https://www.traditionrolex.com/7

 Politika | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Politika

ODS Ti ale zařídí podpis sportovce :)))))))))))))

ODS Ti ale zařídí podpis sportovce Smiling))))))))))))

Politika 2 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Konec stavebních prací

Revitalizace končí. Já doufám že končí jen stavební práce. Zbývá spousta nedodělků které dodělá stavebni firma Neumann. Že za to město utratí další peníze? No co, vždyt jejich nejsou. 

Politika 31 komentáře | » číst dál

K mému jménu

Nějak se tu začíná objevovat moje jméno a tak cítím potřebu se ozvat. Nevím, zda-li jsem všem diskutujícím osobně znám, ale mohu je ujistit, že mé názory se nemění bez ohledu na to, že jsem se z nezávislého stal členem TOP 09. Především jsem vždy byl a zůstanu pragmatikem. Nerad dělám věci, které nevedou k cíli. A to jsme prožívali s kolegou poslední 4 roky v zastupitelstvu, protože jsme neměli dost mandátů k tomu, abychom něco mohli prosadit.  Veškerá evropská politika je už přes 200 let postavena na politických stranách (bohužel, ale je to realita) a bez spolupráce s nimi není možné téměř nic prosadit. I kdyby nezávislí zvítězili, stejně pak narazí na politické stropy na krajské či celostátní úrovni, kde vládnou politické strany (konkrétní příklad z Kralup, kde je nezávislý starosta a má s tím velké problémy). A proto se pragmaticky snažím najít spojení lidí (tak trochu bez ohledu na politickou bázi), kteří by byli schopni hledat kompromisy a pracovat ku prospěchu tohoto města, které si to jistě zaslouží. Doufám, že takový tým dohromady dáme.

Politika 5 komentáře | » číst dál

Sliby - chyby?

V diskuzi o obchvatu a chodnících mne napadlo a tak dávám do placu otázku:

pamatujete si, co před 4 lety strany a politici slibovali v komunální politice před volbami, a co z toho pak zrealizovali / vynechali?

Třeba si někdo vzpomenete na nějakou kauzičku, a dáte současnému vedení města tip, co by se ještě do voleb dalo stihnout...

Politika 1 komentář | » číst dál

Ceny mesta Melnik

vyhlaseni cen mesta Melnik

 

s udivem zjistuji ze mesto zadava cenu p. Imhofovi z Wetzikonu, byvaly tajemnik mesta Wetzikon.

Pan Imhof nedelal pro mesto Melnik nic co nemel v pracovni naplni a za co byl placen. Partnerstvi mezi mesty byla zalezitost politicka a ne urednicka.

Jsem smutna, vidim ze dobrocine prace se neodmnenuji ani penezi ani uznanim. Aso jsem hodne naivni, takze se nedivim ze v CZ, je oproti  cizine, tak malo lidi kteri chteji se venuji charite.

Politika Napsat komentář | » číst dál

Na Mělníku versus v Mělníku

Vážení,

taky se Vám to stává? Pokud vím, tak gramaticky zprávně je NA MĚLNÍKU, což je odvozeno do názvu kopce, na kterém se naše město nachází. Takže bydlíme a žijeme na Mělníku a veškeré instituce jsou na Mělníku. Tak jak může být okresní soud v Mělníku, když je na Mělníku ? Najdete nějaká další ...? Také Vás to dokáže neskutečně nasrat kdy

Politika 17 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7