Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Ostatní

Kdo dnes ztratil maturitní otázky na aut. nádr?

Dnes cca v 17:20 jsem nalezl na autobusovém nádraží na lavičce u stanoviště č. 5 Maturitní otázky z ošetřovatelství - víte-li o o někom, kdo je tam zapomněl, pošlete ho na informace - tam jsem je byl odevzdat.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Uzavírka silnice

Nevíte náhodou někdo, proč byla v úterý cca v21 hodin uzavřena silnice z Beřkovic přes Vlíněves do Brozánek, policie odkláněla přes Cítov, díky

Ostatní 2 komentáře | » číst dál

Brigáda

18-ti leta studentka hleda brigadu.Je jedno o jakou půjde.Zalezi jen na čase.Nejlepe vykendy..Nebo vsedni dny od 15:00 hod. Děkuji tel:607435174 , email:[email protected]

Ostatní 3 komentáře | » číst dál

Potkani u aut. nádraží

Dneska jsme si vyšly s dcerkou podívat na kačeny a nutrie a k mému zděšení k nám přicupital i potkan. Pak jsem zahlídla ještě jednoho. Doufám,že se tam zas nepřemnoží jak před lety.

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Komu patří bývalá Amerika?

Mělník se snad konečně v červnu dočká tanečního sálu v kulturáku.

Osobně by mě ale velice zajímalo, kdo je momentálně vlastníkem  ukrutného objektu, bývalé "Ameriky", a proč záměr využít ho jako taneční sál, nikdy nebyl uskutečněn.

Dost mi vadí, že v tom jsou proinvestované zrdoje, které mohly být použity třeba na stavbu jídelny pro ZŠ Seifertova nebo jiné  účely. Každý den okolo chodím a považuji to za němou výčitku proběnděných peněz za něco, co okolí hyzdí. Hospod a fitek je kolem dost, a pozemek, na kterém ta obluda ošklivá nefunkční stojí, je zatra drahý. To si ho město schovává  na "cobykdyby"?

Ostatní 13 komentáře | » číst dál

Služby skiservisu ve Sluníčku zůstanou zachovány!

Prodejna Sluníčko(ulice směrem ke kulturáku), kde byl mimojiné i  skiservis, sice zanikla. Je tam pobočka České pojišťovny, ale  skiservis funguje dál, od listopadu denně nebo předem na domluvu po telefonu. Probíhá i broušení bruslí!

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Vapka

Je tady na Mělníku možnost u nějaký benzínový pumpy půjčení vapky? Nechci do garáže parkovat zadělanou motorku, tak bych si jí radši někde předtím umyl.

Někde v Praheee u sHELLky za 50,- tato možnost je, ale u mělnický pochybuju...

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Angličtina

Nabízím výuku/doučování anglického jazyka všech jazykových úrovní. Dále překlady/tlumočení Více informací na tel: 605508512 

 

Ostatní 4 komentáře | » číst dál

koťata


Ostatní Napsat komentář | » číst dál