Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Muzeum M

Pozitivní zkušenosti

Servis notebooků

Dobrý den,

prosím, poraďte, na koho se v Mělníku obrátit s opravou notebooku (hardware a software). Jde o spolehlivost, rychlost a samozřejmě finanční dostupnost.

Děkuju všem za laskavé rady:-)

Pozitivní zkušenosti 2 komentáře | » číst dál

Ortoped

Dobrý den

Mohli byste mi poradit dobrého ortopeda na Mělníku nebo v okolí?Mám zkušenost pouze s doktorem Macourkem z polikliniky,a ta mi opravdu stačila.

Díky

Pozitivní zkušenosti 3 komentáře | » číst dál

Poraďte advokáta

Dobrý den,

prosím o vaše zkušenosti s právníky z Mělníka a okolí, kteří se zabývají rodinným právem. Hledám dobrého  advokáta (rozvod), který si účtuje přiměřené ceny (že mě zkrátka nezrujnuje). Děkuji všem za případná doporučení.

Pozitivní zkušenosti 2 komentáře | » číst dál

Zkušenosti s očními lékaři

Jaké máte zkušenosti s očními lékaři na Mělníku, koho doporučujete?

Pozitivní zkušenosti 7 komentáře | » číst dál

Zkušenosti s účetními

Jakou účetní nebo malou účetní firmu byste na Mělníku doporučili pro vedení daňové evidence nebo menší podvojné účetnictví? Máte dobré zkušenosti a je někdo, na koho si dát pozor?

Pozitivní zkušenosti 2 komentáře | » číst dál

Cyklostezka

Co se týká parkovišť při cyklostezce,mám typ.Zajeďte si do Vlíněvsi na náves před hospůdku a máte vystaráno.Na stezku máte přístup asi 20m,příjemné posezení,občerstvení v obnovené hospůdce.V poledne se vaří 2-3jídla v domácím stylu.Dnes otevřeli i předzahrádku.

Pozitivní zkušenosti 1 komentář | » číst dál

Mléko?

Minulý týden přišel do schránek letáček o tom, že nějaká farma od Kralup jezdí s mlékem a sýry a jogurty. A hned v neděli přibyla i trasa do Mělníka, takže to hned v sobotu vyzkouším rozdíl mezi mlékem z farmy a mlékem z mlékomatu z Vražkova, kam pro něj jezdíme (pravda, ne pokaždé, když bychom chtěli, ta cesta tam přece jenom není úplně krátká..).

Pozitivní zkušenosti 44 komentáře | » číst dál

Trdelník na Mělníku

Na náměstí Karla IV. se objevil nový dřevěný stánek s pochoutkou, kterou známe spíše z Prahy nebo staročeských jarmarků. Hned jsem vyzkoušel s vanilkou, a je opravdu dobrý.

Bylo by fajn, kdyby někdy v budoucnu, bylo v běžném všedním dni celé tržiště tak příjemné.

Pozitivní zkušenosti Napsat komentář | » číst dál

Jak si zpříjemnit den - teplou medovinou

Při cestě do města jsem objevil, že v obchůdku Karavana dělají horkou medovinu - a to výbornou. Dnes s višňovou příchutí. Můžu doporučit.

Pozitivní zkušenosti 8 komentáře | » číst dál