https://www.traditionrolex.com/7

 Politika | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Politika

Pecina o radaru


Politika 8 komentáře | » číst dál

Hlavní součástí dnešního ovládání je TOTALITA HMOTY !!!
Hlavní součástí dnešního ovládání je TOTALITA HMOTY !!!

Je pozoruhodné, jak v situaci, kdy lidské vztahy a vnitřní kvalita životů lidí v Evropě se propadají do černé díry, chtějí lidé z univerzit vytvářet pseudoslepenec národů a národností ( EU), založený nikoliv na lásce k bližním, ale na principu firmy - a jejího zisku. Lidé, zvláště ti z univerzit, by měli nejprve pochopit, v jakém stavu je člověk, čím je řízena jeho mysl, že z 90 % je to dálkové ovládání ještěry z Temných světů, a teprve řešením tohoto problému lze následně uvažovat o nějakém sjednocování lidí z hlediska jejich zájmů a kvality života. Technologie lidé sami nevytvořili, ale především ty čipové posledních 40 let byly dodány ještěry ( negativní bytosti) z Temných světů nikoli za účelem vyšší kvality života lidí, ale za účelem vlastních zájmů a zisku, tj. vytvoření loutkového nástroje pro své záměry v říši zla. Nyní jsou lidé ovládáni ještěry na 90 % (drtivá většina) a v nejbližších letech je záměr ovládání 99,9 % , tedy téměř absolutní závislá loutka na těch ovládacích programech, které jsou připravovány ještěry 10 let předem. Tento stav lidstva je po mnoha jeho předchozích každodenních volbách, tedy není to tak, že za nic nemohou. EU není ničím jiným, než součástí globálního pseudosjednocení lidstva na Zemi, aby ovládání bylo v budoucnu pohodlnější a efektivnější. Jde mj. o budování velké otrokárny (všimněte si, že pracovní doba a vytížení lidí se nezmenšuje, ale prodlužuje a zvětšuje), tedy druhu života, kde již nebude místo pro kvalitní mezilidské láskyplné a přátelské vztahy, kde každý má být bezduchou, studenou loutkou, šroubkem ve velkém ovládacím stroji. Proto vás všechny VARUJI, jinak si zažijete něco daleko horšího, než to, co Hitler připravil lidem v letech 1939 - 1940, a taky to neměl ze sebe, ale od ještěrů z pekel.

To, co Hitler neměl, byly čipy, a těmi vás ještěři chtějí do jednoho očipovat jako ubožáky, a také každou věc a zvíře, a na tom všem pracují velmi intenzivně. Viz novinové články na http://www.andele-svetla.cz

Hlavní součástí dnešního ovládání je TOTALITA HMOTY, jak správně odhalil i současný papež, a to jsou právě také ty programy, kterými lidstvo ještěři ovládají.

S přátelským pozdravem ten, kdo se nenechá ovládat jako bezduchá loutka,  Karel

Politika 47 komentáře | » číst dál

KLDR aneb Kudy kam?

Korejským deleátům se podařil husarský kousek, totiž odsunout do pozadí samotný problematický Írán. Nyní se KLDR "vyhřívá na výslunní fotografických blesků", když to řeknu obrazně.

Ale položme si otázku, co vlastně KLDR představuje pro svět:
Nikdo nemůže předem vědět, co má Kim-Čong-Il za lubem.
Disponuje armádou o více, než milion dvě stě tisících mužích, spekuluje se o jaderných zbraních a kdo ví o čem ještě.

Politika 7 komentáře | » číst dál

Přesné výsledky voleb do PS v Mělníku

Politika Napsat komentář | » číst dál

no jen si to stahnete :D

http://rathovi.rozbiju.net/

Politika Napsat komentář | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7