Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Politika

výzva

Zdravím všechny naposledy pod touto přezdívkou a dovoluji si podat návrh na zapojení do veřejného dění. Máme po volbách, výsledek je takový jaký je a my máme možnost se podílet na dění v našem městě. Můžeme jen tak psát, nebo můžeme udělat i trochu víc.

Zapojme se do práce komisí města. Je to jednoduché. Máme nápady - prosaďme je.

Politika Napsat komentář | » číst dál

mám dva hlasy v RM

V Mělníku bude vládnout ODS s ČSSD. Radu města doplní zástupci nezávislých sdružení Radnice 2010 a Mělničané.

Politika 42 komentáře | » číst dál

ODS Ti ale zařídí podpis sportovce :)))))))))))))

ODS Ti ale zařídí podpis sportovce Smiling))))))))))))

Politika 2 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Konec stavebních prací

Revitalizace končí. Já doufám že končí jen stavební práce. Zbývá spousta nedodělků které dodělá stavebni firma Neumann. Že za to město utratí další peníze? No co, vždyt jejich nejsou. 

Politika 31 komentáře | » číst dál

K mému jménu

Nějak se tu začíná objevovat moje jméno a tak cítím potřebu se ozvat. Nevím, zda-li jsem všem diskutujícím osobně znám, ale mohu je ujistit, že mé názory se nemění bez ohledu na to, že jsem se z nezávislého stal členem TOP 09. Především jsem vždy byl a zůstanu pragmatikem. Nerad dělám věci, které nevedou k cíli. A to jsme prožívali s kolegou poslední 4 roky v zastupitelstvu, protože jsme neměli dost mandátů k tomu, abychom něco mohli prosadit.  Veškerá evropská politika je už přes 200 let postavena na politických stranách (bohužel, ale je to realita) a bez spolupráce s nimi není možné téměř nic prosadit. I kdyby nezávislí zvítězili, stejně pak narazí na politické stropy na krajské či celostátní úrovni, kde vládnou politické strany (konkrétní příklad z Kralup, kde je nezávislý starosta a má s tím velké problémy). A proto se pragmaticky snažím najít spojení lidí (tak trochu bez ohledu na politickou bázi), kteří by byli schopni hledat kompromisy a pracovat ku prospěchu tohoto města, které si to jistě zaslouží. Doufám, že takový tým dohromady dáme.

Politika 5 komentáře | » číst dál

Sliby - chyby?

V diskuzi o obchvatu a chodnících mne napadlo a tak dávám do placu otázku:

pamatujete si, co před 4 lety strany a politici slibovali v komunální politice před volbami, a co z toho pak zrealizovali / vynechali?

Třeba si někdo vzpomenete na nějakou kauzičku, a dáte současnému vedení města tip, co by se ještě do voleb dalo stihnout...

Politika 1 komentář | » číst dál