https://www.traditionrolex.com/7

 Politika | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Politika

Otevřený dopis starostovi města Mělníka MVDr. Ctiradovi Mikešovi

Dnes jsem zaslal panu starostovi Mikešovi (a v kopii všem zastupitelům) otevřený dopis, jehož text reaguje na zjištěné poznatky, které se týkají spolupráce města Mělník a společnosti MICHAL stavby s.r.o. V příloze je také celkový přehled zakázek pro společnost MICHAL stavby s.r.o. pro definované období. 

Politika 12 komentáře | » číst dál | 2 přílohy

Začátek školního roku

Vážení raní,

v pondělí začíná školní rok? To co se bude dít mezi 7,30-8,00 u ZŠ Seifertova to se musí vidět. Ředitel se postarl o parkovací místa učitelům před školů. (přestže je 100m od školy velké parkoviště a ráno je poloprázné) a my rodiče s dětmi se tam máme pozabíjet. Pane starosto to se musí vidět. Ještě prosím k zamyšlení ten policista MP na přechodu u tanku??? kolik dětí myslíte že chdí do Jungmanky z města od hradeb? Pravda je ho tam vidět. Čest vaší práci.

Politika 6 komentáře | » číst dál

Zápis do mateřské školy – zkušenost rodiče

Tak už jsme to potřebovali řešit i my – syn pomalu roste a rádi bychom ho dali od září do některé z mateřských škol na Mělníku. V tu dobu mu bude 2,5 roku a říkali jsme si, že 2-3 dny týdně strávené v kolektivu dětí by mu jenom prospěly.

Dali jsme si tedy přihlášku na 3 místa – Dukelská, Nemocniční a Slovany. Přístup paní ředitelek v Dukelské a Nemocniční byl výborný: formuláře bylo možné si stáhnout dopředu na webu, vyplnit a v den zápisu trvala celá procedura odevzdání přihlášky maximálně 10 minut. Zato na Slovanech…

Politika 9 komentáře | » číst dál

Starosto MVDr. Ctirade Mikeši omluvte se občanům Mělníka

Dobrý den,

Jsem strašně zklamán  sprostým vydřením pana starosty města MVDr. Ctirada Mikeše na posledním zasedání zastupitelstva Města dne 22.5.2017. Ptáte se proč ? Měl jsem vždy pana starostu i přes různé jeho drobné přešlapy (byt , Krusová, atd.) za slušného člověka a nikdo by mě nepřesvědčil o opaku dokonce sem se Vás zastával, až do posledního zastupitelstva. Vystoupil zde občan pan Pecina (bývalý místostarosta) a poukázal na zhoršující situaci s Mělnickým přístavem, kdy dochází k navyšování kapacity a a tím i k problémům s tím spojených. Hlavně co se týká vlečky do přístavu a vznikajících dopravních problémům a neúměrné zátěži atd.. Jeho vystoupení bylo velmi slušné a kultivované, ale pouze poukázal na to, že radnice v tomto nic moc nedělá a jen neustále slibuje. Teď si asi říkáte co mě tak pohoršilo ?. Pan starosta vždy říká, že si velmi váží názorů nás  občanů a vítá naše vystoupení na zastupitelstvu i když může mít každý na konkrétní věc jiný názor, vždy je to prý o dohodě, vzájemné toleranci a pochopení - souhlasím.  Jenže to je jen lež a přetvářka a hezké řeči. Díval se na záznam zastupitelstva dostupný na webových stránkách města http://www.melnik.cz/ a nestačil jsem se divit. Když byla totiž  vyhlášena přestávka, tak asi nedopatřením zůstal zaplý mikrofon u pana starosty, protože mluvil poslední. Tak se konečně ukázalo co si opravdu o nás občanech opravdu myslí. V čase 02:32:55 hod. záznamu hovoří na adresu pana Peciny následující

cituji :

no dobře tak přišel, no dobře, to nemá smysl, s těmdletěmi  lidmi  totiž nemůžeš diskutovat, nemůžeš diskutovat   s Pecinou protože přišel a chtěl tady něco vyblejt, tečka.   

