Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Politika

Konec války na Mělníku

Našel jsem na netu zajímavý članek o Mělníku,který nám připomíná některé události na konci II.světové války.

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/vojaci-o-nichz-skoro-nikdo-nevi-pri-osvobozovani-ceskosloven/r~74d4fc5a12c411e6888a0025900fea04/

Politika 1 komentář | » číst dál

Ubytovna pro migranty na Mělníku?

Ptáčci na mělníckých střechách a stříškách si dlouho štěbetají, že má na Mělníku vznikout ubytovna pro migranty. V současnosti probíhá rekonstrukce budovy bývalé České pojišťovny na Bezručově ulici mezi Tescem a bývalým Svazarmem. Vznikají tam nové bytové jednotky a každá bytová jednotka má své sociální zařízení. Zařízení bude asi tak pro  150 - 200 lidí. Je to pravda nebo je to Hoax ? Mám na stavbě kamaráda. Myslím si, že by to byl veliký problém nejen pro město Mělník, ale především pro jeho blízké okolí. Co vy na to spoluobčané ?

Politika 15 komentáře | » číst dál

Čínský "vlastenec" z Mělníka

Tak i Mělník už je součástí "světové politiky". Při návštěvě prezidenta Čínské republiky v Praze se odehrávají demonstrace příznivců svobodného Tibetu a také zastánců chování Číny. V dnešních Událostech na ČT 1 si nešlo nevšimnout jednoho zajímavého mladíka, který se aktivně podílel na organizování podpůrných ovací prezidentu Číny a napadání občanů ČR. Podívejte se na to video sami v čase 7:50 až 8:00. 

Politika 23 komentáře | » číst dál

Zatajuje pan Schweigstill úmyslně informace občanům?

Dobrý den všem spoluobčanům města Mělník a čtenářům Mělníček.cz,

rád bych se chtěl podělit prostřednictvím tohoto článku o své pochyby s věrohodností současného vedení města Mělník.

V prosincovém online rozhovoru pro Mělnický deník (http://melnicky.denik.cz/online-rozhovor/on-line-ptejte-se-milana-schweigstilla-melnickeho-mistostarosty-20151126.html) ze dne 2. prosince se mohli občané přímo dotazovat pana 1. místostarosty Schweigstilla na otázky, které je zajímají.

Politika 78 komentáře | » číst dál

Zničení IS

Ke článku p. starosty: 

buď citovat "Ceterum autem censeo ...", nebo nepoužívat v českém překladu slovo ostatně. Radikální islámisti by se mělnicku jinak jistě vysmáli. 

Politika Napsat komentář | » číst dál

Jak dál s náměstím Karla IV.?

                Náměstí Karla IV. je ve své současné podobě dlouhodobým problémem našeho města a zároveň také jeho ostudou. Není potřeba tuto skutečnost zakrývat za jakékoliv ospravedlňující fráze, ale je třeba se plně soustředit na postupné řešení této situace. Poslední jednání Zastupitelstva města přineslo v této záležitosti dvě důležité zprávy.

Politika 9 komentáře | » číst dál

Co říkáte koalici v Mělníku?

Jste spokojeni se složením Rady? Já ano, klíčoví lidé Mikeš i Schweigstill mají jasnou vizi, jsou pracovití a v neposlední řadě gentlemani. Milan Schweigstill je pro mě navíc pojistkou, že se v Mělníku uzavřou dveře "lobbyistům" okresního formátu.  

Politika 1 komentář | » číst dál

Financování předvolební kampaně hnutí ANO na Mělníku

Poznámka redakce: Zveřejněno na žádost zástupce hnutí ANO na Mělníku.

Přehled financování předvolební kampaně k nahlédnutí zde.

Politika Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

petice za odvolání prezidenta Miloše Zemana

Já myslím, že už toho bylo dost nebo snad ne? http://www.petice24.com/odvolani_prezidenta_zemana

Jiří Posejpal

Politika 23 komentáře | » číst dál