https://www.traditionrolex.com/7

 Politika | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Politika

Financování předvolební kampaně hnutí ANO na Mělníku

Poznámka redakce: Zveřejněno na žádost zástupce hnutí ANO na Mělníku.

Přehled financování předvolební kampaně k nahlédnutí zde.

Politika Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

petice za odvolání prezidenta Miloše Zemana

Já myslím, že už toho bylo dost nebo snad ne? http://www.petice24.com/odvolani_prezidenta_zemana

Jiří Posejpal

Politika 23 komentáře | » číst dál

Financování předvolební kampaně

Po zveřejnění zprávy o domluvě na nové koalici pro období 2014-2018 (Mé Město + TOP 09 + Mělničané) jsme se obrátili na zástupce těchto tří subjektů s žádostí o informaci, jakým způsobem byla financována jejich předvolební kampaň. Zde přinášíme výsledky:

Politika Napsat komentář | » číst dál

Město musí spoléhat především samo na sebe.

Město musí plně využít vlastní potenciál a použít svůj majetek, nemovitosti a své pozemky tak, aby přinesli městu peníze, které by se daly využít pro lepší život všech jeho občanů a k posílení sociální sféry.

Těchto nových finančních přínosů do městské pokladny lze docílit tím, že se zřídí městu patřící výdělečné podniky, jejichž výnosy přinesou finance, které mohou být použity v oblastech, kde jsou potřeba a kde do této doby chyběli.

Politika 3 komentáře | » číst dál

Volební plakáty a billboardy

Jako při každých volbách, i tentokrát jsou města prakticky po celé ČR doslova zaplevelena billboardy, plakáty, plachtami a dalšími nástroji politického marketingu. ČSSD dokonce přiznala rekordní částky, které na komunální volby vynaloží. Ve hře jsou tisíce politických pozic. Ty, které prestižní moc nejsou a do kterých se nikdo nehrne, především v malých zaldužených obcích, ale i pozice velmi lukrativní, které se mohou pro některé stát odrazovým můstkem do velké politiky.

Politika 6 komentáře | » číst dál

ANO - v šoku -

 

Vážení voliči.....je to jen pár hodin, co bylo zařízeno odvolání z kandidátky ANO pana Bc.Miroslava Ullmana, člověka, kterého si nesmírně vážím, jako mladého, pracovitého a opravdu slušného člověka...a děsí mně  fakt, jak toto odvolání provedl pan Deliš, možná jsou mu tyto praktiky známé z minulosti, ale v dnešní době toto pokládám za bezcharakterní jednání. Odvolání bez informovanosti samotného dotčeného, bez souhlasu členů ANO?Ano vážení voliči...i takhle vypadá volební boj...bohužel trefil do vlastních řad. V dávných dobách častý jev, pamětníků je stále dost...i tehdy se odstaňovali schopní lidé jako - dnes  pan Ullman -  NEPOHODLNÝ pro své názory, které jsou velmi nepříjemné panu Deliši, né tak ostatním členům Ano...bohužel z vedení byl nominován pan Deliš a přes to vlak nejede....je jedno, KDO to je. Hlavně, že bude starostou a ostatní budou kývat hlavičkami a o to mu jde ....Pane Deliši, přeji moudrost Mělnickému lidu  ve výběru slušných lidí z kandidátek.. a Vám příjemný důchod, jistě si zasloužíte odpočinek a  přestanete škodit. V opačném případě Pán Bůh s Vámi Mělničané...

Politika 2 komentáře | » číst dál

Rozdávání odměn na rozloučenou

Včera proběhlo poslední zastupitelstvo a dnes jsem se dozvěděla, jak všichni zastupitelé  za TOP 09 na návrh pana Koudelky Radnice 2010  (jako vždy) schválili prý za vynikající práci Mikešovi a Neumannnovi vysoké odměny. Takže si myslím, že pání z TOP09 si z nás voličů  dělají srandu. Nechci nikomu závidět, ale dnes jsem mluvil z jedním ze zastupitelů a odpověděl mi, že je to slušnost. Tak bych Vám, těm co jste to schválili chtěla poděkovat, že jste tak šlušní

Politika 16 komentáře | » číst dál

Tři možné koalice po volbách

Pátrali jsme s kolegou po tom, jak daleko je vyjednávání mezi jednotlivými uskupeními a zde jsou tři nejpravděpodobnější varianty koalice po volbách:

1. MÉ MĚSTO + TOP 09 + MĚLNIČANÉ (záloha ještě ODS) - tato koalice by vyhovovala mnohým, pan Mikeš by zůstal na Radnici, pan Schweigstill by se tam konečně dostal a pan Volf by dál mohl sedět ve správní radě VkM a vylepšovat si svůj příjem. ODS nechce zmizet ze scény a ráda své hlasy připojí. Tato koalice se jeví jako nejpravděpodobnější.

Politika 65 komentáře | » číst dál

Dotaz na voličské hlasy

Dobrý den,

doufám, že nebude vadit, když založím svůj dotaz do dalšího příspěvku, odděleně od zaběhlé debaty o volbách, ale jde o otázku, která ještě (letos) přímo nepadla, navíc je celkem důležitá při rozhodování i pro některé ostatní voliče, kteří (stejně jako já) ještě nečetli podrobné podmínky a pravidla letošních regionálních voleb:

Politika 3 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7