Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.
Ivo Jahelka v Zelcine

Negativní zkušenosti

Jahodárna Vraňany

Jahodárna Vraňany nabízela zdravé jahody pro děti i dospěláky. Nejlepší ve Středočeském kraji. A ejhle,

Státní zemědělská a potravinářská inspekce se nestačila divit.

Negativní zkušenosti 10 komentáře | » číst dál

Jaký je Váš názor?

Dnes jsem po zoufalém telefonátu navštívila svou starší příbuznou. Včera se zúčastnila schůze vlastníků bytových jednotek ul. Revoluční.
V jejich domě má od nepaměti byt rodina Rybářů a ona pamatuje jejich chlapce jako malé děti. O to vice byla ohromena arogancí a pohrdáním mladého Rybáře na schůzi vlastníků. Schůze byla svolána z důvodu porušení stanov… Rybářovi byt pronajímají sociálně slabým, kteří se v něm střídají a není tedy divu, že se zde objevil   hmyz  (štěnice).  Reakce „pana“ Rybáře mladšího  na schůzi  „nájemníky mi dodává realitka mám v pořadníku i cizince (Syřany), kteří žijí nočním způsobem života…“. Jinými slovy já jsem ten co rozhoduje o vašem klidném bydlení a nic než prachy mě nezajímá.
Při jednání schůze si jen hrál s telefonem vysmíval se diskutujícím vesměs starším lidem a s tím také odešel.
My mladí a zdraví  by jme měli mít na paměti, že v naší blízkosti jsou staří a nemocní lidé  u nichž  metody „podnikatelského“ dna vyvolávají obavy z budoucnosti a stres. Zde platí,  i my budeme dáli Bůh staří.  Jaký je Váš názor?
 

Negativní zkušenosti Napsat komentář | » číst dál

Zámecká restaurace

Vážení návštěvníci, nevím jak Vy, ale už poněkolikráté jsem zklamám mělnickou zámeckou restaurací.

Ne co do krásného místa, prostředí, ale do způsobu jakým je služba poskytována.  Bylo pěkné počasí okna zámecké restaurace otevřena, čas cca 19:30 bezvětří, teplo, sluníčko, nemálo lidí sedících na lavičkách pod okny restaurace, tak se naskytla situace navštívit restauraci, přes terasu jsem otevřeli dveře, a spatřili jsme krásou čistou prostřenou restauraci bez lidí a bez personálu. Po chvilce rozhlédnutí a vyhlédnutí stolu k nám přišla zřejmě obsluhující slečna či paní a uvítala nás se slovy, "nemohu vám nic nabídnout, už tu nemám kuchaře a stejně za chvilku zavíráme" .... nestačil jsem se divit .... je to možné? Odešli jsme se slovy, že je to velká škoda mít tak pěknou restauraci a takto vítat a vyprovádět hosty. Bohužel to není poprvé. Už asi jestli se nic nezmění tuto restauraci nenavštívím a vydali jsme se courem k jiné službě..... restaurace nebudu jmenovat, je to nedaleko, krušovické pivo jak křen, příjemná restaurace, plná zahranicních turistů, číšník udělal co nám na očích viděl .... peníze jsme utratili jinde ..... a dobře jsme udělali.

Negativní zkušenosti 2 komentáře | » číst dál

Svačinka

Nemůžu přijít na to, jestli jde o výsměch, zkoušku trpělivosti zákazníků, nebo obyčejný podvod. V každém případě bych poradil prodejci - Jizerské pekárně v Kauflandu - aby si tímto zbožím nekazil jinak dobrý sortiment.

Negativní zkušenosti 1 komentář | » číst dál | 1 příloha

Zloději v Tescu

Nenechávejte si dělat klíče v Tesku u pani v Minute, zatímco všude jinde zaplatíte za přesně stejný klíč 40,-, tady vás oberou o 89,-.

Negativní zkušenosti 3 komentáře | » číst dál

Lahůdky Růzha

Lahůdky Růzha.

Neochota prodat malé množství masa.

Negativní zkušenosti 3 komentáře | » číst dál

oběd v restauraci Sv.Vaclav

V pátek 12.02.2016 jsme prožili nejhorší gastronomický zážitek.Objednali jsme si svíčkovou ,ale dostali přeslazenou omáčku,která se podobala spíše rajské.Ceny VYSOKÉ,za hotovku 179,-Kč.Poprvé a naposledy.

Negativní zkušenosti 23 komentáře | » číst dál

Jak spolupracuje Tesco Mělník s místními dodavateli

Milí zákazníci Tesca Mělník,

možná i vás zaujal obři bilboard na průčelí místního Tesca  "spolupracujeme s místními dodavateli" -   vypadá to, jakoby Tesco Mělník nabízelo mělnická a roudnická  vína, zeleninu z Polabí, ovoce z SADu Daminěves, čerstvé pstruhy z Liběchova a Vrutice, pečivo ze Mšena či od Nováka a Řízka, a ještě třeba mléčné výrobky z Čejetiček a mražené ryby z mrazíren Litoměřice...a ono zatím chřest....

Negativní zkušenosti 2 komentáře | » číst dál

Myčka ISTOBAL Nůšařská, Mělník

Pokud chcete zažít velmi arogantní a drzou obsluhu v myčce pro osobní automobily, tak navštivte myčku ISTOBAL v Nůšařské ulici v Mělníku. Zde se zaručeně dočkáte. Ale protože já nechci, tak myčku už nenavštívím.

Negativní zkušenosti 1 komentář | » číst dál