https://www.traditionrolex.com/7

 Politika | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Politika

TOP 09 teče do bot!

Tak sem dostal včera do schránky novou radnici a myslím, že cena za největší populismus v kampani na Mělníku může být udělena! Vyhrává TOP 09 za svůj závazek zrušení poplatků za svoz komunálního odpadu. To je tedy závazek hodný pravicové a odpovědné strany:-)

 

Politika 70 komentáře | » číst dál

Starost o vlastní majetek

Takto se stará o svůj majetek, který koupil od města, kandidát na starostu za ČSSD. Myslíte si, že bude lépe spravovat ten městský?

Hezký den

Patočka

 

Politika 9 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Větší transparentnost podle pana Mikeše, aneb proč to vlastně nejde…

Na předvolební debatě lídrů v úterý 23.9. se moderátor pan Půr dotazoval jednotlivých zástupců na několik zásadních otázek. Jedna z nich se týkala také možné větší transparentnosti hospodaření města. Myslím, že vyjádření současného pana starosty, které je možné si poslechnout v čase od 39:00 do 41:30 (http://www.melnicek.tv/index.php?pagedetail=128), si zasluhuje komentář, neboť pan Mikeš ve svém stanovisku zvolil taktiku výmluvy a strašení zároveň.

Politika 41 komentáře | » číst dál

Vrátí se starosta na odbor životního prostředí?

Ve čtvrteční příloze MF Dnes jsem si v rozhovoru s naším nynějším starostou panem MVDr. Ctiradem Mikešem přečetl, že se v případě neúspěchu v komunálních volbách 2014 vrátí na odbor životního prostředí a zemědělství na MÚ Mělník. Znamená to tedy, že na výše uvedeném odboru je již dnes volné místo? V případě, že by se chtěl vrátit na výše uvedený odbor jako vedoucí, tak je asi jasnovidec, protože by musel vědět, že vyhraje výběrové řízení, které se dle zákona č. 312/2002 Sb §7 MUSÍ vyhlásit!

Politika 3 komentáře | » číst dál

Město Mělník porušuje zákon

Dne 28.7. uveřejnil pan Lukáš Kuda, euromanažer MÚ Mělník, na tomto webu zprávu o tom, že město provede rekonstrukci zastávek městské hromadné dopravy. Myslím, že nutnost rekonstruovat zastávky, které jsou často ve špatném technickém stavu, je zřejmá a ze strany města se jedná o dobrý nápad. Navíc se městu podařilo na tuto akci získat dotaci přesahující 3,7 milionu z Regionálního operačního programu Střední Čechy. Až potud samá pozitiva.

Politika 8 komentáře | » číst dál

Kde skutečně žije pan starosta Mikeš a vadí to někomu?

Dobrý den,

v předvolební diskusi na Mělníku stále více zesiluje téma "trvalého bydliště" současného starosty pana Mikeše. Podařilo se nám k tomuto tématu získat níže uvedené informace:  

Naše pátrání po skutečném bydlišti pana Mikeše začínáme na podzim roku 2004. Pan Mikeš kandiduje za ČSSD do senátu ve volebním obvodě č. 28 (Mělník) a ve své předvolební prezentaci zcela veřejně deklaruje, že se do tohoto volebního obvodu přistěhoval před 10 lety a že jeho bydliště je ve Všetatech, ulice Václavova 160 (http://www.brandysko.cz/data/File/telegraf/telegraf_1004.pdf). V těchto senátních volbách pan Mikeš neuspěl, nepostoupil ani do 2. kola. 

Politika 103 komentáře | » číst dál

Docházka zastupitelů města Mělník 2010-2014

Ve volebním období 2010-2014, které již našim zastupitelům pomalu končí, nás zastupovalo v ZM 21 volených zástupců. Požádali jsme tiskovou mluvčí města paní Vavřinovou, aby nám zaslala přehled docházky jednotlivých členů ZM. Děkujeme jí za rychlou odpověď a Vám nyní předkládáme přehled docházky (do 23.6.2014 proběhlo 41 jednání ZM):

Politika Napsat komentář | » číst dál

Městský úřad - jak ho tajemník řídí?

Včera jsem si byl zařídit drobnost na úřadě a otevřel se zrovna výtah, když jsem šel okolo. Vystoupila z něj nějaká paní a já celkem zíral na to co jsem viděl uvnitř - výtah špinavý a info cedule raději bez komentáře (viz foto). Tyhle věci přece musí mít někdo na starosti, aby to nebyla taková ostuda - ale ptám se kdo?

M.H.

Politika 1 komentář | » číst dál | 2 přílohy

Pozor - podvod

Pozor, varuji všechny mělnické občany, které osloví alternativa "Mé město" pana Mikeše, že zde není vše košer. Opakovaně se stalo, že lidé od této alternativy oslovují občany Mělníka a žádají podpis na podporu alternativy mé město se sdělením, že se jedná o stranu p.Linprechta. Tak se stalo, že oklamaní občané listinu podepsali ač pana Mikeše by nikdy nepodpořili, ale byli uvedeni v omyl. Pan Linprecht žádnou svoji stranu nemá!!! Je to jen úskok jak sehnat hlasy i od lidí, kteří p.Mikeše znají a nechtějí ho podpořit. Dále by mělo být jasně nahlas sděleno kdo bude zastupovat alternativu. Oficiálně je uváděn i Mgr.Dohnal, který však před cca měsícem p.Mikeši jasně sdělil, že v žádné jeho "alternativě" nebude a nechce být s tímto uskupením nijak spojován. Prosím pozor co budete podepisovat.  

Politika 5 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7