Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Ostatní

Hledá se fena Československého vlčáka (vzhled vlka)

Hledá se fena Československého vlčáka Ajša, která se ztratila 14.10. večer ze Lhotky u Mělníka. Na krku má hnědý kožený obojek, bohužel bez známky, je čipována a tetována v tříslech.

Jakékoli info prosím na tel. 777 126 560 Děkuji

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Zeleň ve městě

Zajímalo by mě, jestli město nějak spolupracuje s místní Zahradnickou školou, co se týče údržby a zakládaní nové zeleně ve městě? Já o žádných konkrétních činnostech nevím. Myslím, že by to bylo oboustraně výhodné.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Parkování - první 1/2hod údajně zdarma

Dnes jsem potřebovala něco vyřešit na úřadech, takže jsem tušila, že půl hodiny stačit nebude. Tak jsem zaplatila 10Kč, nejmenší sazbu, hodinovou. A nějak jsem myslela, že se k té hodině samozřejmě připočte i první půlhodina, která je v těch místech zdarma. Automat měl bohužel jiný názor a vyplivl mi lístek jen na hodinu, čímž mě ta další půlhodina navíc k té první zdarma stála stejně jako hodina celá. Trochu mě to rozladilo, přiznávám. To jsem něco špatně udělala, má se to na automatu nějak navolit, nebo je to vážně takhle na hlavu?

Ostatní 10 komentáře | » číst dál

Mělnický útulek

Tak mi napadlo, jak se to vlastně vyvíjí s mělnickým útulkem? Před rokem tu starosta popisoval, jak současní nájemci nechtějí předat útulek Dogpointu, i když tento vyhrál výběrové řízení, jak se měli už dávno vystěhovat a že tedy ale opravdu nejpozději do 2.1.2014 musí útulek předat městu. Teď máme říjen a soudě podle www stránek MSOZ jsou tam pořád. To je docela kocourkov. Nebo se snad čeká v tichu na volby a pak se výběrové řízení zruší a Dogpoint utře? Nebo to Dogpoint vzdal, když viděli, jak to na Mělníku funguje?

Ostatní 55 komentáře | » číst dál

Poněkud šílené dopravní plány

Dnes se mi dostal do ruky říjnový zpravodaj mělnické radnice a v něm podle mého názoru zcela šílený  plán (bohužel už schválený) na zjednosměrnění některých důležitých ulic v centru Mělníka, především větší část Jarošovy, Fibichovy  a většina Vodárenské – údajně kvůli zlepšení dopravní situace.

Ostatní 186 komentáře | » číst dál

Lokálka Mělník - Mšeno

Mšenská lokálka už v pondělí nevyjede

11.9.2014

Mělnicko - Dráha v úseku Mšeno 
– Mělník je v bídném stavu. České dráhy kvůli omezení traťové rychlosti na deset kilometrů v hodině ukončily provoz vlaků.

Poslední vlak 
z Mělníka do Mšena vyjede sedm minut před nedělní dvacátou hodinou. Pak se trať 
v úseku Mělník – Mšeno až do odvolání uzavře. Může za to špatný stav trati, který se dá na některých úsecích označit za havarijní.

Ostatní 53 komentáře | » číst dál

Dnešní oběd v Olympioniku

S rodinou jsme opět vyrazili na oběd do Olympioniku. Vždy jsme byli spokojeni. Ale dnes?! Děs a hrůza.

Čekání na hlavní jídlo 55 minut, čekání na okurkový salát 45 minut. A výsledek? Rozčvachtané noky a jako bonus ve špenátu drátek. Působil dojmem jako by byl z drátěnky.  U vedlejšího stolu si stěžovali na smradlavé maso, museli jsme utéct. A obsluha působila dost nepříjemným dojmem. Byla to naše poslední návštěva!

Ostatní 6 komentáře | » číst dál

RELAX PASS

Věděl by někdo , kde všude na Mělníku uplatnit? Díky

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Pango

Tak nám dneska zrušili Pango.. I když ten systém nebyl žádný zázrak, účel to zdá se plnilo a tak nějak to fungovalo. To nás ti Indové či kdo tu frančízu vlastní, pěkně vypekli.. Tak teď jsem zvědav, jestli má město vymyšleného jiného dodavatele podobného řešení a nebo zas budem jak trotli muset někde lovit drobáky :-/

Ostatní 5 komentáře | » číst dál