Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!
Muzeum M

Ostatní

Mikuláš Pšovka-Mlazice

Zdravím, nemá náhodou někdo nějaký tip na mikulášskou nadílku? Vloni jsem sháněla na poslední chvíli a nepodařilo se mi nikoho sehnat, letos to tedy zkouším s předstihem.Smiling.
Všem děkuji.

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Krádeže okapů v Mělníku se množí.

Pozor, zloději se v Mělníku zaměřili na krádeže měděných okapů, svodů a dalších věcí na zahradách, dokonce i v cenru města! Dejte pozor na neznámé osoby pohybující se v noci a k ránu vaší ulicí.  Upozorněte polici na šmejdy, kteří rozkrádají a ničí naše město, i na pochybné sběrny, které vykupují kradené poklopy od kanálů, okapy, svody a další kradené kovové věci. Pokud se nezačneme bránit, bude hůř..

Ostatní 2 komentáře | » číst dál

Zahrádka na Polabí

Nechci prudit, řekla jsem si, že tomu dám ještě nějaký den. Ale už mi to přijde moc. Někdo vyklízel (zřejmě likvidoval zahradní chatku) zahrádku v parku na Polabí, v místě mezi dětským hřištěm a zahradnickou školou. Vyklízené věci se nahromadily na haldě v parku, ohraničené červenobílou páskou. Jednou se tam objevil traktor s valníkem... A nic.Něco málo z hromady zmizelo, nicméně "bordel" je tam dále a nikde nikdo. A to tam chodím několikrát denně. Vyklidit si zahrádku šlo rychle, uklidit to z parku takový fofr už není.Je to o jednom valníku (max. dvou) - a odvézt do sb.dvora. Problém???? Nikomu to nevadí?

Ostatní 3 komentáře | » číst dál

Vinobraní

Teda větší ubohost jsem ješte neviděl ....

Ostatní 21 komentáře | » číst dál

Kotě - Havlíčkova ulice

Už po několikáté jsem v Havlíčkově ulici viděla pobíhat mezi auty krásné želvovinové koťátko. Nevíte, někdo komu patří? Je moc pěkné, má na krku obojek a rolničku a byla by škoda, aby ho přejelo auto Sad

Ostatní 3 komentáře | » číst dál

Postřehy do středy

Tak se toulám autem ulicemi Města Mělník ne snad proto aby jsem brzdil dopravu ale proto, že kam vjedu tam se něco děje. Děje ne, že by by byl život na Mělníku tak bujarý ale proto, že se na mělníku kope ( asi opravuje) a nejen tam ono i v okolí města se kope např. v  tuto sobotu mezi Vehlovicemi a Liběchovem je omezení rychlosti na 70 - 50 - 30 s dodatkovou cedulí práce na silnici. 

Ostatní 8 komentáře | » číst dál

Odbor výstavby a rozvoje Mělník

Obsah přispěvku byl smazán redakcí na žádost MÚ.
Pokud někdo zaznamená porušení zákona, ať se obrátí na orgány činné v trestním řízení, není třeba to nevhodně ventilovat zde.
Ostatní 1 komentář | » číst dál

Semafor - omezení v ulici Legionářů u školky

Pozor při cestě od Moutfieldu do města (a opačný směr taky), v ulici Legionářů u školky se zase buduje (druhá strana, než na jaře) a jsou tam zase semafory na jednosměrnou jízdu, bohužel to lehce blokuje i jediný vjezd na náměstí Míru, takže se to tam chvílema štosuje.

Tak na to myslete při plánování automobilových cest.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Navigační trasy na Mělníku

Zdravím,

dnes jsem se po nějaké době opět setkal s problémem navigačních tras po našem městě, kdy mapy nereagují na poměrně staré změny a dopravní situace na Mělníku. To, že ještě nejsou zaneseny do map nové úpravy cca rok dozadu, je pochopitelné, ale například najíždění na Náměstí Míru, kdy auta stále "narážejí" na kovové koule v ulici Palackého, se chápe už hůř. Zákazník, který mi přijíždí téměř odkudkoli, se vždycky v centru zamotá takovým způsobem, že mu, celkem oprávněně, tečou nervy, když se dívá z pár metrů na náměstí a nemůže tam dojet. 

Ostatní Napsat komentář | » číst dál