https://www.traditionrolex.com/7

 Zajmy & hobby | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Zajmy & hobby

Přijďte se vydovádět a svého psa vezměte s sebou!

 

Máte doma čtyřnohého psího kamaráda? A slyšeli jste už o agility?

A víte, že agility nejsou dřina ani dril, ale zábava pro vás i vašeho psa? Přijďte si je s námi vyzkoušet! Nebojte se, jsou mezi námi malí i velcí, tlustí i tencí. Na věku psovodů nezáleží, u pejsků je minimum 3 měsíce, horní hranice není a věřte, že i „starého psa“ naučíte novým kouskům! Důležitá je jen chuť spolu něco podniknout a hrát si!

Zajmy & hobby 2 komentáře | » číst dál

Protlak opět online!

 

Na žádost několika fanoušků amatérské filmové tvorby byl opět zprovozněn odkaz na stažení mělnického nezávislého filmu Protlak (2003, režie J. Šípek)

Stahovat můžete zde: http://www.ulozto.cz/8310575/protlak-wmv


Přejeme příjemnou podívanou Smiling

Zajmy & hobby 11 komentáře | » číst dál

Cykloservis na Mělníku

Zdravím, poraďte kam dát před sezónou kolo na seřízení, jaké máte zkušenosti, cena, kvalita, přístup...?

Zajmy & hobby 8 komentáře | » číst dál

Bikeři, co vy na to?

Kamarádi bikeři. Přišlo jaro a sním i čas prvních šlápnutí do pedálů. Šel jsem do garáže, oprášil kolo. provedl kontrolu brzd a všeho co je třeba. No nezbývalo nic jiného než vyjet.  Tešil jsem se na první nové kilometry. Jako čerstvý kačer (geochasing) jsem si jako cíle určil psí hřbitov a Lhotku. Je to i jedna z oblíbených tras kterou mám. Hned za Mělníkem jsem minul nově opravené zažízení Čezu které vypada fakt zajímavě. Myslím že kdejaký tatínek zde bude se zájmem dětem vysvětlovat co to vlastně je Smiling Pokračoval jsem dál směrem k hřbitovu. Tenhle úsek cesty nikdy nebyl nic moc. Na druhou stranu si tam člověk skvěle vyzkoušel pružení a huštění pneumatik. Přesto jsem si říkal že ta cesta je přesto nějaká divná.  No nic dojel jsem ke hřbitovu a vyzvedl krásnou keš.  Cesta dál plynula a já sledoval sluníčko jak se dotýkalo země. Zhruba od poloviny cesty na Bílé břehy cesta začala připomínat tankodrom. No co nějaký traktor řekl jsem si. Trochu zaprší, pár cyklistů a vše bude ok. Když v tom přišlo zděšení. Vyjel jsem na rozcestník Bílé břehy. Tam se cesta dělí na Čepičku a vysílač. Bylo to pohodové místo. V létě tu byl příjemně teplý písek od sluníčka. krásné vzrostlé stromy pod kterýma se dalo skrýt a chvilku jen tak posedět a rozjímat. To co jsem viděl dnes. Šok. Les je pryč. Cesty zníčené. Pokáceli i stromy s malovaným turistickým značením. Je to prostě spoušť. Někdo asi luxusně prodal dřevo a bordel ho nezajímá. O pár metrů dál přes cyklostezku se válí popadané stromy. Nikomu nevadí. Jen lidem a cyklistům kteří to musí obcházet přes pole.  Posouzení stavu nechám na vás. já jsem prostě jen překvapený jak je možné že když někdo kácí les tak ho nemusí po sobě uklízet. Třeba se pletu a do jara tam naběhne parta lesníků co tam udělají novou louku či školku. Opraví cesty a obnoví turistické značení. Doufám...

Zajmy & hobby 14 komentáře | » číst dál

Jízda na koni

Nevíte někdo náhodou o někom kdo umí a chtěl by jezdit? Mám dva koníky a nestíham kolem nich v tom blátě pořádně uklidit, natožpak abych je zvládala vzít ven, když je hned tma.

Moc by se nám hodil někdo, kdo bude stát o bláto a kluzké cesty na vyjížďkách a pomůže s kydáním a čištěním.

Zajmy & hobby 1 komentář | » číst dál

800Kč za psa

Vážení zastupitelé,

mám pejska. S pejskem chodím přes týden na louku za sídlištěm Slovany a o víkend pryč z města. Veškerý odpad který udělá po něm uklízíme do sáčků které si kupujeme v kíku za 39Kč.

 

Dnes jsem obdržel složenku na bezmála 800Kč ročního poplatku. Můžete my prosím říct jedinej rozumnej důvod proč to platit? Sáčky na extrementy v naší lokalitě nejsou. Další pejskaři to neuklízí a já do toho šlapu. Město to také neuklidí. příjem ze psů dá do velkého balíku a platí tím vše. Nikoho nenapadne použít to zpět pouze na ty pejsky.

Zajmy & hobby 55 komentáře | » číst dál

Něco pro zpříjemnění svátků.

 

V časopise Tento počítač 25/10 je na přiloženém CD multimediální průvodce naší druhou nejcennější státní historickou památkou ( po korunovačních klenotech) Relikviářem sv. Maura.

Zajmy & hobby Napsat komentář | » číst dál

Mělničtí Mlkings

 

Paintballový team MLKings nakročil do nové sezóny Austria Winter Paintball Legue krásným třetím místem. Atmosféru dokreslí video - http://www.stream.cz/video_world/TD3cqRVlPlg . Gratulace pánové

Zajmy & hobby 1 komentář | » číst dál

Airsoft - Military

Máš rád militry styl 

Chceš zažít adrenalin z boje a vylepšit si fyzičku ?

Tak kontaktuj naše rekrutační středisko na Mělníku
Kontakt – e-mail : 12thsfga@email.cz
 
 

Zajmy & hobby Napsat komentář | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7