https://www.traditionrolex.com/7

 Negativní zkušenosti | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Negativní zkušenosti

Pískovište na športovní

Pískovište plné spaků,střepin a zachvíly ja použitých stříkaček!!!!!!

Negativní zkušenosti 15 komentáře | » číst dál

Dětská obuv Amina

Ráda bych ostatní rodiče informovala o obcházení zákona při řešení reklamací v dětské obuvi Amina.

Paní majitelka pochopitelně nechce vracet peníze při neostranitelných závadách obuvi. V našem případě to šalamounsky vyřešila tak, že nám dala za reklamované boty úplně nové a dala do nich vložky z původních reklamovaných bot.

Negativní zkušenosti 18 komentáře | » číst dál

zednické práce - nedoporučuji p. Drapáka

po takzvaném mazání medu kolem pusy, slíbeném termínu dokončení prací a stanoveném rozpočtu, práce překročily o více jak 2 měsíce, rozpočet několikrát narostl z toho pouze jednou oprávněně. Práce nedokončil a s arogantním jednáním opustil nedokončenou rekonstrukci. Po cca měsíci pracuje max 5 hodin denně, max. 3-4 dny v týdnu, není tedy divu, že termín nebyl dodržen.

Negativní zkušenosti 6 komentáře | » číst dál

MKN Interiery s.r.o.

MKN Interiery - špatná práce, nesolidní jednání, neřešení reklamací.

Negativní zkušenosti 3 komentáře | » číst dál

Oběd u Sv. václava

Pátek 22.11. 13.00 jel jsem cíleně do restaurace U sv. Václava na oběd a to konkrétně na hovězí líčka a kulajdu.

mělo mě něco varovat u při příchodu - restaurace byla ve 13.hod úplně prázdná...no nic

přeptal jsem se na líčka a kulajdu a po kladné odpovědi si obojí objednal plný očekávání domácí poctivé kuchyně vychvalované restaurace.

Negativní zkušenosti 11 komentáře | » číst dál

Zpravodajství Blog-nový trik zlodějů

On ten trik zas tak nový není,já měl tu čest už z jara, a konkrétně v Praze na Pankráci u Bauhausu na parkovišti.Po zaparkování ke mně přistoupil navábně oděný "hnědočech" (divné že?) a nabízel mi voňavky či parfémy různých značek a velikostí.Po té co jsem ho slušně a důrazně zároveň odmítl ,mi doslova nasraný ty věci hodil dveřmi řidiče do auta a domáhal se pokračování mne otravovat.Přiznám se že v tu chvíli jsem "přehodil operační systém v hlavě" a dosti nevybíravým způsobem jsem ho poslal do dámského přirození a nejen tam.Výsledek? Ubránil jsem nejen sebe ale i peněženku.Cílem je odvést Vaši pozornost a okrást Vás.Holt už to dorazilo i do kralup,tak otázka času kdy to bude i zde na Mělníce,zvláště před vánocemi...Buďte ostražití,nic jiného nepomůže.Hodně štěstí Smiling

Negativní zkušenosti Napsat komentář | » číst dál

Řeznictví Matinka

Omlouváme se, že na uvedené diskusní téma reagujeme až po 14 ti dnech.

 

Firma Řeznictví uzenářství Kosina působí na Mělníku již více jak 10 let a našim krédem bylo a nadále je poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby a proto nás zaskočilo hodnocení uvedené v této diskuzi. Pokud naši zákazníci byli s našimi službami nespokojeni, nesmírně nás to mrzí prosíme, aby na nedostatky okamžitě reagovali už přímo na prodejně. I přes veškerou snahu může dojít k chybě a jsme připraveni reklamace neprodleně řešit. Každá reakce, ať kladná či záporná je pro nás zdrojem informací pro zlepšování služeb Vám zákazníkům.

Negativní zkušenosti 1 komentář | » číst dál

Nemilý zážitek z pizzerie Piranha

Na začátek bych chtěla říci, že se nerada pouštím do konfliktů, ale když mi někdo skutečně zvedne mandle, z naprosto nepochopitelných a irelevantních důvodů, tak mi to jaksi "nedá"...

dnes jsme po nějaké době navštívili Piranhu....což o to, interiér v nekuřácké části není k zahození...

Negativní zkušenosti 6 komentáře | » číst dál

Copycentrum JHC Mělník s.r.o., Kpt.Jaroše 292

Nedoporučuji návštěvu copycentra v Jarošovce naproti železářství. Jsou to amatéři, byl jsem si nechat vytiskout barevně několik dokumentů z přinesené USB flasky jenže jim to z tiskárny všechno vyjelo s vodoznakem CONFIDENTIAL Sticking out tongue Paní mi svérázně tvrdila, že jsem to měl již ve zdrojových dokumentech, já zaskočen jsem zaplatil 150,- Nicméně doma mi to nedalo a vytiskl jsem si to na černobílé tiskárně a žádný vodoznak tam nebyl. Šel jsem tedy reklamovat, ale paní tvrdošíjně tvrdila, že chyba je to moje, když jsem začal vytavovat notebook, že jí to jako ukážu tak sklapla a vrátila mi peníze. Nicméně bez omluvy mě vyprovodila a ještě u toho měla blbé řeči. 

Negativní zkušenosti 10 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7