Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!
Muzeum M

Politika

Čínský "vlastenec" z Mělníka

Tak i Mělník už je součástí "světové politiky". Při návštěvě prezidenta Čínské republiky v Praze se odehrávají demonstrace příznivců svobodného Tibetu a také zastánců chování Číny. V dnešních Událostech na ČT 1 si nešlo nevšimnout jednoho zajímavého mladíka, který se aktivně podílel na organizování podpůrných ovací prezidentu Číny a napadání občanů ČR. Podívejte se na to video sami v čase 7:50 až 8:00. 

Politika 23 komentáře | » číst dál

Zatajuje pan Schweigstill úmyslně informace občanům?

Dobrý den všem spoluobčanům města Mělník a čtenářům Mělníček.cz,

rád bych se chtěl podělit prostřednictvím tohoto článku o své pochyby s věrohodností současného vedení města Mělník.

V prosincovém online rozhovoru pro Mělnický deník (http://melnicky.denik.cz/online-rozhovor/on-line-ptejte-se-milana-schweigstilla-melnickeho-mistostarosty-20151126.html) ze dne 2. prosince se mohli občané přímo dotazovat pana 1. místostarosty Schweigstilla na otázky, které je zajímají.

Politika 78 komentáře | » číst dál

Zničení IS

Ke článku p. starosty: 

buď citovat "Ceterum autem censeo ...", nebo nepoužívat v českém překladu slovo ostatně. Radikální islámisti by se mělnicku jinak jistě vysmáli. 

Politika Napsat komentář | » číst dál

Jak dál s náměstím Karla IV.?

                Náměstí Karla IV. je ve své současné podobě dlouhodobým problémem našeho města a zároveň také jeho ostudou. Není potřeba tuto skutečnost zakrývat za jakékoliv ospravedlňující fráze, ale je třeba se plně soustředit na postupné řešení této situace. Poslední jednání Zastupitelstva města přineslo v této záležitosti dvě důležité zprávy.

Politika 9 komentáře | » číst dál

Co říkáte koalici v Mělníku?

Jste spokojeni se složením Rady? Já ano, klíčoví lidé Mikeš i Schweigstill mají jasnou vizi, jsou pracovití a v neposlední řadě gentlemani. Milan Schweigstill je pro mě navíc pojistkou, že se v Mělníku uzavřou dveře "lobbyistům" okresního formátu.  

Politika 1 komentář | » číst dál

Financování předvolební kampaně hnutí ANO na Mělníku

Poznámka redakce: Zveřejněno na žádost zástupce hnutí ANO na Mělníku.

Přehled financování předvolební kampaně k nahlédnutí zde.

Politika Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

petice za odvolání prezidenta Miloše Zemana

Já myslím, že už toho bylo dost nebo snad ne? http://www.petice24.com/odvolani_prezidenta_zemana

Jiří Posejpal

Politika 23 komentáře | » číst dál

Financování předvolební kampaně

Po zveřejnění zprávy o domluvě na nové koalici pro období 2014-2018 (Mé Město + TOP 09 + Mělničané) jsme se obrátili na zástupce těchto tří subjektů s žádostí o informaci, jakým způsobem byla financována jejich předvolební kampaň. Zde přinášíme výsledky:

Politika Napsat komentář | » číst dál

Město musí spoléhat především samo na sebe.

Město musí plně využít vlastní potenciál a použít svůj majetek, nemovitosti a své pozemky tak, aby přinesli městu peníze, které by se daly využít pro lepší život všech jeho občanů a k posílení sociální sféry.

Těchto nových finančních přínosů do městské pokladny lze docílit tím, že se zřídí městu patřící výdělečné podniky, jejichž výnosy přinesou finance, které mohou být použity v oblastech, kde jsou potřeba a kde do této doby chyběli.

Politika 3 komentáře | » číst dál