Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Ostatní

Tak nám zase ostříhali trávníky na ježka...

Nic proti golfovým hřištím, ale možná by to chtělo zamyslet se, jestli je pro kvalitu života ve městě opravdu nejlepší metoda veřejné travnaté plochy ožínat až k zemi (někdy až na hlínu). Teď je víceméně úhledně ostříháno, svítí slunko, nebude-li pršet, trávníky brzy zežloutnou, půda se ve dne více zahřeje, zvýší se prašnost. Komu ku prospěchu? 

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Adoptuj mělnický strom

Město Mělník ve spolupráci se spolkem P.U.N.K. (park-ulice-náměstí-krajina) připravilo pro kalendářní rok 2019 seznam 30 ks stromů k adopci. Po důkladné konzultaci s Odborem životního prostředí a zemědělství byly vytipovány tyto lokality a druhy stromů k vysazení:

Ostatní Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

práce na zahradě

Hledám pomocníka pro občasnou a případně i trvalou práci na zahradě v Mlazicích, termíny dle dohody, cena 120 Kč/hod.  Dobré zacházení. Tel. 774 619 015. Fiala

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Oční ambulance MUDr. Zimáková

Dobrý den.

Chtěl bych se jen zeptat někoho kompetentního, který se vyzná v Novém občanském zákoníku nebo ostatních předpisech, zda je normální, že paní doktorka Zimáková vybírá již několik let pokutu 200 Kč za to, když se jí objednaný občan neomluví předem, že se nebude nebo nemůže dostatvit na vyšetření ?

Ostatní 9 komentáře | » číst dál

Letní příměstský sportovně plavecký kemp

Přijímáme přihlášky na letní příměstský sportovní kemp pořádaný PK Mělník.
Termín: 2.-6.7.2018
Cena: 3500,-
V ceně je zahrnuto: celodenní stravování (svačina-oběd-svačina), pitný režim, kvalifikovaní trenéři s několikaletou praxí, zázemí sportoviště, pronájem plaveckého bazénu, pronájem tělocvičny v případě nepříznivého počasí, veškeré materiální zabezpečení a pomůcky.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Doporučte

Dobrý den všem,

máte dobrou zkušenost s firmou, která rekonstruuje bytová jádra? Doporučte, prosím.

Děkuji za tipy

Alena

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Příprava na přijímačky

Pokud cítíte, že je třeba připravit dítko na přijímačky, tak na Mělníku vzniklo nové výukové centrum pro vzdělávácí kurzy (nejen přijímačky, ale i upevnění učiva z češtiny, matematiky, angličtiny i němčiny...)

Více informací na [email protected] nebo na tel. 730 196 662.

 

Ostatní Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Pomoc při vzniku dětského rozhlasového studia

Dobrý den nebo ahoj, chcete-li. Začínám nový projekt dětského rozhlasového studia na Mělníku. To co mám je chuť a odhodlání vést děti a vytvářet obsah. To co nemám jsou zkušenosti se záznamovou audiotechnikou, prostor a technické vybavení. Pokud by se mezi vámi nebo vašimi známými našel někdo kdo by mně/nám s tím byl ochotný pomoci nebo poradit, byl bych rád.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál