https://www.traditionrolex.com/7

 Negativní zkušenosti | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Negativní zkušenosti

Bar "Pravda"

Nějak jsem nepochopil nápad majitele nového podniku s názvem "Pravda". Vytvořil bar, do kterého platíte vstupné. Čekám jen, kdy budu platit za vstup do železářství. Možná žiju někde jinde, ale do hospody jdu utratit peníze, tak proč bych tam měl platit za vstup? Přijde vám to normální?

Negativní zkušenosti 25 komentáře | » číst dál

supermarket eva

supermarket eva co kus to šmejd z číny ... Od nich se snad nerozpusti ani prašek na prádlo . Jen se s nima človek pořad hádá na reklamacích . Fuj.

Negativní zkušenosti 9 komentáře | » číst dál

Když Vás chytnou zuby

Bydlím mezi Mělníkem a Mladou Boleslaví. Před lety jsem hledala v těchto městech zubaře a zrovna nikdo nepřijímal. Byla jsem nucena kontaktovat zubaře v Praze.

Jedno krásné sobotní odpoledne (prosinec 2012) mě začne pobolívat zub moudrosti. No, co s tím? Tak se už od neděle láduju práškama, bolest je strašná. V pondělí volám zubaři, trochu volněji má ve čtvrtek ráno a jestli to vydržím, nejsem žádnej srab, to vydržím, řekla jsem si.

Negativní zkušenosti 4 komentáře | » číst dál

Pšovecká krčma

Dobrý den Vážení, nepatřím mezi ty co by svoje názory psali někam do novin  nebo na internet ale po dnešním oběde v Pšovecké krčmě jsem se rozhodl napsat svoji negativní zkušenost a podělit se i s Vámi. Celkově jsem byl v této hospodě asi tak 5x v průběhu roku, nejsem tedy žádný "štamgast" ale to co jsem dostal dnes bylo jako někde z bufetu na nádraží. Talíř neumytý s nějakou zaschlou omáčkou (asi po hostu co obědval přede mnou), tak jsem se ale i přes to těšil jak se najím dobrého jídla. Zklamala mě jak barva tzv. univerzální omáčky tak chuť nebo spíš nechuť jídla. Kdybych si nepřečetl na jídelním lístku co jím, tak to podle chuti nepoznám, knedlíky zmokvalé a o velikosti porce ani nemluvě. Zkrátka zklamání a vhledem k velké konkurenci hospod v Mělníku budu chodit jinam. Zlatý bývalý majitel této hospody a je vidět jak ryhle se dá zkazit dobré jméno vyhlášeného podniku.  

Negativní zkušenosti 6 komentáře | » číst dál

Stížnost na pohotovost v Mělníku

 

                                                                                              Jiřina Fialová

                                                                                              radní pro oblast zdravotnictví
                                                                                              Středočeský kraj
                                                                                              Zborovská 11
                                                                                              Praha 5
                                                                                              150 21
                                                                                           
 
V Tuhani dne 1.1.2013
 
Věc: stížnost na pohotovost v Mělníku
 
 
                        Radní pro oblast zdravotnictví , vážená paní Jiřina Fialová,
 
            stěžuji si na postup a celý systém pohotovostních ordinací ve Středočeském kraji, konkrétně na pohotovost v Mělníku – zřizovatel Středočeský kraj. Dcera (12 let) měla vysoké horečky (40 stupňů) od pátečního večera dne 21.12. 2012 a protože se nedařilo je celou noc a sobotní dopoledne snížit, tak jsme v sobotu ve 14 hodin navštívili pohotovostní ordinaci v Mělníku ul. Bezručova. Tam nám bylo slušně vysvětleno, že nás neošetří, protože nejsou dětskou pohotovostí. Dali nám na výběr: Praha Bulovka, Roudnice nad Labem a Mladá Boleslav. Rozhodli jsme se pro nejbližší nemocnici v Praze Bulovce. Po příjezdu (cca v 15,30h) jsme zůstali v němém šoku – v malé čekárně se tísnilo cca 40 dětí a při frekvenci 4-5 vyšetření za hodinu to vypadalo na krásně strávený večer a počátek noci. Což s dítětem se 40stupňovou horečkou, které musí celou dobu stát, není asi optimální. Takže jsme odjeli do Roudnice nad Labem. V tamní nemocnici jsme na dětské pohotovosti byli bez problémů ošetřeni. Pokud pominu, že pan doktor diagnostikoval angínu a nakonec se naše dcera léčí na zápal plic, tak bylo vše v pořádku. Domů jsme se dostali večer po 18h. Strávili jsme cestováním po třech velkých městech více jak 4 hodiny, najeli jsme cca 110km. A to jsme mobilní. Nedovedu si představit, že někdo nemá auto.
Negativní zkušenosti Napsat komentář | » číst dál

Veřejné bruslení

Už dva týdny se chystám seznámit dcerku s bruslením. Stále hledám vhodný čas, kdy by to bylo vhodné pro celou rodinu....Jsem tak strašně náročná, že bych chtěla jít o víkendu DOPOLEDNE, nebo ODPOLEDNE????

