Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Muzeum M

Ostatní

Oční ambulance MUDr. Zimáková

Dobrý den.

Chtěl bych se jen zeptat někoho kompetentního, který se vyzná v Novém občanském zákoníku nebo ostatních předpisech, zda je normální, že paní doktorka Zimáková vybírá již několik let pokutu 200 Kč za to, když se jí objednaný občan neomluví předem, že se nebude nebo nemůže dostatvit na vyšetření ?

Ostatní 9 komentáře | » číst dál

Letní příměstský sportovně plavecký kemp

Přijímáme přihlášky na letní příměstský sportovní kemp pořádaný PK Mělník.
Termín: 2.-6.7.2018
Cena: 3500,-
V ceně je zahrnuto: celodenní stravování (svačina-oběd-svačina), pitný režim, kvalifikovaní trenéři s několikaletou praxí, zázemí sportoviště, pronájem plaveckého bazénu, pronájem tělocvičny v případě nepříznivého počasí, veškeré materiální zabezpečení a pomůcky.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Ztráta telefonu - ODMĚNA NÁLEZCI

Dnes jsem ztratila telefon Huawei P9 v černohnědém obalu - na Pšovce v ul. Komenského (nejspíš u žel. přejezdu), Na Ráji nebo Nad Drahou (od MŠ podél trati směrem k ul. Komenského) - 16.10. kolem 16-17:00h. Prosím o vrácení, odměna poctivému nálezci samozřejmostí! Volejte na tel. 731 655 576. Děkuji, IH.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Doporučte

Dobrý den všem,

máte dobrou zkušenost s firmou, která rekonstruuje bytová jádra? Doporučte, prosím.

Děkuji za tipy

Alena

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Příprava na přijímačky

Pokud cítíte, že je třeba připravit dítko na přijímačky, tak na Mělníku vzniklo nové výukové centrum pro vzdělávácí kurzy (nejen přijímačky, ale i upevnění učiva z češtiny, matematiky, angličtiny i němčiny...)

Více informací na [email protected] nebo na tel. 730 196 662.

 

Ostatní Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Pomoc při vzniku dětského rozhlasového studia

Dobrý den nebo ahoj, chcete-li. Začínám nový projekt dětského rozhlasového studia na Mělníku. To co mám je chuť a odhodlání vést děti a vytvářet obsah. To co nemám jsou zkušenosti se záznamovou audiotechnikou, prostor a technické vybavení. Pokud by se mezi vámi nebo vašimi známými našel někdo kdo by mně/nám s tím byl ochotný pomoci nebo poradit, byl bych rád.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Brigáda

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z.s. hledá brigádníky na pořádání sportovně kulturních akcí na dny 1.6. Praha 9.00 -15.00, 2.6. Praha 9.00 – 15.00, 18.6. Konopiště 9.00 – 20.00, 21. 6. Trutnov 10.00 – 17.00. Odměna 85,- Kč /hod čistého. Doprava na místo zajištěna. Požadujeme ochotu, milé vystupování, schopnost organizovat kolektiv dětí, znalost malování na obličej výhodou. Pro více informací volejte p. Hniličkovou 775339287, email [email protected]

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Petice na vrácení dětí Evě Michálkové

Dobrý den,

podpořte prosím petici na vrácení dětí Evě Michálkové norskými úřady.

Petici naleznete na http://www.stopbarnevernet.com/.

Norská krajská komise rozhodla, že mladšího syna českých rodičů Michálkových pošle k adopci k jeho současným pěstounům a ke staršímu ztrácí matka rodičovská práva a nebude se s ním smět nadále vídat.

Pomozte zachránit české děti.

Děkujeme všem, kterým není osud dětí lhostejný.

Tým www.stopbarnevernet.com

Ostatní 6 komentáře | » číst dál