Takže nejenže pana Pecinu občana města, který slušně vystoupil a řekl svůj názor  tímto vlastně veřejně urazil, ale nám ostatním tímto dal najevo, abychom se k ničemu nevyjadřovali, protože se tam chodíme jen vyblejt a on to musí chudák poslouchat. Dovedl bych vaše slova pochopit, kdyby tam přišel občan a choval se opravdu  neslušně, ale pan Pacina se choval velmi slušně a dobře argumentoval, podívejte se všichni na záznam. Takže pane starosto, měl by jste se veřejně omluvit  panu Pecinovi a nám všem za vaši přetvářku a sprostotu. 

rozlobený občan

P.s: Záznam jsem si zkopíroval pro případ, že nějakým nedopatřením zmizí.

Politika 32 komentáře | » číst dál

Kočkovaná

Právě probíhá krásná předvolební kočkovaná při které se dva honí okolo plné misky žrádla a volby rozhodnou kdo bude kočka a kdo myš.Kočka sežere nejlepší sousta a pustí zobnout i myš.Hlavně musí kočka s myší dosáhnout ve volbách více než 50 %,aby se ještě nemusely dělit s některým červem kteří po nich  budou misku vylizovat.Ta zvířecí říše je tak poučná a bajky nám ji přibližují.

Politika 2 komentáře | » číst dál

Přesun Městské policie z centra města?

Dle informací Mělnického deníku chce vedení města přesunout služebnu Městské policie z centra města dolů do Plavební ulice. Ohlašovna má zůstat v Husově ulici a hlídka prý může být v centru do dvou minut.

Můj osobní názor je, že to není dobrý plán. Přítomnost MP v centru města (ohlašovny i služebny) je podle mne velmi důležitá z hlediska operativnosti příslušníků MP, ale také jako jasný psychologický vzkaz - jsou tu blízko a v případě problémů jsou schopni velmi rychle pomoci. Obávám se, že po přesunutí služebny MP dolů do Plavební ulice by právě toto psychologické kouzlo zmizelo a mnoho občanů by se již nemuselo v centru cítit tak bezpečně jako dnes. Je také otázka, zda by nepřítomnosti hlídky naopak někteří nezkoušeli využívat.

Politika 6 komentáře | » číst dál

kadeřnice , nehtová designérka, masérka

PŘIJMU DO ZAVEDENÉHO SALONU KADEŘNICI, NEHTOVOU DESIGNÉRKU A MASÉRKU.ŠIKOVNOU A SE ZÁJMEM O ZÁKAZNÍKY.MOBIL: 604 94 94 52

Politika Napsat komentář | » číst dál

Bude omezena diskuse při jednáních zastupitelstva našeho města?

Na příštím jednání ZM, které se uskuteční v pondělí 21.11.2016, bude zastupitelům předložen ke schválení Nový jednací řád Zastupitelstva města Mělník. V rámci návrhu jsou nově zapracovány dva důležité body, které se týkají jak zastupitelů, tak občanů města, a přinášejí zásadní omezení možnosti veřejné diskuse.

Politika 8 komentáře | » číst dál

Ještě jednou k obecnímu bydlení starosty MVDr. C. Mikeše

Není nikterak příjemné znovu otevírat debatu o pronájmu obecního bytu ve Svatováclavské ulici č. 13. Jde o téma líbivé, atraktivní a snadno budí dojem, že v tomto případě nejde o nic jiného, než protáhnout jméno MVDr. C. Mikeše komunitní sítí. Jestliže je ale zřejmé, že celý způsob pronájmu proběhl způsobem, který není zcela běžný, proč by se o tom nemělo diskutovat? Proč bychom měli mávnout rukou nad věcí, v níž o tolik nejde, jen o dobré starostenské bydlo?

Politika 10 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7