https://www.traditionrolex.com/7

 Negativní zkušenosti | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Negativní zkušenosti

Řeznictví Matinka

Zhoršující se ekonomická situace už těžce dolehla i na řeznictví Matinka u autobusového nádraží. Původně libová vepřová pečeně má v poslední době stále větší podíl masa z kýty a dnes měla navíc tolik dádla, že vypadala spíš jako krkovice. Doporučuji dobře si prohlédnout, za co vlastně platíte.

Negativní zkušenosti 12 komentáře | » číst dál

Návštěva vinárny na zámku - zkažené odpoledne

Dobrý den,

chci se s vámi podělit o svoje zklamání při návštěvě enotéky na zámku v Mělníku.  V létě jsme se svoji kamarádkou plánovaly návštěvu mělnického zámku s tím, že příjemně posedíme na letní terase s vyhlídkou do okolí, na soutok Labe s Vltavou a pochutnáme si na mělnickém vínku. Tento skvělý nápad jsme měly již před dvěma lety a bylo to nádherné. Na internetu jsme si ověřili, že enotéka je stále v provozu a tak jsme se po obědě dne 26.8.2013 vypravily na náš sedánek. První zklamání bylo, že enotéka je zavřená. Obsluha nám vysvětlila, že letní terasa patří k zámecké restauraci a tak jsme přes restauraci chtěly navštívit letní terasu. Jenomže nás čekalo nepříjemné překvapení. Obsluha restaurace nám vysvětlila, že terasa je toho dne zavřená, protože předpokládali, že bude pršet. Ten den opravdu nepršelo. Požádala jsem je o zprovoznění jen jednoho stolu, protože jsme přijely jen kvůli  posezení na letní terase.  Pan vedoucí nám vysvětlil, že by zprovoznění terasy trvalo hodinu. Terasa je otevřena prý jen o víkend (pozn. ten den bylo pondělí).  Můžeme posedět  na vedlejší terase. Z této terasy je jen výhled na zdi postavené okolo terasy a pouze vrátky je úzký pohled ven, ale hlavně  otevřenými dveřmi z restaurace veškeré vůně se linou na tuto terasu. Ten den k polednímu menu byly zrovna ledvinky - opravdu "vůně" byla značná. Přemýšlela jsem kam odejít, ale byla jsem z toho tak překvapená, že mi nenapadlo žádné řešení. To jsem netušila, že třešinka na zkažené odpoledne, nás teprve čeká. Objednaly jsme si růžové zámecké víno r. 2011 (nevím přesně název) a slané mandle. Láhev vína byla umístěna do nádoby s ledem, ale láhev  byla vyndána zřejmě z nechlazeného skladu a tak docela dlouho trvalo, než víno se zchladilo na příjemnou teplotu. Víno nám nebylo nalito na ochutnání do skleničky, ale přímo číšník nalil plné skleničky. Upozornila jsem číšníka, že zapomněl na mandličky,  po docela dlouhé době přišel a pravil, že žádné zobání k vínu nemají.  Tak jsem se zvedla a došla jsem si do nejbližšího krámku koupit aspoň slané buráky. Láhev jsem vypily a odešly ze zámecké restaurace s povzdechem, že tak zkažené odpoledne jsme již dlouho neměly.

Vaše čtenářka Olina 

Negativní zkušenosti 8 komentáře | » číst dál

TESCO ve Sportovní podvádí

Pomazánkové máslo je v regálu s akčním zbožím zřetelně označené AKCE, bez ceny.

Na svém obvyklém místě je za běžnou cenu.

Podívejte se na přiložený obrázek.

Jak se vám takové podvody líbí?

Negativní zkušenosti 17 komentáře | » číst dál

Zákaz podomního prodeje

Na Ihned.cz je článek o zákazech podomního prodeje už skoro v 200 obcích v ČR.

Kdo máte zkušenost, jak totéž navrhnout ke schválení u nás?

Negativní zkušenosti Napsat komentář | » číst dál

Večeře v Šatlavě

Dobrý den,

v pátek 26.7.2013 jsme vyrazili do restaurace na náměstí ,,Šatlava" .Objednat rezervaci nebyl vůbec žádný problém.Že si  číšník poplatl druh piva které si objednáme, že jsme si objednali jídlo s hranolkama a po 15minutách nám oznámili ,že hranolky nemají a že jsme si objednali dva hovězí bifteky a jeden byl vepřový , to všechno se může stát. Ale když oznámíte kuchaři a zároveň majiteli restaurece, že se stala chyba v objednávce a on koukne do počítače a oznámí Vám ,že udělal hovězí bifteky a ty taky zaplatíte tak to opravdu už asi není něco v pořádku .Zřejmě mají hodně hostů

Negativní zkušenosti 16 komentáře | » číst dál

Zámecká restaurace

Včera jsem navštívila zámeckou rastauraci společně s rodinou. Hned na začátku jsem dostala Martini Bianco s olivou místo citronu a na víc teplé a bez ledu. Vrcholem bylo rizoto se špenátem a lososem- rizoto bez chuti a losos slaný tak, že jsem jej polkla a musela zapít půl litrem vody.....snad tam již nebudu muset nikdy jít.

Negativní zkušenosti 6 komentáře | » číst dál

Pizzeria MEX - rozvoz

Dnes odpoledne jsem si v Pizzerii Mex objednala pizzu. Když se celou hodinu nic nedělo, volám do pizzerie, jak to s mou objednávkou vypadá. A odpověď? "Jéé on to zapomněl objednat" - sdělila mi slečna na druhé straně. Já na to: "A co s tím, mám si objednat jinde?" Odpověď: "Ano, objednejte si jinde"... !!Smiling)))

Negativní zkušenosti 9 komentáře | » číst dál

MAXXO a Bílý lev.....pozor na slevy!!

Dobrý den,

dnes jsem byla shánět zimní kombinézu pro syna....dole před Maxxem mají ceduli která hlásá 50% sleva na zimní věci.......vybrala jsem synovi kombinézu a pak mi padla do oka cedulka nad stojanem že na kombinézu je sleva jen 30%.....když jsem se pak paní zeptala jak je to možné, tak mi bylo řečeno že ta 50% sleva je pouze na vybrané zimní oblečení.....a víceméně něco podobného bylo i u "Bílého lva" nebo jak si říkají vietnamci vedle banky.....venku napsáno že mají 30-50% slevu na zimní věci....ale kombinéza která stála 649,- Kč mi byla nabídnuta za cenu 549,- což je sleva 15,5% ...........

Negativní zkušenosti 1 komentář | » číst dál

Zákaz podomního prodeje na Mělníku

Jakým způsobem lze na městě navrhnout a dát hlasovat o zákazu podomního prodeje?

Přesvědčivý článek o důvodech proč ho omezit najdete zde.

Pokud vám nevyhovují nevyžádané návštěvy a (bílé) lži o "výhodných" nabídkách, jde o o odpovídající řešení.

Negativní zkušenosti 26 komentáře | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7