Jetsli dobře koukám na rozpis ledu, tak v sobotu NIC. V neděli od 20 hodin(to asi není ideálí pro dvou a půl leté dítě), v pondělí od 13.30...to asi nemůže dítko školou povinné, ve středu od 13 hodin(školáci opět mají smůlu), pak večer od 21 hodin-to zase už malé děti spí. Čtvrtek to samé....pátek zase jen pozdě večer. V sobotu tentokrát od 12 hodin(hm, jak ideálí pro rodiny-aspoň u nás se tedy v tomto čase obědvá) a v neděli opět NIC. To fakt musím i za sportem do jiného města?????

Negativní zkušenosti 19 komentáře | » číst dál

Restaurace Pšovka za nové majitelky

Začátkem října jsem navštívil Mělník, kde jsem žil do svých 29 let. Při procházení známých míst jsem navštívil restauraci na Pšovce, dříve známou a uznávanou Hospodu u Tauchmana. Velice mě překvapilo ponuré prostředí a prázdá hodpoda, kromě asi čtyřech lidí. Arogantní a nepříjemný pohled servírkymluvil sám za sebe. Asi sjem jsem se jí dotkl, když jsem si dovolil objednat v půl druhé hotovku.

Negativní zkušenosti 19 komentáře | » číst dál

vysočina z kauflandu

Přikládám foto, které asi hovoří za vše, ale jen pár slov. Toto je vysočina zakoupená v kauflandu. V obchodě vypadala pod světlem velmi dobře. Doma po otevření nebylo také nic vidět, ale po odebrání dvou vrchních koleček se zjevilo toto. Salám byl hořký a zatuchlý. Podotýkám, že to není první negativní zkušenost po otevření pultu s lahůdkami v kauflandu. Je mi líto lidí, kteří hůře vidí a nevšimnou si toho. Bohužel účtenku jsem doma vyhodil, takže jsem ani nemohl salám vrátit zpět do prodejny. Ale o vrácení pár korun ani tak nejde, spíše chci varovat lidi, kteří nakupují v kaufu také. 

Negativní zkušenosti 2 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Restaurace na Pšovce

Jelikož jsem ze Pšovky, tak si občas skočím na dobrý oběd. Oblíbenou restauraci mám na Staré kovárně (neboli u Erika) vedle toho Romského domu. Tak se opravdu člověk nají výborného jídla, veliká porce a i cena odpovídá. Jelikož jsem milovník pro ostatní strávníky moc neoblíbeného jídla hrachové kaše, dozvěděl jsem se z internetu, že se tento pokrm bude podávat právě v restauraci na Pšovce (restaurace mezi barvami a kovomatem směrem na Mlazice). Že je personál neochotný, nejraději vysedává na své oblíbené lavičce a těší se, až si zapálí cigaretu, jsem si zvykl nejen já, ale i ostatní občané, kteří mě na to upozornili. Restaurace je vyhlášená výbornými polévkami, kdy v cibulačce nebo v česnekovce plave opečený chléb a na dně se ukrývá sýr. Vynikající je také dršťková - ta nemá chybu. Doslova šokem byla pro mě včera hrachová kaše. Když opomenu, že mi ji přinesli v půlce rozjedené polévky, kterou jsem musel hltat, aby mi kaše nevystydla, tak nad tím přimhouřím oko. Přece jen nejsme v hotelu ani značkové restauraci. Co ale nemohu opomenout je nehorázné množství oleje (tuku), který na hrachové kaši plaval. Přijde mi, že paní kuchařka mi uzené maso převrhla z pánvičky přímo na kaši, tudíž spolu s masem putoval na talíř i omastek. Kaše se nedala jíst, protože vysloveně plavala v tuku. Chuťově musím říct výborně dochucená (našel jsem jedno nepolité místo), ale jinak jedním slovem katastrofa. Jelikož jsem měl hlad, tak jsem půlku porce snědl, ovšem kdybych věděl, že budu pak zbytek dne běhat na WC, tak se jídla snad ani nedotknu. Podotýkám, že mám kachní žaludek, takže mastná jídla sním bez problému, ale čeho je moc, toho je příliš. Nevím, třeba je to trend to takhle jíst, ale já už teda na kaši dlouho nikam nepůjdu, protože jsem z té včerejší porce zcela znechucen. Tým servírek bych ale obměnil. Chápu, že dělat cca za 10 000 Kč dneska není žádný med, ale vyjadřovat se stylem: "Já se z toho poseru, to je zase lidí" nebo hláškou "Dělejte, povídejte", kdy mám říct, co jsem si vybral, je docela drzé a nemístné.

 

 

Negativní zkušenosti Napsat komentář | » číst dál

https://www.traditionrolex.com/7