli se můžu zeptat, jak teď funguje kavárna ve věži? Nechce se mi tam lézt a pak zase případně trapně odcházet, stránky Mekucu nefungují a z facebooku se moc zjistit nedá. Resp. podle něj se tam tůdluje na klárinet, zpívá, kouká na obrazy, děti tam čmárají pastelkami a hlavně se teda zdá, že se všichni ohromně baví, včetně pana starosty. Pro mě byla věž ale místem, kde se dal popíjet skvělý čaj a skvělá káva, a ten skvělý čaj i čerstvě namleté kafe se daly koupit i domů. To bylo to, čím byl tenhle podnik na Mělníku ojedinělý, protože vylouhovaný pytlík s čajem nabízejí kdekoli. Trochu se obávám, že tohle už tam dnes nenajdu. Nebo se snad mýlím?

Ostatní 7 komentáře | » číst dál

Miniškolka Rolnička a zapomenuté dítě

V pondělí 24.11. v 10:31 oznámila paní Š. telefonicky MP Mělník, že na parapetu v prostorách miniškolky Rolnička (2. patro obchodního domu, nám. Karla IV), kterou provozuje RC Kašpárek, sedí malé dítě (2,5 roku). V 10:35 dorazila na místo hlídka MP ve složení vprap. N. a prap. K. Když se chtěli dostat do prostorů miniškolky, dorazila na místo vychovatelka, která byla před tím telefonicky informována o vzniklé situaci. Odemkla jim dveře a policisté vytáhli dítě zpět do místnosti. Vzhledem k tomu, že dítě bylo jen v krátkém rukávu a zdálo se být podchlazené a v šoku, přivolali policisté RZS, která dítě shledala po fyzické stránce v pořádku a v 11:20 předala dítě otci.

Ostatní 18 komentáře | » číst dál