Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Muzeum M

Politika

Konec stavebních prací

Revitalizace končí. Já doufám že končí jen stavební práce. Zbývá spousta nedodělků které dodělá stavebni firma Neumann. Že za to město utratí další peníze? No co, vždyt jejich nejsou. 

Politika 31 komentáře | » číst dál

K mému jménu

Nějak se tu začíná objevovat moje jméno a tak cítím potřebu se ozvat. Nevím, zda-li jsem všem diskutujícím osobně znám, ale mohu je ujistit, že mé názory se nemění bez ohledu na to, že jsem se z nezávislého stal členem TOP 09. Především jsem vždy byl a zůstanu pragmatikem. Nerad dělám věci, které nevedou k cíli. A to jsme prožívali s kolegou poslední 4 roky v zastupitelstvu, protože jsme neměli dost mandátů k tomu, abychom něco mohli prosadit.  Veškerá evropská politika je už přes 200 let postavena na politických stranách (bohužel, ale je to realita) a bez spolupráce s nimi není možné téměř nic prosadit. I kdyby nezávislí zvítězili, stejně pak narazí na politické stropy na krajské či celostátní úrovni, kde vládnou politické strany (konkrétní příklad z Kralup, kde je nezávislý starosta a má s tím velké problémy). A proto se pragmaticky snažím najít spojení lidí (tak trochu bez ohledu na politickou bázi), kteří by byli schopni hledat kompromisy a pracovat ku prospěchu tohoto města, které si to jistě zaslouží. Doufám, že takový tým dohromady dáme.

Politika 5 komentáře | » číst dál

Sliby - chyby?

V diskuzi o obchvatu a chodnících mne napadlo a tak dávám do placu otázku:

pamatujete si, co před 4 lety strany a politici slibovali v komunální politice před volbami, a co z toho pak zrealizovali / vynechali?

Třeba si někdo vzpomenete na nějakou kauzičku, a dáte současnému vedení města tip, co by se ještě do voleb dalo stihnout...

Politika 1 komentář | » číst dál

Ceny mesta Melnik

vyhlaseni cen mesta Melnik

 

s udivem zjistuji ze mesto zadava cenu p. Imhofovi z Wetzikonu, byvaly tajemnik mesta Wetzikon.

Pan Imhof nedelal pro mesto Melnik nic co nemel v pracovni naplni a za co byl placen. Partnerstvi mezi mesty byla zalezitost politicka a ne urednicka.

Jsem smutna, vidim ze dobrocine prace se neodmnenuji ani penezi ani uznanim. Aso jsem hodne naivni, takze se nedivim ze v CZ, je oproti  cizine, tak malo lidi kteri chteji se venuji charite.

Politika Napsat komentář | » číst dál

Na Mělníku versus v Mělníku

Vážení,

taky se Vám to stává? Pokud vím, tak gramaticky zprávně je NA MĚLNÍKU, což je odvozeno do názvu kopce, na kterém se naše město nachází. Takže bydlíme a žijeme na Mělníku a veškeré instituce jsou na Mělníku. Tak jak může být okresní soud v Mělníku, když je na Mělníku ? Najdete nějaká další ...? Také Vás to dokáže neskutečně nasrat kdy

Politika 17 komentáře | » číst dál

Pecina o radaru


Politika 8 komentáře | » číst dál

Hlavní součástí dnešního ovládání je TOTALITA HMOTY !!!
Hlavní součástí dnešního ovládání je TOTALITA HMOTY !!!

Je pozoruhodné, jak v situaci, kdy lidské vztahy a vnitřní kvalita životů lidí v Evropě se propadají do černé díry, chtějí lidé z univerzit vytvářet pseudoslepenec národů a národností ( EU), založený nikoliv na lásce k bližním, ale na principu firmy - a jejího zisku. Lidé, zvláště ti z univerzit, by měli nejprve pochopit, v jakém stavu je člověk, čím je řízena jeho mysl, že z 90 % je to dálkové ovládání ještěry z Temných světů, a teprve řešením tohoto problému lze následně uvažovat o nějakém sjednocování lidí z hlediska jejich zájmů a kvality života. Technologie lidé sami nevytvořili, ale především ty čipové posledních 40 let byly dodány ještěry ( negativní bytosti) z Temných světů nikoli za účelem vyšší kvality života lidí, ale za účelem vlastních zájmů a zisku, tj. vytvoření loutkového nástroje pro své záměry v říši zla. Nyní jsou lidé ovládáni ještěry na 90 % (drtivá většina) a v nejbližších letech je záměr ovládání 99,9 % , tedy téměř absolutní závislá loutka na těch ovládacích programech, které jsou připravovány ještěry 10 let předem. Tento stav lidstva je po mnoha jeho předchozích každodenních volbách, tedy není to tak, že za nic nemohou. EU není ničím jiným, než součástí globálního pseudosjednocení lidstva na Zemi, aby ovládání bylo v budoucnu pohodlnější a efektivnější. Jde mj. o budování velké otrokárny (všimněte si, že pracovní doba a vytížení lidí se nezmenšuje, ale prodlužuje a zvětšuje), tedy druhu života, kde již nebude místo pro kvalitní mezilidské láskyplné a přátelské vztahy, kde každý má být bezduchou, studenou loutkou, šroubkem ve velkém ovládacím stroji. Proto vás všechny VARUJI, jinak si zažijete něco daleko horšího, než to, co Hitler připravil lidem v letech 1939 - 1940, a taky to neměl ze sebe, ale od ještěrů z pekel.

To, co Hitler neměl, byly čipy, a těmi vás ještěři chtějí do jednoho očipovat jako ubožáky, a také každou věc a zvíře, a na tom všem pracují velmi intenzivně. Viz novinové články na http://www.andele-svetla.cz

Hlavní součástí dnešního ovládání je TOTALITA HMOTY, jak správně odhalil i současný papež, a to jsou právě také ty programy, kterými lidstvo ještěři ovládají.

S přátelským pozdravem ten, kdo se nenechá ovládat jako bezduchá loutka,  Karel

Politika 47 komentáře | » číst dál