Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Muzeum M

Politika

Prezidentské volby

DOPLNÍM

Odkaz na celkové výsledky: http://volby.cz/pls/prez2013/pe

Odkaz na výsledek v mělnickém okrese: 

Politika 16 komentáře | » číst dál

Středočeskému kraji hrozí platební neschopnost

 

Co rikate na toto? My se tu hadame kvuli tisicum, max milionum, ale pani radni na kraji to za poslednich par let dokazali rozjet...

Středočeský kraj byl na konci loňského roku podle oficiálních údajů ministerstva financí (MF) s 3,7 miliardy korun nejzadluženějším regionem v zemi. Celkové závazky kraje jsou ale údajně mnohem vyšší a hrozí, že by se mohl dostat do platební neschopnosti. S odvoláním na bývalého poslance a současného místopředsedu krajského finančního výboru Karla Machovce (ČSSD) to napsal týdeník Ekonom. 

Trestně stíhaný bývalý hejtman kraje David Rath podle Machovce nedávno připustil, že je zadlužení kraje ve skutečnosti kolem devíti miliard korun. Machovec předpokládá, že má kraj závazky až 11 miliard.

"Podle mého názoru se kraj dostane do finančních problémů již v druhé polovině tohoto roku. Očekávám, že bude muset čerpat provozní úvěr ve výši přes miliardu korun, aby vůbec mohl fungovat," uvedl pro Ekonom Machovec. To, že má Středočeský kraj vyšší dluh připustil také mluvčí MF Jakub Haas.

Zdroj: ČTK

Politika 22 komentáře | » číst dál

Smuteční tryzna

Přeji dobrý večer. Právě jsem sledoval záznam ze zasedání zastupitelstva ze 14.5. Pozvání na smuteční setkání od pana Tichoty mne opravdu překvapilo. Je ten člověk zcela v pořádku?

Politika 9 komentáře | » číst dál

Skutečný bordel

Je po Novém roce, každý se ztuha rozjíždí v práci.....


Všem místním provinčím nadávačům na poměry si dovolím zde vložit odkaz na jedno světové video, doporučuji shlédnou celé .......

 

http://www.topky.sk/cl/11/1294691/Odvazne-vystupenie-sefa-Ryanairu-v-Bruseli--Verejna-potupa-eurobyrokratov

Politika 2 komentáře | » číst dál

Verbální priority pro město

Z bratrova postu na FB jsem objevil článek http://www.zitbrno.cz/rozvoj/verbalni-priority-pro-kazdou-domacnost-zdarma, který mne složil Laughing out loud

 

Doporučuji zadat Mělník.

Politika Napsat komentář | » číst dál

Golf na náměstí

Omlouvám se každému komu to přijde trapné. Omlouvám se každému koho to uráží či jinak pobuřuje. Omlouvám se všem slušným zastupitelům a pracovníkům MÚ. Omlouvám se Teamu Mělníčku že jim fušuji do řemesla. Berte to pouze jako můj osobní názor a způsob vyjádření se. Nehledejte tam prosím nějaké umělecké zpracování a nehledejte prosím chyby kterých by se tam našlo asi dost. Pokud se třeba malinko usmějete na rtech, budu za to rád.

Politika Napsat komentář | » číst dál

Pořád mě to překvapuje ...

Je čtvrtek ráno asi 7,00 hod a do Husovy ulice přijíždí multikára TS se dvěma pracovníky. Myslel jsem si, že jedou odstranit nedostatky v úklidu. Omyl. Jeden vystoupí a do budovy MP odnese jednu trojnožku se značkou zákaz vjezdu.

Je čtvrtek ráno, ten samý čtvrtek, něco před osmou hodinou a do Husovy ulice přijíždí ta samá multikára s těmi samými pracovníky TS. Opět nejedou uklízet, ale z budovy MP si berou jednu trojnožku se značkou zákaz vjezdu.

Politika 8 komentáře | » číst dál

Blokové čištění města

Nechci na tomto místě polemizovat nad kvalitou úklidu města. Jen se chci někoho kompetentního zeptat, proč neproběhl úklid na Aušperku a za Městskou knihovnou. Kdo z TS, úředníků města popřípadě z vedení města provedl kontrolu úklidu.

Zkuste mi prosím někdo napsat, co pozitivního se podařilo RM popřípadě ZM za posledního půl roku. Já kromě akcí kolem KD, zabíjačky na Velký pátek a mnoha dalších nešťastných aktivit neregistruji mnoho pozitiv.

Politika 16 komentáře | » číst dál

Transparentnost

Tak jsem se radoval, že snad se začne jednání zastupitelstva přibližovat k lidem. Tak, jak to propagovala většina politických subjektů,  se v lednu pořizoval videozáznam a myslím, že zdařilý. V kuloárech jsem pak slyšel jen: no je to výborné,  to musíme schválit, lidé nás mají právo vidět atd., atd.

Politika 24 komentáře | » číst dál