https://www.traditionrolex.com/7

 Zajmy & hobby | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Zajmy & hobby

VÝUKA HRY NA KYTARU

VÝUKA HRY NA KYTARU
CHCEŠ UMĚT HRÁT NA KYTARU A ZNÁT TEORII ? JSEM BÝVALÝ STUDENT KONZERVATOŘE A VYUČUJI SOUKROMÉ HODINY HRY NA KYTARU. UČÍM STYLY POP,PUNCK,ROCK, METAL. TAK ZAVOLEJ, PROTOŽE NA HUDBU NENÍ NIKDO MLADÝ ANI STARÝ.
TEL.: 773 92 12 42

Zajmy & hobby Napsat komentář | » číst dál

Hotel Paganini

Máte někdo zkušenost s restaurací v hotelu Paganini?? Kvalita jídla, cenová relace?? Děkuji:)

Zajmy & hobby 1 komentář | » číst dál

MAŽORETKY V MĚLNÍKU - JSOU?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je v mělníku klub mažoretek, máme zájem pro dceru, nejsme tu dlouho, tak nevím, abychom zbytečně nejezdili do Prahy. Děkuji Vám za odpovědi Š.

Zajmy & hobby 4 komentáře | » číst dál

Oplatnice na hostie

Přátelé, kdo poradí s odborným odhadem (určení stáří a případně ceny) a hlavně jakým způsobem tento předmět restaurovat. Je po cca 70ti letech ve sklepě zrezivělá, ale rytiny uvnitř formy jsou velmi dobře zachovalé. Fotografie případně zašlu. Děkuji

Zajmy & hobby Napsat komentář | » číst dál

Nábor hokejbalistů

Tým HBC Mělník hrající 2.NHbl hledá nové hráče na všechny posty. Předchozí zkušenosti s hokejbalem či hokejem jsou vítány. Pokud máte zájem kontaktujte nás na email (tj.hbc.melnik@post.cz), facebooku (www.facebook.com/hbcmelnik), nebo na našich webových stránkách (http://hbcmelnik.webnode.cz/guestbook/) kde se o nás dozvíte více. Rádi Vám zodpovíme případné dotazy.

Těšíme se na nové spoluhráče
(platí do odvolání)

Zajmy & hobby Napsat komentář | » číst dál | 3 přílohy

Cyklostezka Horní Počáply-Vlíněves-Zelčín

Cestou na kole přes Dolní Beřkovice jsem si všimnul u Labe stavebního ruchu, kouknul jsem blíž a přišlo mi to jako budování cyklostezky. Doma jsem pokecal s přítelem Google a našel jsem tento text.

Cyklostezka Horní Počaply – Vliněves - Zelčín

Cyklostezka je navržena v trase potahové cesty, polních cest, a protipovodňových hrázích přes obce Horní Počaply, Dolní Beřkovice a Hořín až do k.ú. Zelčín v celkové délce 19 474,30 km. Novostavba začíná na hranici kraje odpojením od silnice III/24050, končí napojením na panelovou cestu u produktovodu v k.ú. Zelčín a v Horních Počaplech, Hoříně a Vrbně je přerušena napojením na místní komunikaci a v Hořínském parku na parkovou cestu. Součástí stavby je 12 odpočívadel každé o ploše cca 50 m2 a 5 napojení na silnice III. třídy a místní komunikace: u výtokového objektu EMĚ, u vtokového objektu EMĚ, Dolních Beřkovicích, Vliněvsi a Posadovicích

Zajmy & hobby 128 komentáře | » číst dál

LOS RUMBEROS EN GRANDE

Premiéra nového dvanáctičlenného afro-kubánského orchestru ve výjimečném mezinárodním obsazení z předních osobností české salsové a jazzové scény. ťvrtek 17.6.2010, divadlo SEMAFOR, 19:00 hodin. Více info na ww. petrsmetacek.com

Zajmy & hobby Napsat komentář | » číst dál

Tip na dnešní výlet

Památky otevírají vzácné prostory. Vstup za pár korun nebo zdarma

Chcete se podívat do míst, která jindy zůstávají návštěvníkům hradů, zámků či klášterů uzavřena? Využijte tento víkend Mezinárodního dne památek. Na Karlštejně uvidíte arkády i zrekonstruovaný strop císařského paláce, na zámku v Mnichově Hradišti výjimečně '13. komnatu' a za korunu celý Vyšehrad.

Zajmy & hobby Napsat komentář | » číst dál

Kryt a podzemi

Ahoj nema nekdo nejake informace ci fotky o melnickem krytu? Jeden se nachazi pod malym Teskem, a druhy nekde pod Mělníkem. Udajne by mel byt vchod naproti DBK a druhy vylez na zakladni skole prazska.

Zajmy & hobby 15 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7