https://www.traditionrolex.com/7

 Zajmy & hobby | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Zajmy & hobby

Objížďka na cyklostezce

Dnes se začínají kácet z důvodů bezpečnosti topoly u cyklostezky v Dolních Beřkovicích. S největší pravděpodobností se akce protáhne do neděle. Na kolech se dá objet přes náves. Na bruslích to bude horší. Znamená to přejít na kolečkách cca 60 metrů. Věřím, že výkendový výlet to nepokazí.  

Zajmy & hobby 2 komentáře | » číst dál

Kytarové večery & kytarová škola

Ahoj muzikanti,

hledám spoluhráče nejen na kytaru, kteří by si chtěli občas neformálně zahrát. Plánuji pravidelná setkání s nepravidelnou účastí. V případě zájmu můžeme pro začínající kytaristy udělat "dílnu", kde by se naučili něco od zkušenějších. Jo a taky samozřejmě hledáme věrné a tolerantní posluchače Smiling

Zajmy & hobby 43 komentáře | » číst dál

Konec cyklo sezóny

Ahoj bikeři, tak jsem se byl dneska v těch teplotách okolo 6C projet. Udělal jsem kolečko přes Tišice, Všetaty do Liblic. Našel pár kešek a vrátil s ehezky po kopci zpět. Ale ty teploty. Nevím jak na vás, ale mě už ani termoprádlo nepomohlo. 6C bylo i 9.8. když jsem bikoval v Krkonoších na své cestě. No prostě sezona končí.

Zajmy & hobby Napsat komentář | » číst dál

Pamatujete Magnet Radio? :-D

Pamatujete? UŽ je to pět let co já (Tamme) a George 4291 začali blbnout. To blbnutí trvalo asi půl roku. Pak kvůli studiu skončilo.

Ale kdo nás poslouchal. Pamatuji na podporu od Želvy ješte z krámu na dolním náměstí. Pamatuji na podporu Mělníčku i místních kapel co nám dali hudbu.

Zajmy & hobby 7 komentáře | » číst dál

Naučte se krav maga. Ubrání vás

Na Mělníku se od října začne vyučovat sebeobranný bojový systém krav maga. Kurzy sebeobrany, která vznikla v izraelské armádě a je považována za nejúčinější na světě, povede instruktor Filip Timbaris na Základní škole Jaroslava Seiferta každé úterý (od 18 do 19 hodin) a čtvrtek (od 19 do 20 hodin). Nábor se uskuteční 4. a 6. října. Cena za jednu lekci je 150 korun, za měsíc zájemci zaplatí 1000 korun.

Zajmy & hobby Napsat komentář | » číst dál

Elektro kolo (ekolo)

 

PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN REDAKCÍ, PROTOŽE SE JEDNALO O KOMERČNÍ REKLAMU!

V případě zájmu o placenou inzerci nás kontaktujte na komerce@melnicek.cz.

Více na
http://melnicek.cz/podminky-pouziti-sluzeb

Zajmy & hobby 1 komentář | » číst dál

Patchwork

Ahoja, nevíte, jestli se někde na Mělníku neučí patchwork? Ráda bych něco takového uměla. :o)

Zajmy & hobby 2 komentáře | » číst dál

Autonehoda na Blatech + smrťák na kolejích

Nevíte nějaké podrobnosti, co se včera ve večerních hodinách stalo? Slyšela jsem že do sebe narazily 3 os. auta + motorka, a navíc se někdo rozhodl skočit pod vlak, tak se tam vyšetřoval i sebevrah..

Zajmy & hobby 15 komentáře | » číst dál

činčila

Dostala jsem činčilu, o kterou nebylo moc dobře pečováno. Z chloupků se jí udělali dost tvrdý chrůstky, popsala bych to skoro jako ,,dredy,,..má to po celým těle, pár jsem toho ostříhala,ale stejně to moc nejde, jak to má u kůže, bojím se, abych ji nestřihla. Co se proti tomu dá dělat? Děkuji za rady.. Ještě jeden dotaz: přijde mi, že dělá za malou chvilku strašně moc bobků, je to normální??

Zajmy & hobby Napsat komentář | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7